Nou stil de viata (252)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna seara, am intrat sa dau raportul, de altceva nu am timp, am ceva de invatat, si cineva din familie s-a internat.

Raport: 63.1 kg adica -400 g

O sa revin dupa ce termin treaba.



ne apropiem de 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Tzuni, arata bine tipa, insa aici depinde si de conformatia corpului, ea are umerii mai lati ca soldurile, eu de exemplu n-as putea sa arat asa niciodata, cu tot cu sport si cure de slabire.

Liris, e frumos Atonement, mi-a placut si mie...


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

am ajuns si eu de la birou, am fost si la sala...era o aglomeratie .

Claudia, eu nu ma consolez cu nimic , incerc sa scap de popou . Mie imi place mult cum arata tipa, spre asa ceva ma indrept...
Tort din asta n-am mancat niciodata.Sotul a zis ca e bun.

Anda, te inteleg perfect .

Liris, chestie de gusturi.

Delia, ce modesta esti . Deci ai luat 10...

Cristina, ai fost la nutritionist?

Tzuni, mie imi plac gagicile cu mai multi muschiuleti asa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

O pereche pleaca in vacanta pe un lac unde se putea pescui. Lui ii
placea sa pescuiasca in zori, ea adora lectura.
Intr-o dimineata el se intoarse dupa citeva ore de pescuit si hotari
sa traga un pui de somn. Desi lacul nu-i era familiar, ea se hotari sa
iasa cu barca. Visli putin, apoi relua lectura. Dupa putin timp
apare paznicul cu barca lui:
-Buna ziua, ce faceti aici?
-Citesc, raspunse ea, desi gindea ca e evident.
-Sinteti intr-o zona unde pescuitul este interzis!
-Dar nu pescuiesc, nu se vede ?
-Da, dar aveti tot ce va trebuie . Trebuie sa ma urmati si va trebui
sa va amendez .
-Daca o faceti, va denunt pentru viol.
-Dar nici macar nu v-am atins !
-Poate, dar aveti cu dvs. tot ce va trebuie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Claudia tot el Masina rezolva o parta din vase.. Nici nu ma ating de bucatarie pana nu termina ca n-am voie; asta ca incep sa-mi dau cu parerea ce si cum





-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Carmen bun bancul.

Ruxi bine numai zic nimic.

Fetele sa intelegem eu am de la mama natura asa ,nu am pus nimic si de dat nu dau.

Vezi Anda ce rea sunt tin totul pentru mine.

Claudia rochia era super .

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Carmen, ce sa zic, desteapta tipa.

Eu ascult acum Depeche Mode, o melodie de pe noul lor album. Sa va mai spun ca sint pur si simplu indragostita de ea? Abia astept s-o ascult in concert!



www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao gagiiici! Iar ati scris o groaza iar eu sunt foarte obosita acum si nu pot sa scriu cat as vrea. Am fost la un film in seara asta, slabuuuut rau "Nou venita in oras" cu Renee Zeelweger ioi, ce slab film...m-as fi dus sa revad Amurg in loc...asta e...

Ruxi, uau, asa abdomen pot sa am daca rabd foame 6 zile si 6 nopti incontinuu...si fac si sport bravo!

Nu va zic azi decat raportul 62.2 kg slaba miscare la cate am renuntat...dar sper sa tina treaba in continuare.

Va si pe maine seara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna seara!!

eu tot lucrez... nu se mai termina!

Vik, la noi, ora de kick-boxing este de fapt ora de tae-bo 100%. Pentru mine tae-bo inseamna Billy Blanks si cam tot ce stiu eu de pe casetele cu el se face la aceste ore. Cred ca se numeste asa, pentru ca nu au voie sa foloseasca denumirea de tae-bo. Se lucreaza fara greutati, repetari multe si rapide. Sunt o multime de filmulete cu el pe youtube, dar nu stiu de ce nu pot sa deschid nici unul acum.

Gusta, la mine nici dupa ce am nascut si alaptat nu s-a modificat marimea sutienului; noroc cu push-up-urile de la Victoria's Secret, ca par si eu mai tatoasa... Insa, nu sunt atat de deranjata de marimea lor, cat sunt de marimea fundului...

Claudia, un puiului mic sa-i treaca supararea!

Tzuni, imi place si "modelul" tau! Si tu stii ca poti sa arati asa, nu?

Tumpi, m-am uitat in pozele din link-ul tau. Fete frumoase acolo!! Iar pisoii... m-au omorat? Care e pisa ta?

Ma asteapta treaba... insa trebuie sa fac o marturisire. Azi la pranz am mancat dulce; a fost ziua unei colege, eram dupa o lunga sedinta (scuze...stiu... frate, da' sefu' asta nou al meu traieste din sedinte nene...) si am mancat o mini amandina. Care mi s-a parut infiorator de dulce! Numai ca mi-a deschis apetitul si am mai mancat si alte prostii in restul zilei. Gata am marturisit!

De maine revenim la normal.

Cum spuneam, mi se pregateste statuie, asa ca ma intorc la treaba!

PS - Anda, si eu iti "verific" blogul in fiecare zi. Numai bunatele sunt pe acolo....

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput