Sezatoarea Canadiana (128)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

denisa,pai ala e un sit fracez.tu de acolo vrei sa cumperi biletele.le cumperi din Europa pt Europa? Nu inteleg.nu am fost pe faza.daca vrei s ate ajut cu ceva,sa sun pe undeva sunt pe aici inca juma de ora.

da,uite ca a fost mai iute Mona.ai dreptate Denisa,merge sa cumperi din Europa si sa pleci din America
au preturi bune,bune.merg sa-mi caut bilet pt ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza_bb spune:

Prefixul Frantei +33, Paris 1, numarul 899-651-951.
Tu formezi: 011 33 1 899 651 951.
Bafta
Intradevar au preturi super, este de tinut minte thx

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13


Monica + printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) + nazdravan de Alex (18 iunie 2006) + tati

"Happiness is nothing more than good health and a bad memory" - Albert Schweitzer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Denisa dar verifica si tu inainte de a arunca banii. Mi se pare putin riscanta afacerea.


Virsta Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Fetili-multam, o sa incerc cum a zis Moni cu prefixul- normal ca merge sa pleci de aici pina la Bucu- eu treb sa ii intreb din cauza ca eu o sa am alte date de zbor fata de copii,adica eu as duce copii din 15 iunie pina in 24 aug in ro- dar eu ma duc-stau 1 sapt si ma intorc si apoi in aug merge sotul sa ii ia- si optiunile astea nu exista pe site,de aia vroiam sa intreb-acu sper sa nimeresc pe cineva care sa stie si engl ca franceza nu o stapinesc atat de bine..
Miki- ce zici ca am de pierdut,ca is in ceata.

Editez- nu merge nicicum nr ala, nici u prefx 1 de paris, nici u 0 cum scriu ei, ce ma fac acuma-au niste preturi super...
Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimitete spune:

Denisa, 33 prefixul Frantei si 1 pt Paris. Eu cred ca preturile sint in Euro asa ca nu mi se par deloc mici (am cautat bilete pt vara).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Denisa, preturile sunt in euro

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

si eu am cautat bilete pt vara.cat e paritatea euro-cad?aveti idee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Miha- pai am gasit 1 adult si 2 kids, unul sub 2 ani adevarat cu 1300 euro- dus intors, asta inseamna vreo 2000 de cad- m-am uitat la inainte de 25 iunie cand se schimba tarifele- mi se par cele mai ieftine din cat am cautat- urmatoarea strigare e la 2400 si cu 2 stopspe travelocity..of treb sa sun agenta, urasc sa le dau astora cate 200 ca dcomision degeaba..

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

paritatea e 1,4 sau 1,5 maxim- stiu ca sunt euro, dar nu e bun numarul-sau ma rog ceva lipseste ca imi spune ca nu pot sa vb cu ei ca nu e in service
INTALNEALA cum e, si cand- am inteles ca am stabilit locul..

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

denisam, al nu e nr de telefon, 089 e un nr de MINITEL ...o baza de date din Franta, nu ai cum sa o accesezi de aici.
1euro=1.62cad

Mergi la inceput