FIV la Cluj 9

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Ia te uita, pina am scris un mesaj ati aparut si voi. Fetelor revin, e cam agitatie azi la mine la servici da revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

ciao fetele!
si io is cam intoarsa pe dos ca n-am dormit toata noaptea, am visat ce urasc cel mai mult:sobolani
va pupicesc pe toate, nu mi-e frica ca se ia, poate asa fac si io rost de un concediu
dedus, vroiam sa te intreb ce tratament a facut sotul tau pt. imbunatatirea spermogramei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

turqoise, vitralius (antioxidanti) stiu ca dadeau la gine I pentru asa ceva. nu alcool, nu tutun. nu stres (vreau sa o vad si p-asta!). si da o raita pe la naturiste si pe la oligospermie. cred ca puteti afla multe de acolo, atat tu, cat si dedus!
si uite ca am mai gasit cev a pentru voi:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=14784

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

'mneata fetelor? ce faceti? cum va simtiti? vad ca ati fost foarte active de dimineata. acum....unde ati disparut? unde-i ceiucul meu?
uratica fa=ti un bine si fa-mi un bine: trimite-mi-o mie pe mami tau! ca io-s singurica acasuca si nu are cine sa ma alinte! si vleeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaauuu sa ma alinte si pe mine cineva! io-s ca o mata...numai sa inceapa sa ma alinte cineva, ca si incep incep sa torc de placere! mmmmiau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

buna fetele!
uff..deci-spalai rufe,facui ciorbica,piftelute,cartofi natur..framantai sa fac placinta..am inlocuit ceaiul cu un vin fiert si am scapat de stresul zilei-am scapat de dadacitul mamei! si pe bune-chiar ma simt mai bine!poate si faptul ca stateam in pat ma molesea-ma facea sa ma simt ca o curca plouata!
turqoise-era pe aici un subiect cu vise...si zicea o fata ca atunci cand visezi sobolani-inseamna sarcina!!asa ca speram ca ti-au priit pozitiile!si ne dai o veste buna!
madutz-tu cum mai esti mucoasa mica?
mara-ai grija cu raceala....mai bine dane-o de tot noua ptr ca tu trebuie sa fii fresh acum!
bruni-ce mai faci?esti bine?berbecuto mai lasa cornitele deoparte!hai apari aici pe interval ca sa-ti revii!
dedusa-poate vedem dublu la turqoise!!doua liniute!
apalino-ce faci fata?pe unde umbli?
julia-hai fa-ne si tu o surpriza!!vrem 2 liniute!!!!
haideti odata fetelor!!!!!!!!!dati startul!
lilicica-hai te rugam si pe tine,fieti mila de noi!vrem ca asteptarea noastra sa fie mai dulce!!!!
offf..daca nu dati voi startul,va veni mar acum in forta cu anuntarea unei sarcini cu 2 bebici!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

brunadria, felicitari pentru kg in minus io tot la 63 raman. nici un gram in minus nu vrea sa scada cu ce-ti mai omori timpul? pana acum erai ocupata cu examenele, ceea ce era bine. vezi, daca acum ai prea mult timp liber, cauta-ti ocupatii ca sa nu stai sa analizezi prea mult problemele tale! hihihi, imi place cand mai aud ca mai sunt si alte persoane care dorm la pranz. si eu ador somnicul de dupa masa. dar....de cand cu insomniile mele, ma abtin sa dorm la pranz, ca sa pot dormi noaptea! si....ciu-ciu somnic de pranz, ciu-ciu somn de noapte!
....vai ce limbaj obscen am!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

madutz-hai ca ii zic mamicutei sa isi schimbe traseul!o trimit la tine!eu nu suport sa ma dadaceasca cineva!!!!!!!!!!!!!!
si uite eu m-am dedat la vin fiert!poate e mai eficient ca ceaiul!hihihi..
oricum nu am de gand sa ma mai bag in pat ca iar devin ca o curca beata!o sa ma indop cu mancare,cu banane!chiar daca mi le indes pe toate pe gat!!!!trebuie sa ma ingras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

aha!!acum m-am prins de unde vi se trage frumusetea!!de la somnicul de dupaamiaza!as incerca si eu,dar cred ca deja e prea tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

Fetelor, eu am un somn.... dar nu pot... hei cele fara somn nu vreti sa veniti sa va ocupati de copiii mei vreo doua zile sa pot sa-mi revin si eu, nu mi-ar ajunge dar v-ar fi voua suficient pentru ca sa puteti dormi.
Of ce-mi mai doresc somnul de altadata..... poate nu mai am de asteptat mult.
Madutza ai mai completat ceva la mine īti multumesc, dar vezi ca eu am un carucior roz si daca vrei mai poti completa ca am facut cu Stamatian iar pe copiii mei ii cheama: Antonia Iasmina si Sergiu Mihai. Iti multumesc! Astept sa va reveniti si sa fiti in forma, nu mai vreau sa va vad asa.
Apalina, ma bucur ca ai ajuns in sfarsit la Cluj. Prolactina mare nu este foarte bine la procedura fiv pentru ca organismul nu mai reactioneaza destul de bine la stimulare, insa s-ar putea ca acum sa nu-ti mai iasa atata si sub tratament de obicei scade, atata doar ca trebuie sa faci tratament cel putin 2 saptamani. Scuze m-ai sunat dar eram in alt birou.
Mara, asteptam vesti bune pline de foliculi, cand citim mesajele tale sa nu vedem decat cerculete in fata ochilor.
Uratica la copiii mei vine Mos Craciun in fiecare zi, doar ca nu in fiecare zi le spunem asta. Stii povestea cu gripa daca se iau medicamente trece in sapte zile, fara medicamente intr-o saptamana.
Bruni, am vazut aseara la televizor zapada de la voi, nu ma mir ca nu poti iesi din casa, nu dureaza mult, nu intra in panica, trimitem un avion?
Vineri merge cineva la Cluj? sa punem de o intalnire, eu merg la sedinta in sala de conferinte de la Hotel Victoria de langa Prefectura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

Va trimit un poem senzual...... daca tot sunteti toate afectate de viroze:
Cand te voi gasi, te voi avea. Astazi sau in alta zi, te voi purta catre pat.......
Fara sa-ti cer voie, ma voi apropia, iti voi cuprinde tot corpul si te voi avea. Te voi lasa cu o senzatie de oboseala si te vei simti doborata de vointa mea.....
Te vei simti incet pierduta si te voi face sa transpiri intens. TE VOI FACE SA GEMI.....PANA LA PLANS.
Te voi lasa fara respiratie, fara aer si sangele in cap iti va pulsa.
Cat voi ramane cu tine, nu vei fi capabila sa te dai jos din pat!
Cand voi termina, voi pleca fara sa-ti zic adio, cu convingerea ca intr-o zi voi reveni!!!
Semnat:"GRIPA"
Te-ai gandit la altceva......ahh.....Mare naivitate.....
Acest poem are si imagini dar nu stiu sa le copiez aici. Scuze!
E o reproducere nu o compozitie, cred ca voi mai puteti completa la senzatii.

Mergi la inceput