Timisoara, Impreuna!(139) Emma, te iubim!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

no, buna dimineatza si de la mine ....
sar si io cu un rand de cafea ... ...

fetelor, a fost grozav la intalnire, n-am mai ras atata de nu stiu cand ... sunteti niste nebune minunate !!!
Laura si mie imi pare tare bine ca ne-am cunoscut, abia astept sa se cunoasca si piticii nostri nazdravani! sper ca Maya e mai bine si ca ati dormit bine azi noapte.
fetele de prin strainataturi, Silva si Clau salutari si si ma bucur ca ne-ati vazut.
Aida sper ca ati avut o noapte usoara, ma rog in continuare pt voi si va sunt alaturi. esti un om deosebit si o mama extraordinara.

va pe toate si va doresc sa aveti o duminica frumoasa

Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:



is varza...si fara coaste
sa va mearga bine azi





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui geta_florina



fetelor, a fost grozav la intalnire, n-am mai ras atata de nu stiu cand ... sunteti niste nebune minunate !!!


Geta, mami de Alex

poze


Geta, bine-aivenit in club, deci de-acum, nu ratezi nici o intalnire, da?

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Ma bucur ca v-ati distrat fain, imi pare rau ca s-au decartat coaste. Imi pare si mai rau ca n-am ajuns si eu ... La noi, noapte alba din cauza de febra mare la Lori, cu impachetari in prosoape umede si supozitor de Novocalmin. Junghiul meu e tot acolo, umblu ca o baba. Azi am mult de lucru cu alegerile de la Faget. Asa ca is in dispozitie de

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Neatza si la de la mine.O doamne da ce or fi avut coastele alea de nu v-au picat bine?
Danitinhai ca poti!Sanatate pentru Lori.
Geta ce face Alex?Na ca tu ai venit dupa mine si ai si prins o intalneala un inca nu am ramas
Ma duc sa fac bagaje ora 4via Timisoara.Fetelor cum se circula in Timisoara sa iau taxi de la gara sau ma las pagubasa ca aici la noi o blochata circulatie si mi ca ma tine ala in taxi de ma usuca de bani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Deya, multzam de urari. Nu par a fi pb in cicrulatie, pe la gara n-am ajuns, da' in zonele pe unde am fost pare chiar mai lejer ca in alte zile ...

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Salutare de prin bucatarie,is cu treburi multe,pregateli,ma bucur tare mult ca v-am vazut ieri
Dana .
Va doresc o duminica minunata.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Me again..... ma eu am vazut ca cineva facea chestii prin zapada,da zic nu! sigur nu faca parte din grup si Deni cica : ce face ala acolo in zapada , apoi cica la Deni : Mama ele s-or urcat pe banca in Unirii????!!!!!! si se uita la mine... nu vreti sa stiti cum,ca si cand cum e cu mansarda lor ,a dat din cap mirata si a plecat de acolo,nasa lui Andi imi zicea nu ma plange Claudia (barbatii urlau de zor la fotbal......nu au avut timp sa vada nimic)dar cand ma intorc parca avea si ea lacrimi in ochi de bucuria de mea, am vazut si plecaciunile voastre ptr noi nu vreau sa stiu ce o-r fi gandit bietii oameni din barul ala de viz-a-vis ,bucurie mare domn'le avusai yesterday .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Si am mai vazut ca s-au facut si poze,asa ca stam frumos ca si catelusii si dam din coditza,Anda,Anda......lupta ptr noi!!! ma da chiar asa in fusta,tu in fusta!!!!!!!!!! .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

hallo :)



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput