Nou stil de viata (252)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Roxa . Te-ai lasat de cafea? Eu m-am lasat cateva saptamani, m-am apucat iar...

Gabi, si la mine este foarte mult de munca in ultima vreme, imi vine sa imi iau campii. Sa ai o seara usoara .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Tzuni, ai primit comanda de la VS? Da' blogul il mai ai??

se vede ce chef de munca, am nu??

Si Mara a inceput sa tuseasca, se invarte in somn dupa o parte pe alta si tuseste of of of.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Tzuni ah deci vrei sa te faci blonda?Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Tzuni ah deci vrei sa te faci blonda?

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo




Da, blonda cu chilotzi negri!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielama


Tzuni, ai primit comanda de la VS?



Da, chiar azi am fost sa ridic coletul. Sincer, nu-s f incantata. Arata altfel decat in imagini si decat imi inchipuiam. Printre lucrurile negre am comandat si un maieu alb (imi place vara, pe pielea bronzata). Si in imagine era alb intens, mat, material cu tinuta. Ei bine, in realitate e ca panza de paianjen si ffff transparent. Una din rochite imi vine, cealalta e f mare. Din cauza lungimii, cred. Asta este.... Le-am pus bine, in dulap. Cu asta inchei shopping-ul pe anu' asta . Cred.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Tzuni, imi pare rau ca nu iti vin lucrurile. Eu de la ei nu cumpar decat lenjerie si pantofi. Am incercat cu ceva haine acum o vreme, dar nu mi-au placut si m-am lasat pagubasa.

Vik, mi-am adus aminte... pai voi va vaitati ca sport, ca (,) cum sa faceti sa aratati ca tanti aia din poze cand sunteti asa de tinere??? Io ce sa mai zic ca maine-poimaine fac 40 de ani?? Zicea unu' ieri la TV de o doamna - pai a implinit 40 de ani, face parte deja dintr-o "anumita" generatie, i-a cam trecut vremea...

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Gabrielama, am vazut si eu ca nu-s chiar super-calitate. Sper ca nu pt ca suntem noi din Europa de est... Dar toate sunt facute ba in Corea, ba in Sri Lanka, ba in Cina. Cand am fost in State mi-am luat o bluza ffff faina de la GAP si am ramas taaaare dezamagita cand am vazut ca era made in China.... Io mi-as fi luat de la VS costume de baie intregi, dar mi-e ca nu nimeresc masura...

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gabi, ala e un dobitoc . Eu ma simt mult mai "fit" acum decat eram la 20 de ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Gabi asa e, dupa ce ca natura e nedreapta cu femeile si ne "arde" rapid, mai e si mentalitatea asta. Un barbat la 40 de ani e in floare, femeile ete cum zic aia din nush ce generatie.Eu nu ma pling de nimic, doar is rezonabila. Asa muschi is greu de facut doar de in loc de job la nush ce fabrica mergi la uzina de facut muschi:) Te intreaba copilu' mama da tu unde/ce muncesti? pai ia uite fiule merg la munca s afac niste muschi, azi pe spate miine pe fata:))Ca aia pusa de Tzuni vreau si eu! Si ceva sanse cred ca as avea. beey macar-s deja blonda, chiloti mai tre sa fur de la Tzuni ca vad ca are numa' chestii negre de la VS.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Deci numai mie imi plac tanti cu ceva muschiuleti?

Sincera sa fiu, eu aveam deja dinainte, da' zaceau sub grasime . Acum incep sa se vada...

Mergi la inceput