Emma este iubire! continua lupta cu cancerul (11)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mama42 spune:

Ne rugam pentru frumoasa printesa dimineata si seara cu toata familia. Dumnezeu va face o minune!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Multa putere si iubire! Sanatate.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Asteptam cu nerabdare vesti bune despre Emma, sa se simta mai bine si sa aveti numai zile bune!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei



Sa ne rugam pentru Emma, zilnic orele 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

in we am fost acasa la parintii mei...la manastire am fost si la Sf Filofteia am lasat un acatist cu numele micutei Emma.
Aida ..pentru tine mamico...sper sa=ti dea bunul Dumnezeu putere!
Inca ma rog pentru Emma sa se faca bine!

Exista minuni! Trebuie doar sa credem cu adevarat in ele!!!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

acum sper la o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

Aida, sa stii ca ma gandesc la voi doua in fiecare zi. Sa dea Dumnezeu sa se insanatoseasca fetita ta cat de curand! Sunteti in rugaciunile mele zilnic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

In fiecare zi astept cu sufletul la gura vesti despre micutza!!!sa fii bine

Doamne da-le putere!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:





Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Buna dimineata!
Azi am fost la spital sa ne puna o punga de sange , asta nu este o problema , ci faptul ca in 2 zile hemoglobina a scazut cu 2,5.
Situatia se complica de la zi la zi. Daca saptamana trecuta organismul inca lupta in forta , acum se pare ca ne paste o aplazie medulara in toata regula , se pare ca organismul ei a obosit sa lupte si nu mai are resurse ...
Carenta mare de potasiu este alta problema si se pare ca oricate corecturi si necesar as baga , potasiul continua sa scada ... eu nu inteleg de ce nu se corecteaza , dar dr se pare ca intelege perfect ce se intampla ...

Kissy de 2 zile pare in regula , azi m-a inebunit cu foamea ... la spital in salon cu un bebe de 5 luni care era la cura si sigur ii era rau , la care Kissy :"cum se face ca pe noi tot in salon cu bebiti ne baga" - sigur ca cu coata trompeta si cu dr in salon. Dar desi de fatada e ok , se pare ca nu este asa

... daca la sfarsitul etapei de spanz am vazut cum tumorile dadeau inapoi si cum in unele locuri incepuse sa se desumfle , acum vad iar clar ca au luat-o razna ... si din pacate nu pot sa incep etapa a III-a pana nu ii cresc trombocitele care au ajuns si ele la 56.000 de la 424.000 si asta intr-o saptamana ... sper sa nu scada ca ne paste niste hemoragii urate ... urmarim in continuare ce se intampla ...

Va si merg si eu la ca mai am putin si mi se rup falcile de la atata cascat ...


Aida ... 6+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

buna dimineatza!
sa fie totul bine azi!


Mergi la inceput