Sezatoarea Canadiana (128)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

simonico,wow!wow!ma dai in pofte.
e clar ca vorbim de fundite rosii si fustite cu volane.Eu oficial termin programul la 17,30.Astazi ii am pe toti puradeii.Slabe sanse sa-mi de-a liber inainte de 5.Daca vrei as putea sa ne intersecatm pe la 18,00 fara 5 sau 10 la Cosmodom.Poti veni pana acolo? Lasi masina in parcare la Colossus si mergem impreuna.Ce zici? e o idee.Sa vin pana la tine imi ia timp...Daca te hotarasti sa mergi cu mine ceea ce m-ar bucura enorm,suna-ma sa stabilim.Tzuc si zau ca si eu te vad in postura de super mamica de fetita

mona,hai ca ma flatezi.eu eram aia cu geaca rosie dar nu-mi aduc aminte sa-ti fi deocheat copii. probabil ca m-am uitat insistent la copii tai din cauza defectului profesional vorbim la intalnire.

ce stiti de Diana?ea nu vine?


To.sa faceti poze.multeeeee poze sa va vedem si noi.distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Simonna tinem pumnii sa fie totul bine!

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Simonna, felicitari!!! Ai incredere, totul va fi bine! Uite pentru tine o decicatie muzicala:

http://www.youtube.com/watch?v=dvgZkm1xWPE



Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Nici eu n-ajung diseara pt. ca n-am cu cina lasa fetele. Oana, daca ai confirmat deja numarul de persoane e numa' bine, ca n-o sa stati inghesuite.Carmen, sanatate multa baietilor tai! Si Ines a mea s-a trezit dimineata cu o tuse oribila si sper sa nu-mi faca vreo surpriza pt. sfarsitul asta de saptamana.Felicitari Simona!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

lai !!! ...stai ca te-am prins aici.....ce faceti? ia zi, iti astept amicii primvara asta ??...vorba vine primavara, pe la noi ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

simonna, sa fie intr-unceas bun!!!

valen, pana la urma, io ajung...asa se pare...sper sa nu mai intervina nimic. si Julia tuseste, dar nu ma alarmez prea tare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mai voi ma innebuniti pe mine- eu chiar trebui sa botez un ca nu mai tine, numai din asti amici am in jurul meu lately, si ia o pauza dor sa i itin in bratze-dar nu zilnic-deci cine are de botezat si nu are nasi, sa dea o strigare
Simona draga- si o sarcina usoara si un mincacios si cu funditzi-si eu te vad mama de fetita si o sa vezi ca e mult mai usor- vb eu din experienta,de unde ziceam ca fii-mea e demanding, macar mai statea intr-un loc si ave apreocupari intelectuale, o carte,ceva-pe cand fii-miu, in ritmul asta are sanse sa il ajunga curand pe Atomix, norocul lui ca e vesel si simpatic mereu si nu se supara si nu prea stie sa plinga, ca altfel
Cristina -mQQm-nu mi-ai zis dc pe la 4.30-4.45 va mai gasesc, ca sa stiu cat speed prind maine

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

ai fost colega cu Laura Morosanu?

Citat:
citat din mesajul lui simi

maru, Ica, delphin, eu am facut facultatea la Galati (am terminat Chimie Alimentara in '92). Ce mai bintuiam pe faleza aia! Ce amintiri, domnule! Imi amintesc de o cofetarie, chiar pe faleza (nu mai stiu cum ii zicea), aveau niste prajituri bestiale, Bibescu , le mai stiti? Mincam cite trei odata si eram ca biscuitul pe dunga de slaba

Pitilache, La Multi Ani Isabelei!Sa creasca mare, sanatoasa si norocoasa!

Simo, I knew it, I knew it!!!!

Multumesc de lamuriri cu parcarea!



Smile,tomorrow could be worse!


Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Haideti la capitolul 129.

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput