Timisoara, Impreuna!(139) Emma, te iubim!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

zaua buna si de la mine,

imi pare rau ca aveti probleme dupa coaste, asa am patit eu cand am fost la restaurantu chinezesc de am zis ca un viata mea nu mai manc crocobauri de balta, rame si alte taratoare

da da si eu am vazut ca faceati ceva poze asa ca asteptam cumintele

va tzuc, sa va faceti bine

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare,

Intru si eu scurticescu...sa va tzuc si sa va zic ca iara am ras de ne-am spart...asa ca Getuto,noi asa facem in mod obisnuit cu rasatul(adica rasul,dar era pe luaneza).Aiduka draga de ea m-o luat de etalon,nu ca ar fi si greu la cata masura am pe mine,deci sunt inconfundabila...ioi cat mi-o crescut pipota!...si ne-o tot asezat pana ne-am nimerit in pozare...Simonelu',tzucu-i fruntea de frumoasa draga,in marele ei entuziasm si agitata sa ne vedem ca lumea,mi-o tras mana in sus de am zis ca raman de tot fara umarul cu problema...Anda vorbea cu principe,io cu mesaj pe mobil ca ne vedea lumea din Suceava,Laurelu' nu mai tacea o clipita...si Dorisake haida ,bre,tzushti pe bordura din Unirii...cum pushcoiu' meu sa ma tzip acolo sus?ca mi-s cat casa....asa ca,una peste alta a fost ca o mega nebunie,ca sa il citez pe Florin Piersic intr-o reclama cacacioasa.
Coastele,tre' sa recunosc,mi-or pica mega-giga-ultra bine,nu tu dureri,nu tu rau...la marele fix.Pacat,cum zicea coana VIP,ca le-am deversat dimineata intr-un zgomot de tunet asurzitor...s-o facut liniste in bloc o secunda...dar o fost tare bine.Ma gandeam ca mai repetam figura coasta vesela...pan' nu da caldura de vara,ca p-orma terasa se cheama.
In alta ordine de idei,Alex e bine...de maine la scoala cu el.
Danuta danitin,insanatosire grabnica Lorianei!May,dar cum de a intors fata raceala asta nenorocita?!Asa am si eu un semn de intrebare vis-a-vis de Alex,nu carecumva sa-l rasuceasca la scoala si s-o luam da cappo.In fine pupa spiridusa si pe mamica ei,sa va faceti bine,fetelor!
Ei...gashca mare...va pupez si vorbim...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sara buna gagicele!

Incarcai neshte poze mai vechi si mai noi ce nu le am in albumele mele iaca ACILEA iar pozele de la intalnire il pun pe Clau maine sa le descarce ca io nu ma pricep si le incarc maine seara.
I-am laut la Maya azi de la farmacie siropel COUGHEND e pe baza de plante si e bun pentru orice fel de tuse...eu i l-am luat la bubu pentru ca a inceput de aseara sa tuseasca cu expectoratie,sper sa vad de maine ceva efect la siropelul asta.

Merg sa culc fata apoi pap si ma culc si io.
Noapte buna!



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

.......de-abia acum am reusit sa pun si eu laba pe pc
se pare ca v-ati distrat pe cinste, cine stie, poate odata si-odata.............
noi ne-am luptat iarasi cu temele......nu ne place sa facem teme si cu asta basta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Fetelor,eu cred ca,cufureala n-a fost de la coaste si nici de la varza.... a fost de la trac(emotia scenica)ati fost in live pe mampamundi
asta se trateaza cu mai multe filmari .."en vivo"

va pup pe tote

Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Azi matinala rau...asa ca va dau prima cafea...

Fug sa-mi duc copila la gradi...revin dupa 9...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neatza si de la moi ....
....
fetele cu coastele, v-ati revenit?
Dana sanatate si tie si spiridusei ... mai astept sa ne scrii perle "spiriducesti" ...
Aida cum mai sunteti? cu gandul la voi mereu

o saptamana faina sa aveti toate

Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Laura super pozele,Maya tot mai mult seamana cu tine fata.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

neatza la lume.

baai, mie asa somn nu mi-a mai fost de muuulta vreme, pic pe jos de impleticita ce is. si dor okii si doare capu.
la mine toate vechi si obosite, nik nou. voi?





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Salutare.

Eu nu mai zic nimic ca iarasi ma enervez Oricum nu cred ca e careva curios de esplicatiile mele cum ca de ce nu am venit la intalnire. In fine.

Sa aveti o saptamana faina, ca vad ca ati inceput cu un tonus de zile mari

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput