Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 29

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

Salutare fetele,sa aveti o primavara frumoasa presarata cu bebelusi sanatosi si voiosi!!!. CLARA sti ca ti-am mai spus si mie mi-au iesit leucocitele 12.900 ,si cand le-a vazut Marinescu nu a spus absolut nk,cica sunt normale,asa o fi.

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



Hai, ca facui prostii... in loc sa modific mesajul am dat reply... acum am vazut... de fapt iti scrisesem numele de la semnatura, s-am modificat cu nick-ul, crezand ca-i gresit... si era corect oricum il scrisesem

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!


Poznele lui Andrei

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

noi am inceput diversificarea sambata, cu cereale. in biberon deocamdata, suntem la inceput si le-am putintel sa vedem reactie... inca ne antrenam cu lingurita... se pare ca le plac cerealele f ult... o sa le dau mai mult, treptat, pana se ingroasa si poate chiar ne iese treaba cu lingurita...

peste doua saptamani incepem cu piureut de morcovel....

tot in scoici papam pana luam scaune de masa.

in rest, am fost ieri la baby expo... nush de ce ma asteptam sa fie altfel fata de editiile trecute si evident nu a fost... aglomeratie mare, preturi si mai mari... am luat 2 costmase hunilor, 2 inele de dentitie ca roadem tot, niste tetine ptr cereale.... in rest, nu m-a atras nik... nik din ce n-as gasi pe net sau prin prejur, prin cartier.
dar am profitat apoi de vremea faina si am stat inca 2h in parc... am luat si masa in oras cu aceasta ocazie... hihi

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008

Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…

poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Pai... sunt ftumosi si fara... cei mai frumos... ca doar sunt ai mei
Dar o sa le las carlionti cand le-o creste parul... parca sunt prea tunsulici...

Toata lumea zice sa nu tund mandra... dar mie mi se pare prea tocit la varfuri... cred ca o iau cu mine la tuns, cand merg si eu... sa-i taie din varfuri...

Gata... deschid capitol nou...



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput
Mergi la inceput