Nou stil de viata (258)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Puskinutule, nu ezita. Noi te iubim si te vrem aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Mersi Made . Legat de problema ta, am fost si eu exact in situatia asta. Am rezolvat cu cateva poze in care m-am vazut cat sunt de multa si diforma.
Acum, nu stiu in ce "stadiu" esti tu si cat esti de indulgenta cu tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Am revenit, gata si cu treaba,in fine, mai am putin,dar aia se termina repede.

Treaba mi-a facut putina foame asa ca am bagat o banana.

Ruxi, eu zic ca nu are rost sa te superi, e adevarat ca nu ai promovat dieta ta, singurele chestii care le-ai " impus" ca sa zic asa, au fost acele grasimi luate din nuci, migdale.Eu una asta am obs ca le atrageai fetelor antentia in dietele lor.
Sti cum e, greseala e omeneasca, Anda probabil a crezut ca-ti üpromovezi dieta de la e-mailul trimis fetelor.Acum n-are rost sa va suparati una pe cealalta, suntem un grup unit zic eu, ne dam cu parerea, spunem ce facem una alta in alimentaia noastra, dar eu zic ca nici una din fete nu o sa urmeze dietele tinute de voi intr-u totul.Fiecare spicuieste de ici de colo cm ce i s-ar potrivi.

Hai ca vine primavara, n-are rost sa stam suparate, mie deja incep sa-mi infloreasca stanjeneii, va trimit si voua in semn de pace.

Noi incercam sa invatam de la voi, fiinca sunteti mai informate, ati mai studiat de-a lungul timpului una alta.Dar eu una nu as face litera de lege ce spuneti, fiinca nici una din voi nu e nutritionist, fiecare si-a compus dieta in functie de necesitati,iar noi ar trebui sa facem la fel.

Sper ca am fost coerenta in ce am vrut sa spun si nu am suparat pe nimeni.

Lou, unde esti, nu ai aparut azi.

Tzunele, tot in montaje esti bagata?

Happy, ce face cutu?

Ma duc sa termin cu bucataria si mai revin daca mai am timp pana apare al meu acasa.

Incepe weekend-ul., yupiiiiii

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Eu zic sa pastram aceasi atmosfera aici si sa postam in continuare.

Bun sa va zic acuma istoria biscuitilor la olanda.
Venit olandez si il servesc cu biscuiti 3 la numar si cafea,astept aprecieri ,de la el nu vine nica atunci intreb .
Ei cum a fost
Buni dar un pic mai dulci
Nu ca mult dulce iti face rau
Bine
Stii cu ce sunt facuti
Nu
Cu ovaz si altele
Vrei sa ma faci armasar si eu nu stiu
nu am mai dat raspuns
Mai imi trebuie inca 3.

Am ramas blocata la asa afirmatie


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui puskin

Gusta, Hopes . Nu plec nicaieri, ezit doar sa postez.


Stii cum ar zice Isabella acum: Nu ebine, nu e bine. Si zau daca n-ar avea dreptate. Te rog nu ezita sa-mi vezi greselile din meniu si sa ma tragi de urechi.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tumpi, am inteles. Am sa postez in continuare, nici o grija .

Gusta, pastram pastram. Nici sotul meu nu face aprecieri, scot cu clestele de la el. Nu-l baga in seama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Zuzi, ai scris meniul ? Mi-o fi scapat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Plec la cosmetica, revin pe seara de acasa.

Ieri am fost la fata care imi face rochita, mi-a gasit un material super si rochita o sa fie simpla asa cum a zis si Vik.

Am uitat, Vik .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Mai Gusta e clar ca orgoliu e in floare si-acolo la voi. Imi placi dar ce ce sa-ti zic ca doar imi cade "fatada" de dur, nu?
Si-apoi esti frumoasa si-atragatoare de se uita barbatii la tine, de fata cu mine,(si-mi cam dau peste nas ca sa vaz cat de fraier sunt ca nu apreciez ce am) dar de ce sa-ti fac eu complimente ca esti frumoasa si-arati bine si etc????
Barbata-meu e la fel. Doar cand mergem la petreceri si danseaza lumea cu mine, si ma admira (ba chiar unul i-a zis in fatza ca-s "dotata" bine si are cu ce se mandri) incepe sa ma vada si el cu alti ochi. Important e sa reusim sa trecem peste aceste nimicuri si sa ne atingem telul. Si-apoi o da domnul sa slabesc si eu atat cat vreau ... atunci se schimba foaia.


Edit: ca sa se inteleaga mai bine ce-am vrut sa zic.
Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui puskin

Zuzi, ai scris meniul ? Mi-o fi scapat.


L-am scris aseara... dar nu-i bai...cand ai timp.

Anda gata-i proiectul?

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput