Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,(12)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noi am mers la Nisipuri in 2007 prin agentia asta bulgareasca: www.bulgariancoast.com
A avut preturi bune si mi-a gasit la hotelul la care voiam posibilitatea de a ma caza cu 2 copii in camera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrufl spune:

Sambata am fost si am platit biletele pentru Paste. Asadar, pe 18 aprilie, plecam la Duni. Abea astept. O sa fac poze multe...multe de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

buna ziua
am o intrebare: aveti idee cum e vremea in iunie la nessebar?
ma bate gandul sa iau asa pana pe 15 iunie si nu stiu daca se poate face baie in mare sau nu...ma puteti ajuta?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Si pe mine ma bate gandul sa mergem la Marina Royal in Duni. Am contactat agentia cu care mergem noi de vreo 3 ani in toate vacantele si mi-au spus ca este un hotel dificil, ca au cam avut over booking anul trecut si ca ei imi recomanda Nessebar Palce de 5*.

Insa pe trip advisor am vazut ca au recenzii mult mai proaste ca Marina...

pe de alta parte n-am avut niciodata probleme mergand cu agentia asta. am mers pe mana lor de fiecare data si a fost OK. nu stiu ce sa zic...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

carolinah, mie mi-a placut Nessebar Palace. Are camere spatioase, frumoase, piscina mare, un parc frumos, un loc pentru copii fain. Oamenii se plangeau anul trecut de mancare... dar aici nu stiu daca este cazul sa va faceti probleme. Gusturile oamenilor sunt diferite, in plus se schimba si bucatarii de la un sezon la altul.

Ioana 31+ si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:


Multumesc, Ioana, ma bucur ca ai scris. Cu mancarea nu cred ca e o problema, sunt si multi care merg la all inclusive pentru mancare, insa nu e cazul nostru, asa ca banuiesc ca va fi OK.

Doamna de la agentie mi-a mai detaliat cum e cu overbooking-ul. Se pare ca in momentul cand isi dau seama ca au over booking iti ofera cateva alternative de genul: sosesti cu 3 zile mai tarziu, vii la timp dar stai 2 zile in alta camera (mai buna in cel mai fericit caz sau mai proasta in cel mai nefericit caz) etc.

Pot trai cu asta, mai ales ca eu cred ca de ce ti-e frica nu capi, asa ca eu sunt convinsa ca nu ni se va intampla noua asta

Insa astept sa vad ofertele din ambele parti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moatza76 spune:

Si eu am facut rezervare la Kaliakra Superior din 25.06.09. Stiti ceva despre acele probleme din 25.06 si 26.06 ( ca hotelul nu cazeaza in acele zile ) ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moatza76 spune:

pt. Crengu75
Uite aici ce poze am gasit cu camerele de la Kaliakra Superior

http://picasaweb.google.com/savin2008/Albena2008#

Moatza76

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moatza76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

buna ziua
am o intrebare: aveti idee cum e vremea in iunie la nessebar?
ma bate gandul sa iau asa pana pe 15 iunie si nu stiu daca se poate face baie in mare sau nu...ma puteti ajuta?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,


Am fost anul trecut in 21 iunie in Sunny Beach, Hotel Imperial , a fost cald , nu exagerat, iar apa marii f. buna pentru copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

moatza multumesc frumos..

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput