Sezatoarea Canadiana (128)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

acu dezbatem care ne sunt prietenii aia cei mai buni de luat la LCBO

Citat:
citat din mesajul lui mikiion

Maru pai nu-ti fa probleme, ai de aici mai multi de 5 prieteni. Asa ca nu esti infectata.


Virsta Marc




Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

HELP!! Site -asta de bielte de avion, e super ca preturi-cele mai scazute posibile,dar lamuriti-ma si ep mine,ce prefix pun in fata la nr ala din coltu de sus cu 089... ca eu treb sa ii intreb ceva- ma uit sa duc copii in ro,deci mie imi treb sa ma intorc mai devreme si pe site nu e optiunea
http://www.govoyages.com/index.cfm

Asa ca fie-va mila si luminati-ma si pe mine,ca is mai grea de cap- de la tuse mi se trage

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimitete spune:

mQQm, prea multa democratie la aripa Ontario, da cu banu' la toaleta intre vineri si simbata.

Simonna, tu pe cine incerci sa fraieresti ca nu iti plac fetele? (ca si copii mai, ca sa nu las loc la interpretari...).

Olga, eu as rupe oficial la rang de ambasada relatia cu vecina.

cge, sa-mi explici pe indelete cum a fost la clinica recomandata de Oana, cit se plateste si pt ce, banuiesc ca numai pt analize. Daca e numai asta nu e dracu' asa negru ca jumate ar trebui sa ti le returneze asigurarea si macar te-ai facut cu doctor de famile, hopefully competent.

Dragaica, schimba doctorul, pai n-ar trebui sa ne facem toti examen general anual cu analize tocmai ca sa fie preventiv dar ne ducem numai cind avem nevoie? Nelia, orice medic poate sa ceara analizele nu numai cel de familie. Analizele sint returnate doctorului care le-a cerut dar daca ceri si te agiti spitalul este obligat sa-ti dea o copie (ei zic nu de obicei ca se bazeaza pe faptul ca nu ne cunoastem drepturile).
Eu am inteles ca e ziua lui Oana in februarie dar cum sint in ceata de mina cu mQQm, nu garantez informatia.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Voi ce faceti, mey, aici, de ce scrieti asa mult!?! 4 pagini in nici doua ore???

CORNELIA, mami de AGATA, TUDORA si LISANDRU

Simplitatea in viata este adevarata libertate. (George Enescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

psi tot te plangeai ca nu am scris in blog, ca nu ai ce citi, yote ici

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

NU ma ajuta nimeni si pe mine cu site ala de bilete- fetele de la MTL ca poate stiti mai multa franceza si mi-a scapat ceva-pleaseeee

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mimitete,0ana,ana,am planificat o iesire sambata la munte,la colaci.ce-mi recomandati Saint-Sauveur ori Tremblant? stiu ca voi sunteti iubitoare de munte

oana,vin maine.ttrece-ma pe lista.mi-am aranjat ploile cu sedinta.le-am spus ca mi-au ramas cativa virusi de prasila de la gripa si daca vor sa ma duc,eu ma duc da nu garantez ca virusii vor ramane acasa


denisa,te ajut eu.sunt prin zona si nu am nimic de facut. zi ce sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Voi ce faceti, mey, aici, de ce scrieti asa mult!?! 4 pagini in nici doua ore???

CORNELIA, mami de AGATA, TUDORA si LISANDRU

Simplitatea in viata este adevarata libertate. (George Enescu)



audienta pe dc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza_bb spune:

Denisa eu lui0 ala nu ii vad rostul. Eu as suna la 1-899-651-951. Pare bizar numarul. Hai ca am sunat si nu este bun numarul. Dar tu vezi ca pretul pe minut este in Euro? inseamna ca este numar pentru Europa? Nu prea inteleg nici eu. Aaaa... stai ca m-am prins. Pai sunt din Paris, Franta (gasesti jos la Qui est GO?).

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13


Monica + printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) + nazdravan de Alex (18 iunie 2006) + tati

"Happiness is nothing more than good health and a bad memory" - Albert Schweitzer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Moni- nu stiu prefixul de Paris- cum ai zis tu am incercat si nu e bun numarul.Deci sunt in ceatza.

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput