Nou stil de viata (252)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Vikingo, dup-aia ne dam gemene!

Doritoarele si invidioasele ne pot vedea www.strangecelebrities.com/images/content/10175.jpg" target="_blank">AICI


_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Io ASA vreau sa fiu!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


si mie mi-ar place asa ...
poate in alta viata.
si dc as ajunge la asa ceva cu corpul, fata mea tot ma va da in petec. vorba aia, din spate liceu, din fata muzeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Wow Tzuni, ce transformare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara....

Noroc cu Tzuni ca....uitam sa votez subiectul...dar sa nu mor proasta...ce se intampla daca votezi?? Adica cel care a deschis sub primeste ceva???

Mihaser.... eu mai am muuult pana la pragul tau psihologic....dar deocamdata merg din 5 kg in 5 kg....sa vedem unde ajungem.
Sabina...eu zic sa nu renunti...si eu sunt multa rau, am 2 copii superbi si una bucata sot pt care gatesc. Am vointa si ma abtin. Mai calc stramb pe alocuri...dar de obicei ma abtin. Deja ma simt mult mai bine ca am dar jos 1-2-3 kg...nici eu nu mai stiu. Dar tu sti mai bine.
Doina ce bine ca mai scri....bafta la examene!
Aliclara....nu ne suparam....dar fa si tu un efort sa iti atingi targetul...ca e bine pt tine si apoi si pt echipa. Sa sti ca salata de beuf+ covrig.....nu se impaca...deci mai umbla pe la combinatia intre alimente.
Tumpi...super gagica!!

Mai, lasati visele la siluete...si apucati-va de treaba....

Va poop!Noapte buna!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara,

Abia acum am reusit si eu sa intru (netul mi-a mers foarte prost).
Multumesc mult fetelor pentru ca ma primiti alaturi de voi! stiu foarte clar ca-mi cititi postarile (putine dealtfel in comparatie cu voi).
Tzuni nu a fost repros, doamne fereste. Tocmai, vroiam sa zic ca cele mai multe dintre voi aveti subiecte comune, copii, practic aveti despre ce sa povestiti, iar eu ma bucur cand va citesc postarile.
Zuzilici sanatate multa mamei tale!
Gusta vezi-ti de drumul tau si nu mai asculta la asa-zisele "prietene". Eu cred ca defapt este invidie.
Delia felicitari pentru examene si bafta la ultimul! vreau sa te intreb si eu ceva: sesiunea mea consta in proiecte pe care trebuie sa le trimit pe mail; daca ei ne-au dat doar temele, fara o bibliografie adecvata acestor teme si fara sa specifice despre modalitatea de realizare a proiectelor, proiectul il pot face doar din cursurile primite on-line? crezi ca promovez aceasta sesiune doar cu proiectele facute in acest mod? mi-ar fi de mare ajutor parerea ta, pentru ca presupun ca ai avut si tu asa ceva.

era sa uit de raport: 67.00 kg. Din pacate duminica seara mi-au venit "rusii" In aceeasi zi am inceput tratamentul cu Cyclo-Progynova. Asta este, speranta ca de data asta va fi fericire si la mine s-a stins. Poate data viitoare....

Zilele astea sunt super prinsa cu proiectele si cu serviciul, unde, cum va spuneam, treaba nu merge foarte bine. V-a trebui sa analizam bine situatia, pentru ca trebuie sa reducem cheltuielile si s-ar putea chiar reduceri de personal. Asta este partea cea mai grea. Sper totusi sa nu ajungem acolo.

Va las acum, urandu-va o zi frumoasa maine, cu multa sanatate si realizari.
Pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui dordia2000

ce se intampla daca votezi?? Adica cel care a deschis sub primeste ceva???



Da, 500 euro in cont, lunar

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Ruxi, si eu am muschi, caci am facut inot de performanta ani de zile. Dupa care, cand eram de varsta voastra participam la competitii de aerobic... si am facut si ceva dans. Da' de vreo 6 ani, de cand am inceput sa ma straduiesc sa fac copil, am lasat-o mai moale. Si varsta, si sarcina (cum ziceam mai devreme... scuze se gasesc din plin), statul pe scaun 10 ore pe zi, purcelismele ca cele de azi, se vad.

Vik si io's blonda!! Am si niste budigai mai inchisi la culoare... Merge??

Tzuni, pai nu stii vorba aia - "If it's not made in China, it's not original"... din pacate marea majoritate a lucrurilor sunt facute in India, China, Indonezia, caci costurile sunt mult mai mici.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Dordia, de care treaba sa ne apucam ?

Violeta, fi optimista. Poate luna viitoare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Gabrielama, am vazut si eu ca nu-s chiar super-calitate. Sper ca nu pt ca suntem noi din Europa de est... Dar toate sunt facute ba in Corea, ba in Sri Lanka, ba in Cina. Cand am fost in State mi-am luat o bluza ffff faina de la GAP si am ramas taaaare dezamagita cand am vazut ca era made in China.... Io mi-as fi luat de la VS costume de baie intregi, dar mi-e ca nu nimeresc masura...

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


ce mai vezi pe aici made in USA sunt doar cosmeticele.
in rest totul e cam made in China ... inclusiv brand-urile. la urma urmei ptr asta se muta toti acolo. e ieftin ...
eu va recomand sweater-ele de la VS. au acum la cite 20 dolari sweatere dragute foc: blend cashmere si silk ...

eu am dat o caruta de bani pe shipping-uri si return-uri mai apoi (e drept tot nu ma potolesc). e greu sa cumperi pe internet totusi. eu ma razgindesc chiar si cind le probez in magazin si ajung sa le duc inapoi...d'apai pe internet. unde iti pun astia cite o "...ova" d'asta din est, pe care, fie vorba intre noi, arata bine si un sac. deziluzia e mare ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gabi, deci tu esti o sportiva. Auzi, competitii de aerobica!!! Wow...

Mergi la inceput