Tata la 13 ani

Tata la 13 ani | Autor: XIO

Link direct la acest mesaj

http://www.tion.ro/stiri/mapamond/articol/un-baiat-din-marea-britanie-tata-la-13-ani/cn/news-20090213-03421434

Eu jucam baschet in curtea scolii la varsta aia si la varsta de acum nu ma simt confortabil sa dorm la prietenul meu , cu ai lui acasa.
Eu ma intreb daca parintii stiau ca cei 2 fac sex ...

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Se pare ca se intampla si pe la altii, nu numai la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

chiar ma gandeam ce spune acum Emma Nicholson, ca a sarit ca arsa cand a aflat ca romii isi casatoresc copiii la varste "fragede" ... mai bine s-ar uita si in "ograda" ei

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Eu ma intreb daca parintii stiau ca cei 2 fac sex ...

Eu cred ca nici fericitul tata nu prea stia ca face sex, la cat e de mic
Oricum, in ritmul asta, la cca 30 de ani are sanse sa devina bunic, la 45 strabunic, si tot asa

Edit: replica asta e mortala"Nu m-am gândit cum ne vom permite sa îl întretinem. Nu prea primesc bani de buzunar. Tatal meu îmi da câteodata zece lire sterline."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Mie mi se par de-a dreptul nepotrivite fotografiile aparute in presa.
Tatal tine nou nascutul in brate pe pat de spital..este un caz tipic de presa senzationala. Jenant.

Cat despre intamplarea in sine..nici nu stiu ce sa zic, nu ma mai mira absolut nimic. Nu, nu cred ca tatal cunostea toate aspectele actiunii ´´a face sex´´. E un copil si nici multa minte nu-ti trebuie sa faci sex.

Insa ma mir in continuare de cat de repede incep copiii viata sexuala. Incredibil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Chiar o fi adevarat?
N u pot crede asa ceva.

Cait
Home is where heart is...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

pai cica se suspecteaza ca nu ar fi el tatal, da mai stii??



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Ne intoarcem la epoca de piatra, atunci se murea la 30, deci trebuia actionat repede cu urmasii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ

Insa ma mir in continuare de cat de repede incep copiii viata sexuala. Incredibil!


Mi-a spus cineva (deci nu stiu 100% sigur) ca in UK li se distribuie prezervative copiilor in scoli, in mod gratuit, de la varsta de 12-13 ani.

Se pare ca inceperea vietii sexuale la aceasta varsta nu mai este o exceptie, ci o regula. Si daca e asa, desi nu m-am acomodat inca cu ideea asta, sper s-o fac pana ajunge fii-mea la varsta respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Nu stiu de ce,.....dar mi-era teama ca iar e veste de la noi,.....si iar nu stiu de ce ,....ma simt oarecum usurata ca nu e la noi in ograda.asta e,...dac copilul meu ar face una ca asta,...m-as gandi ca mai bine un astfel de "accident" decat vreo boala netratabila,....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

http://www.blick.ch/news/schweiz/nico-ist-mein-ueberraschungsbaby-109114
...si aici o stire din Elvetia. Si mama si tata tot de 13 ani. Mama nici n-a remacrat ca e gravida. A pus contractiile pe seama unei apendicite.

Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder

Mergi la inceput