Nou stil de viata (251)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delidana
Tzuni, ce mai face Lola? N-a intrebat de mine? Imi amintesc si acum cind se urcase pe mine si ma privea in ochi, brrr, ma cam speriasem.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan


Delia eu cred c-ai himnotizat-o cu ochii tai mari si frumosi.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni
Zuzilici, cum mai e cu soacra? Mai bine?


M-am bagat in "globul meu de sticla" unde n-aud si nu vad nimic rau, chiar daca se intampla. E mult mai sanatos pentru "mansarda"

Citat:

Puskin, facem nunta cu multe domnisoare de onoare, da? Da' nu luam decat fete cu masuri de manechin. Asa ca....aveti grija, fetelor!
...auzi, da' care din noi se imbraca in rochie de mireasa?


_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


Hmm! Eu deja am fost descalificata....elidana ai onoarea

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Tumpi, hai, nu mai boci ca nu face bine la riduri, .
Se va repara!

Tzuni, programul de maine. Ce film vedeti?
O poza cu Fat-Frumos cu palosu' gros () nu ne arati? Ca suntem curioase!

Zuzi, iaca ai aparut la ceas de seara, in ce dispozitie esti?

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La mine nu miroase a briose,da tot vreau una.Sa-mi spui si mie cum le-ai facut.Eu azi am vrut sa fac placinta cu mere,a mi-a fost lene sa scot untul de la frigider.

Carmen, parfumuri nu prea mi-am mai luat si din pacate acum m-am indepartat de sursa mea.Dupa Wish(care mie imi place la nebunie) mi-am luat Miracle -Lancome, Flower- Kenzo,Rush II- Gucci si Pur Poison Elixir - Dior.Cam astea ar fi.As mai vrea eu,dar sa vad ce mai are sursa mea si sa vad cum intru in posesia lor de acum inainte.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Tocmai am terminat de vizionat un film cu Johnny Depp, Don Juan de Marco, ah, ce film frumos!

Gabi, si eu sper sa se faca timp frumos de acum inainte...si sa vina primavara de-adevaratelea...
Sa-ti fie de bine briosa, ce-as minca si eu una acuma.

Zuzi,

Roxa, cred ca toate gagicile s-au indragostit de ala micu', eu cind am fost la film erau numai adolescente in sala, sa auzi acolo ce de suspine, iar prietena cu care am fost vazuse filmul de vreo 3 ori inainte.
A mai aparut un film cu vampiri, www.imdb.com/title/tt0834001/" target="_blank">Underworld - Rise of the Lycans, este de fapt partea a-3-a dintr-o serie, merita si asta vazut.
Zilele trecute am recitit 'Salem's Lot, o carte de Stephen King despre...ghici!

Tzunica, vad ca s-au inmultit filmele cu misteriosul domn...acusi vii si ne spui ca ai planuri de ziua indragostitilor.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

buna seara....

MA doooare mana de imi vine sa o smulg din cot. Am vb aseara cu dr de la acupunctura....si mi-a zis sa iau antiinflamatoare si sa ma duc la ea...dar pana sapt viitoare nu am timp. So...rezist eroic.

In rest...ma tin de regim, manac regulamentar si fara abateri pana acum/. Cel mai greu imi e in we cand tb sa gatesc...si atunci mai scap pe langa dar nu f tare.

Tumpi...sper ca ti-a trecut durearea ca e groaznic sa te doara ceva.
Cristina T...nu e vb doar de o durere surda...ci de blocatea cotului...adica nu pot indrepta si nici indoi mana....si in plus ma doare f rau....exact ca durerea de gat cant ti se suceste o vena...e nasol rau.
Nastad....

brrrr...ce poveste infioratoare....noroc ca mananc pizza foarte rar si din loc sigur. Va mai pot recomanda un loc de unde se mananca bine si e curat...e firma "PP59" langa Pro TV...tzuni poate il stie. Au o mancare superbuna iar salatele sunt mari si f bune.

Tzuni..eu ii urez Lolei....ca nu stiu daca apuc sa intru maine seara...ca aseara am picat moarta de somn din cauza ca nu dorm mai deloc de durerile de cot...of,of, mai,mai....Aaaaa si uitam sa te felicit pt fat frumos....da' cal alb are??? Distractie placuta si sa ii iei Lolei un soricel cadou!

GAta fetelor...inchei prin a va ura o noapte buna, sa visati frumos...iar ...maine seara poate mai facem o petrecere in pijamale....ca la cealalta am ajuns la final... toate fetele!




Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

aoleu Carmen, eu am spus ca nu mi se vad ridurile, cum de le-ai observat, ti-ai luat lupa?

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

n-am nevoie de lupa,

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Melph dispozitie de lene acuta si am atat de munca la servici de mai ca-mi vien sa-mi bag piciorul si sa-mi iau si eu o zi libera. Sa ne ti la curent cu rezultatele lui Iustin de maine.
Apopos de parfumuri mi-am luat de la Lancome - Hypnose. F cand m-a mirosit a zis ca nu-i place si pace, ca-i prea dulce, bla, bla . A doua zi m-am dus la magazin si le-am spus ca vreau sa-l schimb pe altceva ca soata "comenteaza". Tipa draguta mi-a dat o mostra de Hypsose si una de Magnifique, sa le folosesc si daca nu ma decid nicum atunci pot returna parfumul.
Am venit cu amandoua acasa si i le-am dat sa le miroasa. A ajuns la concluzia ca Hypnose ii place mai mult decat Magnifique si ca pe acela ar trebui sa-l cumpar. Nu mi-a venit sa cred.
Cam asta-i cu parfumurile dar eu inca am ramas indragostita de Romance de Ralph Lauren si imi mai place mai nou Chanel # 5, eau de parfum.

Claudia vroiam sa te felicit c-ati reusit sa faceti analizele si totui in regula.


Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

atunci e nasol Carmen, inseamna ca am imbatranit daca au inceput sa se vada.

Zuzi, Chanel 5 e iubitul meu, da din pacate nu l-am gasit. In schimb mi-am luat Allure Sensuele(pe asta l-am uitat din lista Carmen)

Doridia, e nasol cu durerile, mi-e mi-a mai trecut, dar la mine e chestie trecatoare.Apar si dispar durerile.Asa cum spusi tu ca ti se blocheaza cotul, asa mi se blocheaza mie genunchiul si mai nasol e ca se intampla cand conduc.

Lou, tot bolnavioara?

Happy sanatate, ca am uitat sa-ti urez.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput