*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (212)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

nu ne pasa de criza financiara

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

naty- e scumpa rau iulia...doamne copii astia sunt hotomani rau ..unde ia- trecut prin cap sa se bage... zambareata mica si frumoasa...facem baie in cada mare...

rami26 cu bebic mic si iubit ... Andrei


http://good-times.webshots.com/album/563321687QrDJKj?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mihuta ma declar fan AmricanPie! aluatul crocant este senzational!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Mai...ce telepatia naibii...tocmai vroiam azi sa scriu ca sunt ingrijorata pt Blanka nu atat cu sarcina cat nu cumva iar sa fi facut Eric vreo infectie. Of, draga de tine! Cum mai, si sub antibiotic a facut?? Uf, cred ca nu scapati fara sa repete cistografia...
Sunt cu atat mai necajita cu cat bebe 2 al nasei mele care e in burtica, urmeaza sa se nasca in vreo 2 saptamani (pe el nu-l vom mai boteza noi dar nu conteaza) se pare ca are si el, la eco, hidronefroza destul de serioasa...daca se va confirma, ii asteapta si pe ei antibiotice, infectii urinare, operatie...nici nu vreau sa ma gandesc Si-a facut cineva eco la Medlife la Chitescu sau asa ceva???? Ca aia i-a spus; oricum ea vrea sa mearga si la Iosup sa repete, ca atunci cand naste sa stie sigur ce e de facut cu bebe, pt ca daca chiar are hidronefroza trebuie pus imediat pe antibiotic

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

maria-am vazut si pozele cu puiul tau...
cred ca v-ati dat seama ca ANDREI DOARME...si ciripesc ciripesc si sunt pe faza la tot ce misca...doarme cam de 1 ora...ne-am jucat ,ne-am uitat cum ninge afara...am batut cu palmele in geam,am mai mancat putin perdeaua...am facut bau-bau..si am obosit...
i-am dat sa pape paste dar nu prea a fost incantat...o sa mai incerc...cred ca le-am facut prea groase si din cauza asta nu i-au placut.....

rami26 cu bebic mic si iubit ... Andrei


http://good-times.webshots.com/album/563321687QrDJKj?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

bubu-am uitat arata f bine cartofi frantuzesti..o sa fac si eu in weekend...

rami26 cu bebic mic si iubit ... Andrei


http://good-times.webshots.com/album/563321687QrDJKj?start=12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ramo, da, mai, incredibil, nici nu credeam ca poate incapea prin raftul ala Sa stii ca eu pastele i le dau cu iaurt, ca sos; daca-s inecacioase sigur nu-i vor placea. Iti dai seama ca si Iulia doarme (de vreo 3 ore ) si eu in loc sa mai invat bantui pe aici. Dar gata, acum
Maria, are niste ochi taaaaaare frumosi Tudor si iti seamana mult!
Cleme-cu vremea ai dreptate; si eu o urasc!. Si cu cezariana ai dreptate; bun, daca ai parte de nasteri de vis o fi altceva...dar ce am vazut eu si in facultate si in toata ziua dinaintea operatiei mele, cand am fost tinuta la monitorizare in sala de nasteri...si, dupa, cum se chinuiau sarmanele taiate jos sa se aseze pe un scaun, cand eu dupa 48 de ore ma miscam in voie, ma aplecam, urcam scari, etc...NO WAY!...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

naty-da buna idee cu sosul de iaurt ..nu ma-m gandit...tantaluca ce sunt... si spor la invatat...


rami mamica fericita de puiutz mic si iubit ... Andrei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Naty, pai nu pui si tu reteta, pls!! cred ca a fost delicios! Acum, ca am si eu menta proaspata

Am ras de nu mai pot! n-am apucat sa dorm, of cors, ca am vb cu sora-mea juma de ora la tel. si apoi am stat la calculator . Si s-a trezit Stef si l-am luat repede sa nu-l trezesca pe Vlad. Si il tineam de-o manuta sa mergem usor pe hol si vad ca-i atarna pampersul plin pana la genunchi! Cand il dezbrac, body-ul era desfacut si pampersul se tinea doar intr-un arici si i se balanganea putza

Si vad ca iar ma ia durerea...am luat nurofen ca zice pe el ca e de nevralgii si am vazut ca si pe paracetamol zice ca e pt. algii dentare ...si mi-au venit si rusii

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty eu am facut 2 eco morfo la Chitescu!! e ff competenta, am citit mult pe forumuri despre ea pana am ales-o...nu e ff comunicativa(desi cu noi a fost exceptia, nu's de ce..), dar e foarte atenta la toate detaliile la eco...poate nu e chiar asa, stii cum e si cu ecografiile astea, realitatea si acuratetea..
am vazut Iulia, mai, ce ghidusa e, pew unde se strecoara!! ce tare e dintucul ala de jos, crescut si singur!
maria, am vazut haiosul de Tudor:))cate grade aveti voi, bre, in casa?..e taaaaare bine imbracat!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput