Alma, ingeras la ceruri

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Ayla ma bucur mult ca Luana a dovedit ca e puternica. Va fii o victorioasa mereu. Ma gandesc la voi cu mult drag

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Multumesc Gratiela
Eu scriu la odisee, nu prea am mai trecut pe aici.
Launa a ajuns la 2 kg . Avem pagina noua si pozici multe, din anumite motive am ales sa o fac privata, vizibila doar prietenilor. Dar dau parola prietenilor nostri de pe DC.

_
I love you so much my tiny princess
You grew in my heart
So small, so sweet, so soon
God, please take care of my soul mate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ayla, ne vom gandi si maine la voi
Sunteti in rugaciunile noastre, sa nu ai niciun dubiu
Si felicitari pt cele 2 kg micutei printese Luana



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ayla am intrat si eu aici, cam tarziu, recunosc. Dar vroiam sa repet ce ti-am spus si personal: vei fi mereu in mele!

Iti sunt alaturi, prietena draga!







Gigelica +38 Victor-Andrei

AMR 4 zile
http://bd.lilypie.com/0qxyp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

28 ianuarie. Zi de bucurie si de tristete. Alma-Lorena si Luana-Emilia, fetitele noastre iubite au venit pe lume.
Astazi Luana implineste 2 luni. Am fi fost pe deplin fericiti daca micuta Alma ar fi fost alaturi de noi. E si ziua ei. Astazi am simtit pt prima data dorinta sa o vizitez, acolo unde este ea acum. Mi-e enorm de dor de ea. As fi vrut sa ii spunem la multi ani!


Alma, Ingerasul nostru TE IUBIM, si ne este dor de tine!
Dormi in pace! Noi nu te vom uita niciodata!

_
I love you so much my tiny princess
You grew in my heart
Alma so small, so sweet, so soon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Astazi sunt 2 luni de cand Alma a plecat la cer. Doua luni in care nu a fost zi in care sa nu ma gandesc la ea. Mi-e dor de ea si as vrea sa fie cu noi aici. Ar fi fost atat de frumos, am fi fost o familie completa. Alma ne va lipsi toata viata, zi de zi.
Dormi in pace, inger mic!

Monica sotie si mama fericita

Luana, I love You so much my tiny Princess
Claudiu, You grew in my heart
Alma, So small, So sweet, So www.my-angel-alma.piczo.com/Ingerasul-meu" target="_blank"> soon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

pentru Alma! Va fi vesnic ingerul vostru pazitor!
Dormi in pace!



noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

creca in toata Imparatia lui Dumnezeu, Darius al meu..si Alma s-au cunoscut, sunt prieteni impreuna cu alti ingerasi...si se roaga pentru noi.
Stiu cum e sa stai si sa te gandesti cate luni ar fi avut puiul tau azi...nu vom scapa niciodata de aceasta numaratoare, cred ca ne va urmari toata viata...

Sunt ai nostrii, trebuie sa ne rugam la DD pentru ei, asa cum si ei o fac pt noi.
Acum vreo 3 nopti l-am visat pe Darius...era de 8 luni si jumatate, varsta pe care ar fi avut-o azi...era la mine in brate, era fericit si dedea din manute..
Daca ar fi trait, nu ar fi fost poate atat de fericit niciodata, boala l-ar fi tinut trist...acolo la DD nu exista durere, boala...acolo ei sunt eliberati de durerea pe care o aveau aici.


Acum Alma, trebuie sa mergem mai departe, cu ei in suflet, pt ca ei vor ramane vesnic ai nostrii, ii iubim si o sa-i iubim toata viata noastra, vom suferi toata viata dupa ei...dar ii vom avea aproape pe fratiorii lor care ne vor fi alaturi si ne vor sterge din lacrimile astea amare.

Noi suntem mamele lor....o sa fim mereu..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

7+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

DD sa o odihneasca in pace!

"mai avem nevoie si de iarba......"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Monica
pentru ingerasul Alma care sigur de acolo de sus are grija de fratii si parintii ei.Sunt convinsa ca stie cat de mult ii duceti dorul si ca o iubiti.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput