LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (189)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Pentru destresare si pana se repara DC-ul zuzicii proaspata burtica, avem si noi poze de la party si nu numai:

http://s210.photobucket.com/albums/bb9/lucalina78/Ianuarie%20Februarie%202009/

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei


Super pozele

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Daca burtica noua si proaspata e graviduta in 5-9 saptamani, clar vom fi colege de odisee! Iupiiiii!

Creata 1 cu Creata 2 si bebe 2 pe drum (9+)
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Pentru destresare si pana se repara DC-ul zuzicii proaspata burtica, avem si noi poze de la party si nu numai:

http://s210.photobucket.com/albums/bb9/lucalina78/Ianuarie%20Februarie%202009/

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei


alinush , ce tare e luca in asteptarea Zanei Maseluta . si anita dulce si serioasa.vad ca o pregatiti deja de scoala?

MATEI

POZE
PITICUL URIAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Alinus, Luca a crescut mare, insa nu e prea schimbat, dar Anita ma surprinde de fiecare data cand o vad. E foarte frumoasa!

Monica, multumim ca ti-ai facut timp sa ne citesti blog-ul. Astept vestea si ma uit pe pozele voastre, ca tare mi-era dor de voi!

PS: fetelor, am decernat premiile pe blog.

Creata 1 cu Creata 2 si bebe 2 pe drum (9+)
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

Eu n-am nicio banuiala,da parca mi-ar place un fratior sau o surioara pentru Thea...

POZE IRIS
POZE BOTEZ

Iulia siIRIS MARIA (19.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Multumim pentru aprecieri!

Ana este pasionata de cutia mea de bijuterii si de ghiozdanul lui Luca. Daca le are pe astea la indemana sta linistita cel putin jumatate de ora.

Doresc sa prezint scuze oficiale lui Mirik drag...nu vazui...ca nu cred ca citii mesajul tau. Sepuku!! Iaaaaaah!!! Pup fata si ma bucura tare mult sa vad ce mult si frumos ai scris. Iar aventurile de la aqua park....de vis!!! Mai scrie! (si baga si la mine cartea aceea ).

Pupici....Hai, poate s-a reparat DC-ul

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Ce scumpa e Anita in poza asta, asa atenta si serioasa
http://s210.photobucket.com/albums/bb9/lucalina78/Ianuarie%20Februarie%202009/?action=view¤t=Picture115.jpg
Si imi mai place si cum sta cu ghiozdanul in spate!
Pupam si pe Luca stirbul!


Poze turta
Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/results?search_query=dariamihaela&search_type=&aq=f" target="_blank">2 FILMULETE

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Pana vine vestea buna va dau si eu raportul unei nopti GROAZNICE, a fost cea mai urata noapte de cand o am pe Sofia, a avut temp aproape de 40, i-am facut impachetari cu scutec ud, algocalmin picaturi, nurofen si toata gama de antitermice din 4in 4 ore ne-a tinut asa pana pe la 05.Daca vroiam sa-i scot masa de sera sanul adica si sa-i introduc bibe,aseara ne-am intors la "origini", nu a vrut sa bea formula, nici ceai, toata noaptea a supt tzitzi, i-am dat avea nevoie de hidratare, acum e mai bine i-am luat temp si avea 36.3 in fundulet daca ii scad cele 5unitati ramane un 35.8 nu e prea putin????
Revin poate apare si vestea buna!



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina28

Pana vine vestea buna va dau si eu raportul unei nopti GROAZNICE, a fost cea mai urata noapte de cand o am pe Sofia, a avut temp aproape de 40, i-am facut impachetari cu scutec ud, algocalmin picaturi, nurofen si toata gama de antitermice din 4in 4 ore ne-a tinut asa pana pe la 05.Daca vroiam sa-i scot masa de sera sanul adica si sa-i introduc bibe,aseara ne-am intors la "origini", nu a vrut sa bea formula, nici ceai, toata noaptea a supt tzitzi, i-am dat avea nevoie de hidratare, acum e mai bine i-am luat temp si avea 36.3 in fundulet daca ii scad cele 5unitati ramane un 35.8 nu e prea putin????
Revin poate apare si vestea buna!



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!



off mai mada ce noapte grea a avut sofiuca . Despre temperatura nu stiu ce sa iti spun , poate te lamuresc fetele mai bine . cat a fost bolnav ,matei nu a vrut altceva decat san trei zile. nu a papat nimic si tare bine i-a prins faptul ca inca il alaptez. fetele , sa va faceti bine

MATEI

POZE
PITICUL URIAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Eu pariez ca e vorba de Roxanici, nu am vazut-o azi nici pe forum nici pe mess, deci probleme cu Dc, nu?
Sper sa nu fac o boacana.Roxi ma ierti daca nu esti tu, da?

Am vazut pozicile de la aniversarea lui Luca .Ce sa mai zic mai mult?

Mada,ai incercat de mai multe ori si i-a iesit aceeasi temp? Vezi ca o mai iau razna termometrele astea.Mai incearca.
Imi pare rau pt noapte grea pe care ati avut-o.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 1 AN
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog

www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput