Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

So..am lasat gaza mica cu tati si cu Andy si am venit sa vad ce ati mai scris.

Claudinna si noi tot pe oua bio de la mama si socrela

Ada m-a amuzat postul tau legat de sofat cu sotzul langa tine..si al meu a facut asa pana l-am lasat in mijl intersectiei cu masina-el are carnet asa ca a iesit rapid din incurcatura,da de atunci never indicatii

Cosmy ma bucur ca trecut febra

babyboy felicitari ptr diploma

Ange vazut poze de Crinutza frumusica foc

Joy Ce dragutza e printzesa!!

musette

Incarc acum filmuletul cu Alexia pe webshots sper sa si mearga



laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Nu merge pe webshots:(

Ma ajuta careva sa-l incarc pe YOutube??please

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

pai tr sa-ti faci cont pe youtube
apoi undeva in dreapta sus e un buton galben UPLOAD


poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

Laura pe YouTube trebuie sa-ti faci cont, dupa il uploadezi acolo.

Pozici
Mami super happy de Maya
Maya creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

a, intai dai browse, de la butonul ala din stanga la mijloc...apoi Upload

poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

MAi fetelor dar mult mai scrieti....

Nerantula multam pentru cafea

Andreutac pana sa scriu eu de cereale tu ai si hranit copilul Eu i-am luat asa : Nestle orez cu morcov- ii pplace, milupa cu banane- ii place foarte mult ,milupa porumb si orez- ii place in piureul de fructe , humana cu mar-nu il vrea , humana cu multi fructe-il papa in minute . Cam atat pt moment.

Luminita nu ziceam de bavetele de la chicoo , ci de la chic bebe de pe site. Ca nu m-a lovit strechea sa dau 30ron pe una
Iar cu cerealele am inceput in laptic, cate o masura , apoi 2. Daca puneam mai mult nu ne mai corelam la grosime cu tetina, asa ca mai mult la noi inseamna direct piure si papat la lungurita .puuuuuuuuup dulce hunii Si pe tine

Cosmy uf mami, a facut scumpica febra Sper ca sunteti mai bine acum

baby boy felicitari pentru Raducu cuminte la vaccin !!!! Sa treceti usor peste noaptea asta Si felicitari pentru diploma sa o puneti in rama la loc de cinste !!!!

Boo m-ai terminat ce poze misto aveti Esti tare cum reusesti sa prinzi momentul mereu

Mamidestefan uf ce rau imi pare de Stefan , cred ca esti tare suparata....E tare rau sa vezi puiutul bolnavior , imi imaginez ce e in sufletul tau acum . Sper sa ii treaca repede si sa se puna pe picioare. A facut si Tina la un an o forma tare urata de enterocolita si a slabit in 6 zile 1,5kg. a fost tare greu pentru ea saracuta...Multa sanatate va doresc

Am vrut sa mai sun ceva, ma duc sa mai citesc ....ca mi-am pierdut ideea


Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacribel spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby_boy

Am ajuns si noi de la doctor. Fetelor am un copil cuminte foc...a stat asa cuminte la vaccin..n-a zis nimic..a zambit la doctora cand i-a facut vaccinul...l-au laudat doctorele intr-una...a primit prima lui diploma Are 7kg si e sanatos tun...stam bine cu fontanela...ce mai sunt asa mandra de el. Sa nu se inteleaga ca suna a lauda..doar ca sunt foarte happy

Ne-a dat si doctora o.k-ul sa-i dau suc de mar si morcov..iar altceva..de la 6 luni.
la toata bobocimea



CRISTINA , mamica lui Raducu (7.10.2008)


in asteptarea lui Radu

Radu Gabriel




baby_boy felicitari pt micutul premiant

Lacrimioara, de Sorana Daria- 18.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Dupa cum va spuneam mai devreme am fost pe-afara cu puii si la niste mici cumparaturi prin cartier. Sunt super incantata ca i-am gasit lui Victor un sac de dormit tare fain, mare de 130cm, din velur bleu, captusit cu tricot din bumbac si captusit cu un strat de vatelina subtire; e asa de moale si pufos, ca m-am indragostit de el pe loc si a fost si ieftin, adica doar 65RON.
Aveau si dimensiuni mai mici si aveau si pt. fetite - roz bine-nteles , dar lui Dragos nu i-am luat ca el inca doarme infasat, asa ca sacul nu prea are rost acum, iar cand o fi mai mare, adica la vara, ma gandesc ca-i va fi prea cald in saculet.

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:



Multumesc muuuuuuult..muuult de suport ....multe -ri

A sosit si aparatul de aerosoli..am facut si prima repriza..sper sa se vada ceva rezultate macar in cursul zilei de miine.

babymom,gaia.neviamultumesc mult de sfaturi..din pacate suntem "recidivisti" la enterocolita...adica a facut prima data in octombrie anul trecut la gradinita ..
de Valentine's day a doua oara (dupa 2 zile la alta gradi)..
iar acum se pare ca nu s-a vindecat bine si am luat-o de la capat..

anul trecut la analize nu a iesit nimic ..dar sper ca joi cind vin rezultatele sa aflam si noi ce este ...ca am mari emotii sa nu ia si Izabella..oricit il feresc eu pe Stefan ..el tot roieste in jurul ei.


luminita
cereale numai cu lingurita...eu asa l-am obisnuit pe Stefan si cind am incercat odata sa ii dau in biberon le-a refuzat categoric..si exista si ceva riscuri cu cereale din bibe..din cite stiu eu ..se pot ineca..sau ceva de genul asta.

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2badf071b77356f846bd48" target="_blank">Voinicelul meu de la nastere pina la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=6ca8c6ea1e4392fcb4bee7&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Aniversare Stefan - 2 anisori!
www.flickr.com/photos/7342832@N03/sets/72157607916419749/show/" target="_blank">Pozici cu printzesa mea -Izabella

Mergi la inceput