Gravidute&Mamici de IASI (82)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Monica (Nonna), de ziua ta iti doresc sa ai parte in viata de multa fericire si multe bucurii alaturi de baietii tai, sanatate cat cuprinde, realizari de tot felul, vise implinite intotdeauna si un strop de noroc. La multi ani, Monica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



La multi ani, Monica! Sanatate multa ,succese , implinirea tuturor dorintelor alaturi de cei dragi!

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

LA MULTI ANI MONICA!!!

Michelle si Dominic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Si uite asa... la ora tarzie in noapte ma distrez pe dialogurile dintre Robert si parinti, de incercarile lui Stefy de a o tine pe mami cat mai mult cu ea...

Ma gandesc la emotiile Alinei pentru sosirea lui Matei...la plimbarile Moldovencei prin Dubai si apoi mutarea in Ro...frumos...
Si apropo...vad ca Dominic se trage cu resedinta spre Amalia Cristinei... iarasi frumos...poate asa vom avea mai multe vesti despre dulceata...

Daniela , La multi ani, fratelui tau!(scuze de intarziere) Multa sanatate , succes si impliniri!
Da, multumesc, am terminat sesiunea de iarna , ma pregatesc moral... pentru cea din mai si lucrarea de dizertatie din iunie.

Michelle, Oana ,Kriss, Oana (cu cifre),Irina,nu ne mai ziceti nimic de ce fac comorile voastre?

Miha , eu nu-ti trimit ucenici , eu trimit doar consumatorii...inclusiv eu.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani Monica! Sa fii fericita langa cei dragi.

Va ofer o fierbinte....

Daniela, ma bucur ca ti-a fost de folos. Ce dulce e ucenica ta.... Multi ani, fratelui tau.

Teo, un dulce lui Vladut. Si noi fugarim prin parc catei, pisici....

Alina, multumim. Asa e, e o smechera. Un dulce lui David, cum il pupaceste el pe Matei....

Miha, talent ai, ucenici ai....Robert e un scump. Ce-mi plac replicile lui....

Stefy nu ma mai lasa sa o imbrac, zice eu-eu... si isi trage pe ea cum poate. Sufera de rochite si fustite.... Si pantofii si-i pune singura.
Mai nou avem discutii despre sexe. Are o broasca, Crazy Frog pe care i-a adus-o sotul, pe cand era in burtica, aveam 7 luni si el a fosr plecat in Serbia si i-a adus-o ca a stat cuminte in burtica si n-a ieist in noaptea in care mami a mutat dulapul... Si imi spune ca "boacsa mea e baiet" eu intreb de ce? la care ea imi raspunde ca "are cuc" si eu o intreb unde ai ea imi arata.... a ras sotul, de s-a prapadit azi, cand i-a explicat si lui de ce broasca ei e baietel...

Poze din ianuarie-februarie 2009

Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

MONICA, ITI DORESC NUMAI FERICIRE, MULTE IMPLINIRI, SANATATE MULTA SI UN SINCER LA MULTI ANI!!!

Celia, ti-ai schimbat nr? ti-am mai trimis sms-uri sa vad ce faci..ai fost in sesiune?nu am apucat, sincer, sa ma uit la pozele voastre noi..
Miha, super dialogul.
Daniela, La MUlti Ani fratelui tau!!

Noi am fost ieri la ziua finutei noastre, de fapt azi implineste 4 ani, dar a sarbatorit ieri.Au fost doar copilasi mari, numai fetite intre 4-7 ani si un baietel de 8 luni pe care Alessia il tot pupacea si strangea in brate. DUpa 2, 3 ore s-a acomodat si s-a jucat si ea printre fetitele mai mari. A dansat, a chiuit, a mancat si tort de mere facut in casa. Am cateva poze pe care am sa le pun mai incolo, ca acum e bateria la incarcat.. Acum 2 ani la ziua finei am anuntat si eu ca sunt gravi, iar acum am 3 zile intarziere..eu sper totusi sa nu fie, caci nu prea sunt pregatita acum..
Cam astea sunt noutatile..O saptamana minunata tuturor!





www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
Craciun 2008
Februarie 2009
Hainute pe comanda

Shopping pt.copii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Multumesc fetelor pt urarile la adresa fratelui; a fost frumos, a fost f. incantat de cadouri. Pt mine a fost f. obositor, Amalia a dormit doar 45 de minute la pranz si a fost f. maraita, doar in brate la mine vroia, nici nu prea s-a jucat cu ceilalti copii, desi ii place f. mult printre copii. Si in afara de asta m-au terminat socrul meu si matusile mele cu sfaturile lor: "vezi sa nu se impiedice", "vezi sa nu cada", "nu-i da sa pape din aia ca nu-i sanatoasa" ( a vazut mititica niste sunca si o luat o feliuta; noi in casa cumparam f. rar mezeluri si nu vad ce rau i-ar putea provoca o feliuta acolo)...etc.; mai m-au terminat pur si simplu. La un moment dat m-am enervat si le-am spus (in special socrului) sa nu mai fie asa panicosi si sa lase copchilu in pace.


Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

LA MULTI ANI! Monica

Miha ce nostim e Robert

Teo si eu as lua niste tigai. Eu ma chinui de vreo 2 luni sa-mi mai i-ai un set de oale si tot gasesc altceva mai important de luat si le tot aman.

Alynta cred ca ti-e tare drag de David asa afectuos cu Matei

Kriss la multi ani finutei voastre.

Celia bine ca ai terminat cu examenele si bafta la cele care urmeaza; deci acum esti disponibila pt o intalneala, nu-i asa?



Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani cu sanatate, Monica!

Miha vad ca sunteti in "perioada replicilor"!
Danielle nici eu nu ma pot abtine cand ma bate cineva la cap cu sfaturile! Si asa le mai "trantesc" cate una....
Kriss frumos ca v-ati distrat! Cu bebe 2 nu-ti fa griji- vi-l da DD cand crede el de cuviinta si e cel mai bine atunci cand vine! Si credema ca vei fi tare fericita, indiferent daca vei fi sau nu "pregatita"!
Teo o pui de o petrecere la intoarcere, de ai nevoie de Miha?!
Lacra multumim de cafea! Eu una, imi fac de cap cu cate o cafea cu lapte condensat si frisca!


Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 28+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

La multi ani Monica!

emma

Mergi la inceput