Mamici si burtici de BAIA MARE (20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Flavia, ce scumpa e Stefi

Melly, este si mai mare, uita-te www.bebecurier.ro/index.php/cPath/67_190" target="_blank">aici.

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

nikkoletta fix asa ii zice "batista bebelusului"1 eun dispozitiv de plastic ce se pune la aspiratorul de casa un capat si celelelt ca si un crteion de plastic la nas si aspiri mucii!nu te teme sa lasi aspiratorul la mxim ca se regleaza batista singura!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

no bun anca!asa ii iau de la avent!dintr-aia de 260 ml! numa sa imi intre banii!voua v-au intrat banii?!

batistutza si eu tot de aceea am!!! traiasca batista bebelusului si ala care o inventat-o!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

si bineinteles pentru CARLA si MADALINA

Nicoleta de Rares

minunea vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

multumesc fetelor de informatii. Cred ca e foarte utila. Si Rares are cateodata nasucul infundat.

Nicoleta de Rares

minunea vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

mersi, fetele, de informatii...cred ca o sa ii cumpar, sa vedem cum se mai simte azi...
la mine a trecut exact un an de cand am fost racita ultima data, am si uitat cat de rau e...mi-a adus marius o gramada de chestii, care de care mai ciudate de luat, dar deloc antibiotic ca nu e voie...

flavia...stefi e o scumpa, cred ca taica-su se topeste dupa ea cand o aude...si ce draguta e cu bretonul taiat...melly, las ca si amelia o ia in curand din loc, stai linistita, nu pierzi nimic, nu conteaza ca face un lucru sau altul mai repede sau mai tarziu, fiecare copil are ritmul lui...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Am comandat cana Avent, cea de 200 ml, Carla oricum nu cred ca va ajunge la performanta de a bea mai mult de atat . Este scumpa, dar na, ce sa-i faci. Am mai pus si niste lingurite, ca oricum avem colectie. Altii cu timbre, masinute - noi cu lingurite . Astia de la bebecurier.ro sunt seriosi, imi place de ei, am mai comandat jucarii si alte chestii.

Malinka, sa stai in patut si sa bei ceaiuri multe, cu miere si lamaie. sa treca.

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

cine poate sa ma ajute cu cateva magazine cu papuci pt. bebe?

Nicoleta de Rares

minunea vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

pe traian, ginette, progresului, materna, pe bucuresti, bel-ami, in spate, langa cinema dacia, moda copiilor...dar, parerea mea, e ca pana umbla, nu ar trebui sa ii dau papuci ci ar fi mai indicat niste chestii cu talpa moale, in care piciorul sa nu stea strans ca in pantof, intelegi? eu l-am purtat pe marc toata iarna, si-o sa-l port pana la primavara cu cizmulitele astea .

eu le-am luat de la miniblu din satu mare dar ana_mun si-a luat si ea la fel, de la metro...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

Malinka, la asa ceva ma gandeam si eu, nu la papuci cu talpa tare. Merci mult

Nicoleta de Rares

minunea vietii noastre

Mergi la inceput