Minunatele Scorpiute *65* Alaturi de Emma !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Buan dragelor.
i-a uite o carasanca de-a mea!!Francisca bine ai veit, sigur te primim cu drag. Si eu te stiu asa putin de la copilasi de 2002. Nu am mai intrat pe acolo de o vesnicie.
Ana, eu tocmai ce am executat ieri operatiunea spalat masina. Era jegoasa rau mai ales ca a noastra e alba, se vede orice punct pe ea. Acum curata se vad in schimb toate zgarieturile
.....si noi asteptam weekendul cu nerabdare. eu azi am si "petrecerea de Craciun" la firma
in rest nimic nou.

Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hehehehehe...Mira,pai si la noi tot asa:cand e curata Toyo se vad toate semnele de buna purtare pe ea,vanatai,zgarieturi...ca mai intra,saraca,ba prin sarma ghimpata,ba prin gardul viu,mai o bordura...intelegi tu!Petrecere de Craciun in februarie?uau!Tineti in avans sau sunteti restanti?Week end super sa aveti!
Nina,cum ma exprimam si prin alte parti:vine sfatul Valica si bag seama ca te ia astenia...ia zi tu repejor ,ce gandulete perverse iti trec prin capsorul ala?Glumesc,sti tu...te pup si sa aveti un week end plin de bucurie!
Adriana...sa le stapaniti sanatosi,covoarele...si sa va simtiti bine cu ele...
Francisca,bun venit intre scorpii...scorpiuta cu scorpionel...Luana e nascuta in 28.10...dar e mai mica cu un an decat Vladut.

Gata fatuce,inchid pravalia pana luni...va pup si va doresc week end bestial de fain!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

eheee, bine ca ati apucat.la mine nu se mai vede numarul.si pilotul are o fixatie sa nu spal masina.asa ca astept sa inceapa gradinita sa p spal pe ascuns

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Am revenit si eu, dupa cateva plimbari pe afara, in soare !
Ana, eu mi-s o vesnica indragostita ! Saptamana asta am dormit la mama, departe de consort. Se vede, nu ?
Francisca, bine ati venit, in sfarsit !
Vezi, ca pe jumatate din fetele de aici, le sti, deja.
Mira, chiar intrebau de tine, ieri, mamicutzele de 2002. Mergi si baga raportu' despre David, campionul.
Petrecere super faina !
Primiti si cadouri ?
Adriana, vreau poze cu noile covoare !
Mina, tu unde esti, ce faci ?

Un weekend super fain, fete minunate !





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:



Minunate scorpiute, multumesc pt. primire

Mira, asa este, noi ne stim putin de la copilasi de 2002, dar cand tu scriai acolo, eu doar citeam, iar cand am inceput eu sa scriu, tu ai disparut
Poate iti faci putin timp si mai scrii si acolo te asteptam cu drag sa ne povestesti despre David, dar si de Daria si Seline
Ce pertecere aveti?

Ana68, am vazut pozele voastre, foarte frumoase
Luana zici ca este mai mica cu un an numa bine poate venim in petzit ca nu stati departe

Adriana, fiul tau (Razvan) este tot pilot de F1 ca si Vlady?

Nina, pregatesti ceva de Sf. Valentin?
Of, acum mor de pofta de gogosi si i-am facut pofta si Luciei am uitat ca e

Dodo-pui, azi ai lipsit la apel Sper ca PC-ul e motivul

Un week-end minunat va doresc si mult soare!



Francisca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:



Salut, aici sunt!

Am alergat toata ziua, mi-am luat noiii ochielari, greu de acomodat cu ei, asa ca pe shestache mi i-am mai pus nitel pe aia vechi ca am de lucru si nu am timp de eforturi suplimentare.

Adriana sa va fie de bine covoarele!
Francisca, bine ai venit!
Monica, bravo pt patinaj, frumoase pozele!
Nina, io declar ca nu astept we. Ziceam ca abia astept, dar mi=-au iesit niste intalniri prin tara asa ca diseara plecam la bz sa lasam copilu la socrii, si maine dim ne punem pe drumuri. Uf!

Is chioara de somn, fratilor, azi noapte cazu vizigotul din pat cu urlete si plansete de ne-a stat inima in loc. A cazut el la viata lui de multe ori, dar tin pe jos un sac de dormit si amortizeaza. Si cred ca pana acu a cazut asa, treptat, pe segmente. Azi noapte s-a intors pe marginea patului in gol si a cazut pe burta....Moaaama ce sperietura am tras. El e bine, ca dupa aia l-am luat langa noi si a adormit la loc repede, nu vanatai, nu dureri....da' mie cre ca mi-a omorat o clasa de neuroni, ca n-am mai apucat sa adorm la loc......

Va pup si we placut.



Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nina, stai sa le pun pe pozitii si fac poze.
francisca, titulatura o am de la fetele de aici, dar oricum razvan e un argint viu.se uita foarte mult la masini de curse, ii plac.ca dovada a primit de craciun o pista cu masini de curse carrera(sper ca am scris bine).o sa pun poze sa le vezi.cred ca si in capitolul trecut am pus.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

minunatelor,
da doar pc e motivul pentru care n-am putut intra sa va salut.

Francisca bine ai venit
Monica am vazut pozicile;
Ana wk placut si multa sanatate tuturor ai tai
Mira
Nina
Mina,Esme,.......



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 sau

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna minunatelor,
o zi frumoasa si numai bine va doresc.

Poftiti la si


Te axezi pe partea artistica a existentei tale.

Vrei sa dai locuintei tale o nota romantica care te va transpune spre seara intr-o stare pasionala.

Confera dormitorului tau un aer boem prin achizitionarea unei draperii de catifea, inchisa la culoare.






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 sau

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor va si va multumesc pentru cuvintele frumoase ...noi ieri am avut o alta intalneala cu fetele... ne-am distrat fain si sper sa mai tot facem
sa aveti un we minunat

Francisca, bine ai venit

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.


Mergi la inceput