Gravidute&Mamici de IASI (82)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Hello se pare ca eu beau ultima cafeaua in fiecare dimineata deh e si diferenta de fus orar

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Monica,La multi ani sa fii fericicita sanatoasa si iubita
Celia ce bine ca ai scapat de sesiune poate ne vizitezi mai des ca tare draga imi esti
Alynta pai ma gandeam sa sfintesc si eu casuta ca nu am apucat si tot vin nunti botezuri zile de nastere sa vedem si noi de ce in stare Miha

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Lacramioara e tare haioasa printesa ta o invitam la o smotoceala a caniche-ului nostru sa-i treaca de catei
Gata am trecut si tigaile pe lista si daca tot spuneti ca sunt scumpe o sa-mi mai cumpar cateva tavi de la Tefal


mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Cam asa m-am "tranformat" eu:

http://good-times.webshots.com/photo/2481571970100722791codwhJ

Mare,nu?!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 28+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Teo eu credeam ca organizam o mare intalnire pe cand vii tu, sa te vedem la fata! Deasemenea sa il cunoastem si pe Vladut! Sau poate se muta intalnirea la mine, ca doar vine Matei acasa,nu?!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 28+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Alynta sigur ne vedem facem babyshower e un ritual aici:o mini petrecere la care vin femei si aduc lucrusoare pt bebe care urmeaza sa se nascaCe zici te bagi?

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Ce burtica frumoasa am vazut insa ma gandesc ca e din ce in ce mai grea la urcat etaje nu?Asa a fost si la prima sarcina?Eu am avut burtica mica si imi doream si eu una maaaaare

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Buna mamici si bebici,
Moldoveanca ,ici.
Sa stii ca Miha face niste bunatati...yamiii, am mai degustat noi unele...
Kriss, scuze , mesajele tale au venit pe nr de orange ...eu din neglijenta ti-am salvat nr de tel doar pe vodafone si nu stiam de la cine sunt...de... cucoana mare lenea mea...iar pe net am avut saptamani in care n-am dat un ochi pe mail.
Dar acum... , am terminat cu sesiunea asta, merci.Astept sa ne vedem. Tu ai reinceput activitatea?
Daniela, astept sa ne vedem , sa stabilim o zi, ora, loc.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moldoveanca

Alynta sigur ne vedem facem babyshower e un ritual aici:o mini petrecere la care vin femei si aduc lucrusoare pt bebe care urmeaza sa se nascaCe zici te bagi?

mami fericita de Vladut Dominic


Eu sunt o tipa sociabila si imi plac musafirii- cel putin asa zice lumea! De ce ,nu?! Acum depinde cand ajungi tu- inainte sau dupa nastere!
Cand i-am zis familiei ca mi-am facut prietene de pe forum, ca ne intalnim, s-au uitat initial cam ciudat, dar acum s-au obisnuit cu mine! Imi ziceau-"Cum tu?!"

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 28+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Teo burta mare am avut si prima data, dar acum e mai voluminoasa!
Imediat ce descarc pozele cu david am sa-ti arat cum era burtica la 8 luni cu David!
Nu ma plang de scari, nasol e ca baiatul mai vrea in brate, deasemenea ca nu ma pot deplasa nicaieri cu el, decat in parcarea din fata blocului!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 28+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput