Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,(12)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen_70 spune:

Am semnat contractul pentru Marina Royal Palace incepand cu 2 iulie.
Plec o luna in delegatie si nu am vrut sa mai astept. Din cat am discutat cu cineva care a fost acolo este exact ce-mi doresc: confort, calitate, civilizat si la distanta acceptabila de casa.
De regula am instincte bune. Sper din tot sufletul sa nu ma insele de data asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Carmen, cu ce agentie ai luat bilet ?Si eu tot din 2 iulie vreau la marina Royal, poate ne vedem....De altfel ti-am mai lasat un mesaj, dar cred ca nu l-ai vazut....Sper sa ne intalnim si sa fie o alegere buna...Toate cele bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_70 spune:

Am vazut mesajul si am vrut sa-ti trimit un mesaj privat cu contractul. Daca trimiti intr-un mesaj adresa ta de e-mail iti trimit contractul sa-l vezi. Noi l-am rasucit pe toate partile si l-am gasit ok. Am ramas la aatravel.
Sper sa fi facut alegerea buna.
Poate plecam impreuna din Romania.
Confirmarea hotelului au spus ca o am in maxim 48 ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Moatza76, merci mult, mult de tot.
Am admirat toate pozele. Superb. Camera nu este asa de mare ca la Berlin Golden in Nisipuri dar pare ok, cred ca o sa fie super distrctie. Abia astept sa plecam!!!!!!!!!!!

Crengu de iepurica Rianna (2.08.2008) si gandacel Cristian( 5 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Fetelor, care va pricepeti, spuneti-mi si mie cam care ar fi diferenta intre ofertele last minute si early booking? A intervenit o chestiune si habar nu am cand o sa pot pleca in coneciud. Bine ca nu mi-am luat inca biletele..

Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmen_70

Am vazut mesajul si am vrut sa-ti trimit un mesaj privat cu contractul. Daca trimiti intr-un mesaj adresa ta de e-mail iti trimit contractul sa-l vezi. Noi l-am rasucit pe toate partile si l-am gasit ok. Am ramas la aatravel.
Sper sa fi facut alegerea buna.
Poate plecam impreuna din Romania.
Confirmarea hotelului au spus ca o am in maxim 48 ore.




Si eu am semnat cu ei dar pentru hotel Flamingo Grand, Albena.
Cum iti transmit tie confirmarea hotelului ca eu am uitat sa intreb chestia asta
Noi am achitat integral si ne-au asigurat ca e totul ok.
Cred ca voi trimite un mail la hotel

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Eni, din ce tin eu minte, oferta last minute e cam la fel cu early bookingul, adica cat platesti daca iei e.b tot cam atat dai si daca raman locuri cu l.m, numai ca e posibil sa nu ramana locuri unde vrei tu. Acum...la noroc, tinand seama de timpurile astea, probabil vor fi si last minute.

Vreau sa trimit si eu un mail la hotel, sa-mi confirme rezervarea, dar eu am dat doar avansul, cum sa fac, sa trimit acum mailul sau dupa ce achit integral?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana c.


Vreau sa trimit si eu un mail la hotel, sa-mi confirme rezervarea, dar eu am dat doar avansul, cum sa fac, sa trimit acum mailul sau dupa ce achit integral?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)



Uite ca pe mine ma rodea aceiasi problema si dupa ce am scris mesajul de mai sus am trimis mail.
Raspunsul managerului de la hotel a fost ca e ok, intr-o saptamana de la achitarea integrala a biletului ei primesc lista finala a ocuparii camerelor si imi pot spune clar chiar la ce etaj voi fi cazata.
Dar sa stau linistita ca agentia e serioasa.
In cazul meu agentia romaneasca e aatravel iar cea bulgara este Solvex.
Cam toate agentiile noastre lucreaza si cu o agentie bulgareasca nu fac boockingul direct la hotel.
Eu am trimis mail dupa ce am achitat integral azi.

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_70 spune:

Au spus ca o sa primesc confirmare in maxim 48 de ore de la semnarea contractului (au trecut 30). Maine ar trebui sa primesc e-mail si telefon de la ei. Te tin la curent.
Toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Nu a fost nimeni la Hotel Azalia_ Konstantin si Elena? Topoganele se platesc?

Mergi la inceput