Mamici si burtici de BAIA MARE (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauco spune:


CARLA

Malinka, Anca81, multumim de urare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

CARLA & MADALINA

cat despre batistutza, eu mure-am fara ea!desi face umpic de scandal dar apoi e super ok!daca te hotarasti sa o folosesti sa pui cu 3 min inainte ser fiziologic cate 0.5 ml in fiecare nara sau nazomer sau apa de mare, de fapt e acelasi lucru! si insanatosire grabnica!!!deci iar nu venitzi la sala!!!ei, ei, ei!numa io is asa constincioasa?!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Multumim Melly

Intr-adevar, avem 6 luni . Doamne, cum trece timpul!

Gagici, ce canuta ati luat pana la urma? Ca ma bate gandul sa-i iau si eu una Carlei. Poate papa mai bine din ea pana ii dispare reflexul asta de impins lingurita cu limba. Oare www.bebecurier.ro/product_info.php/cPath/67_190/products_id/1562" target="_blank"> asta smechera de la Avent e buna?

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:


CARLA & MADALINA
si o dedicatie pentru fete aici
si pentu mamicile si bebicii bolnaviori sa va faceti bine

Malinka eu nu am betista ca nu nu a fost cazul dar daca ar fi mucoasa rau i-as lua-o

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

Anca si eu vreau sa-i iau canuta, cred ca e buna de ce nu? mama da ce pret pentru o cana!!!!uf

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

Melly, multumim.

Dflavia, multumim. Ce vorbareata ai tu acolo.

Madalina a primit azi primul buchetel de ghiocei din viata ei. (de la tatal meu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

si eu tot canutza de la avent o sa-i iau!!dar pot sa-i dau laptele cu ea!!!oare mai mare nu este ca piti bea 240 ml de lapte

dflavia ce rapiditate!!!poi Amelia nu cred ca va merge vreodata asa la ce cur mare are in ciucurasi

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

renataozanasi eu ii dau sofiei lapte numai de la san si la fel face si ea...cateodata regurgiteaza destul de tare dar nu cred ca e vreo problema...eu am mai citit ca daca regurgiteaza nu ii doare dar daca e voma(lapte digerat)ii poate provoca durere

Malinkasi noi folosim batista bebelusului si este foarte buna. Ii bagi cateva picaturi de ser fiziologic in nas si dupa aia ii tragi...sotul se ocupa de treaba asta si inainte sa-i bage varful ala in nas, se joaca cu ea si il mai pune pe obrajor sau pe nas sa nu se sperie cand ii targe din nas


Noi suntem bine...astept sa vina vara...sau macar primavara..nu imi place frigul si ninsoarea de afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

Fetelor voi de ce batista vorbiti? Ca eu nu am auzit

Nicoleta de Rares

minunea vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolleetta

Fetelor voi de ce batista vorbiti? Ca eu nu am auzit

Nicoleta de Rares

minunea vietii noastre

eu am asa ceva http://www.overland.com.ro/

Mergi la inceput