GRADINITE CONSTANTENE(2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

CRIXIA, f bine ca ai scris, ai citit/aflat ce am patit si eu cu Luca, si lucrurile inca merg "bine" in aceea gradinita.De ce
? Din cauza ca unii parinti, desi nemultumiti tac si vor tace mereu.Spun ca nu au cu cine lasa copii, si accepta ceea ce au pe langa casa .si nu cred sincer ca domnii directori stau la panda pe forum, mai degraba au "spioni"...sunt sigura!!

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Am produse la bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

"spioni", mda, nu ma mira! si am si motive sa cred asta
Cand doamna era educatoare, de multe ori ruga parintii sa butoneze( a se intelege "copia, deschide, muta fisiere") cate ceva la calculator( nu vreau sa jignesc spunand ca nu stia)...iar pana la listarea topicului....cred ca-ti trebuie mai multa experienta in utilizarea computerului!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

500 euro spaga la scoala nr 30 ca sa poti inscrie copilul in clasa I mi se pare strigator la cer , sursa din spusele unei mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LeeAnn spune:

Intamplator am ajuns la sc. 30 sapt trecuta, ca sa ajut o cunostinta a carei fetita urmeaza sa fie transferata de la Bucuresti.Vreau sa va zic ca dna directoare e o dulce, iar transferul nu a costat nimic si s-a facut fara probleme.Asa ca s-ar putea sa fie un zvon, in definitiv lumea vorbeste vrute si nevrute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Asa am auzit si eu despre Gradinita unde tocmai a incheiat Alexia pregatirea pentru viata, adica 6...ca ar fi 300 de euro.

Eu despre acest subiect nu ma simt in stare sa discut, atata vreme cat la invatamantul de stat m-am inscris conform criteriului "proximitate". Probabil sunt si persoane care nu se incadreaza si apeleaza la astfel de metode.
Atata timp cat nu devine o conditie primordiala de acceptare in scea scoala/gradi...fiecare parinte e lasat sa-si faca pretul.

Mi-am amintit de o faza de la un examen de pe vremea masterului, cand o colega s-a manifestat foarte urat la un examen, pierduse si nu accepta pierderea caci "platise". Asa ca...

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chryssy spune:

Buna fetelor!
As vrea sa stiu si eu care este defapt taxa la gradinita Campridge?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calinclaudia spune:

Buna
Fetita mea este inca la cresa dar in primavara trebuie sa o inscriu la gradinita si nu stiu mai nimic despre nici una
Noi stam in zona Policlinica CFR si as dori cateva pareri despre gradinita de pe Labirint, de langa cimitirul central.
Personal nu am auzit lucruri bune despre acea gradi, dar alta mai aproape nu am
Ma poate ajuta cineva cu un sfat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xeni spune:

In locul scolii 21 s-a infiintat Academia gradinitelor. Incearca si acolo ptr ca este destul de aproape de tine pe strada Corbului (cea care vine de la benzinarie si duce la Marvimex).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina_R_1 spune:

LA MULTI ANI, tuturor !sunt noua pe acest forum.as dori sa va intreb daca are cineva copilul inscris la gradinita GAMEX si cat de multumite sunteti.multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Buna Adina!
Raspunsul e posibil sa vina, nu cunosc pe nimeni sa aibe la acessta gradinita, dar daca totusi exista cineva, va aparea si iti va raspunde. Scrie cele 10 mesaje ca sa scapi de moderare, apoi va aparea online mesajul tau.
Am vz ca e pe Lahovari 71, dar nu o reperez imaginar acum. m-am uitat un pic se site-ul lor. Daca afli tu ceva poate ne spui si noua.

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput