Nou stil de viata (254)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!!

Trezirea ca e soare afara si e zi de sarbatoare!! In primul rand pentru:

CristinaT, La Multi Ani, sa-ti traiasca printesa, sa fie sanatoasa si norocoasa!

Lai, La Multi Ani, sa fii sanatosa, sa slabesti atat cat vrei tu si sa vina cat mai repede unul, doi, trei bebei la tine!

La Multi Ani Claudia, pentru sotul tau, sa fiti sanatosi si fericiti!


Eu mi-s varza, n-am voce, zici ca sunt intr-un butoi... Si ma pregatesc de mare petrecere diseara!!

Haideti la micul dejun!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La multi ani! Lai, sa fi iubita, fericita si toate visele sa devina realitate..Petrecere frumoasa

La multi ani! papusa de Cristina.Cristina , sa va traiasca fata, sa va bucurati de ea.Petrecere frumoasa si voua azi la MC.

La multi ani! sot de Claudia.Si voua va urez o zi minunata si petrecere frumoasa.

Si cum se pare ca sunt prima aparuta azi, va invit la ceaiuri , cafele si un mic dejun cat mai sanatos.

Vik, doar esti scorpion,stiu cum e.NUmai ca eu daca ar fi sa o iau de la cap nu as mai avea ce sa discut cu raposata(a se citi fosta sotie).Eu sunt buna da pana la un pc.Nu ajunge sa ma mananci de ca "prietenia" pica.Am zis ca nu strica mai ales pt copil sa fiu amica cu madam,dar se pare ca dansa avea ganduri ascunse, asa ca.....sunt vreo 3 ani ca nu ne-am spus o vorba si asa de bine imi e.

Desi o chestie nu am inteles niciodata, daca tot sunt mancata de de ce nu-mi scade

Onitza, felicitari pt achizitii, vezi ai gasit un al mod de descarcare.Mai bine shoping decat mancare.

Fetele va urez un Happy Valentine´s Day asta pt cine sarbatoreste.

Ma duc sa ma inspumez in cada si sa vad ce pregatesc bun azi.

O zi minunata va doresc alaturi de cei dragi

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna dimineata!
O, ce dor i-a fost sa-mi beau dimineata cu voi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata

Lai, sa ne traiesti sanatoasa, fericita si in curind mamica!

Carmen, dulce nu dau ca va luati voi azi oricum, n-are rost sa va am eu pe constiinta.

Tzuni, da' el ti-a luat ceva?

Azi e o zi superba, musai sa ma duc la plimbare.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata fetele, va multumim pentru urari si sa invit la petreceri... sunt vreo 3 doar o data implinim 9 ani!...si astazi sigur o sa o calc pe tort.

Lai, La multi ani! sa fii saiubita si fericita, sasoseasca cadoul mult dorit repede!

Claudia, La multi ani sotului! sa te iubeasca mereu si fie sanatos!

Pentru cine sarbatoreste Valentines Day, va doresc petrecere reusita!

Week-end placut!


ne apropiem de 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

lai, Claudia, Zuzilici, Gabrielama, tumpi va multumesc mult pentru urari , le-a citit si printesa si s-a bucurat. E doar o fetita de 9 ani!

ne apropiem de 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei!
Cristina sa-ti traiasca printesa!
Lai Sa-ti dea DD de ziua ta, cadoul mult visat
Claudia sa-ti traiasca barbatelul si sa fiti fericiti!

Si FELICITARI, Cami pentru Raducu mic si dulce!Doamne, ce minunat!Cat ti-ai dorit sa vina acest moment si iata-te ajunsa aici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Happy Valentine's day.Pentru toate fetele sa aveti parte de o zi buna.

La multi ani pui de Cristina,sa ai parte de petreceri frumoase si de multa cadouri si multa sanatate si tot ce iti doresti.

La multi ani Lai sa ai parte azi de o zi frumoasa si plina de cadouri si de tot ce iti doresti.

La multi ani sot de Claudia sa ai parte numai de lucruri bune si tot ce iti doresti.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

SI acuma dupa urari sa zic si eu ceva.

Vik eu nu am nimic cu ex-a la olandez.Am cunoscut-o ,baiatul chiar a locui cu noi am primit haine de la ea pentru Mara si daca ne vedem ne salutam suntem civilizate amandoua.

Zuzi vezi ce face dragostea din om,poate acuma la suparare dau si eu macara 3 kg.

Carmen E buna cafeluta iar de la Tumpi am sa iau o alta cafeluta.

Mara e tot cu febra ,bine ca numai varsa dar sper sa treaca boala asta mai repede.

Ma lasa memoria Gabriela distractie placuta diseara si sa iti revina repede vocea si eu vreau poze cu rochita lui Mara si daca se poate si cu tine.

Miha eu legumele le fac la wok si e cel mai usor si mi se par si super gustoase.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Lai sa fii iubita, fericita, slaba atat cat iti doresti! La multi ani!

Claudia la multi ani sotului tau si sa fiti fericiti!

CristinaT la multi ani printesei tale si sa aiba o zi minunata!

EftimieC si noua ne era dor de o cafea cu tine!

Tumpi mama, da' ce apriga esti!

Delidana, l-am lasat sa plateasca masa la restaurant si beletu' la film!

Vikingo-scorpioanco, io am ascendentul in scorpion. Cam multe potriviri, ai dreptate!

Gabrielama sanatate multa si petrecere faina! Io azi dimi am stranutat in sir de vreo 20 de ori (nu exagerez) de s-a speriat matza si Meri se prapadea de ras!

Zuzilici, hai pe baricade! Ce papi azi?

Oare Puskin ce face la ora asta? O fi in jacuzzi?

Gusta, desteptarea!

Mephala, angajeaza scrib, da' hai mai des!

Noi mergem la Mall sa ne luam clame si fundite pt par, ca le-am cam prapadit pe cele pe care le aveam! Apoi la o plimbare pana la Cernica la manastire si gatit si curatenie. Iar diseara un film bun sub plapumioara, cu matza calda la picioare si Meri sforaicioasa alaturi!

La semnatura am pus un montaj de pozici cu Meri de cand am cunoscut-o.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80f52f8ec7a8d06e051edb" target="_blank">MERI a mea

Mergi la inceput