Alma, ingeras la ceruri

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

si la Darius la mormant vin fluturi albi...si eu cred ca este el...ca poate vrea sa stea langa mine si sa ma simta..
Toti fluturasii zboara asa frumos in jurul meu...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

19+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Aceasta zi e si a ta, ingerash ALMA. Eu ma voi mereu pentru tine ...si te voi cauta in fiecare flutere pe care il intalnesc in cale.
Dupa cum stii am fost plecata 2 saptamani la Focsani cu Victor. Am fost si la bunici la tara. Mama soacra are o gradina plina de flori...si am fost atat de fericita ca am vazut nu un fluture , ci zeci de fluturi , care mai de care mai frumos colorat.
Am facut si poze, pe unele deja le-am trimis lui mami AYLA, cateva o sa le descarc maine.




Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:


5 floricele pt 5 lunite.

Te iubim, pui mic!

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Lucia, Monica, multumesc! A fost o surpriza sa citesc aici.
Lucia... fluturi.
Astazi am fost la "casa cu fluturi". Intr-una din camere a intrat un fluture frumos care s-a asezat in coltul unde este pus un ingeras pt Alma. Nu stiu cand a intrat, dar, desi era usa deschisa, nu a iesit o perioada de timp. A stat pe marginea aceea de geam, langa ingeras. I-am facut poze, am putin timp acolo, singura, in camera. M-am gandit la Alma, si la toate semnele pe care poate... cineva... de undeva mi le-a trimis. Si in necredinta mea, le caut, le cer, si cand le primesc, nu cred in ele.
Acum pot vorbi cu ea, uneori cu poza ei, alteori cu ea in gand. I-am spus de atatea ori ca o iubesc, incat, daca ar fi sa ma auda, sigur acum ar stii.

Azi avem 5 luni!

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Moni m-a impresionat tare mult aparitia fluturasului de ziua Almei.

Din partea mea pentruAlma .

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Pentru Alma

Si pentru fratiorul, surioara si mamica ei curajoasa

Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si noi am pregatit ceva pt Alma ingerasul nostru iubit !!!

http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/3671369438/

pt Ayla

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

pentru Alma. sa veghezi asupra mamei, taticului si fratiorilor tai, ingeras scump.
Monica

Maria, mami fericita de Maria-Casia (26.02.2009)

Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Alina, Anca, Novus, Maria, va multumesc!

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manuela77 spune:

pentru Alma! Mic si frumos ingeras, vegheaza aspura parintilor si fratiorilor tai! Ei te poarta permanent in sufletele lor.
Iar noi, cei care te-am cunoscut atat de putin ne vom aminti si ne vom ruga pentru tine!

Fie-ti somnul lin!

Mamica de Radu (01.04.2009)

Mergi la inceput