Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Biky...baga te rog reteta.... da cu detalii..plsss...ca am la ea de numa....am salvate 2 retete din capitolul trecut da erau la mam in comp...asa ca te rog daca nu e prea mare deranjul.........

Ati vazut ce m-am cumintit.....


Cat sa ma mai abtin de la mancare???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Dragaaa dar ce onoareee pe cumatra congolezaaa, invitatie speciala la pizzaaa, treburi...
Invitatia mea catre duamna bucatareasa a pizzei n-a fost prea eleganta, ca m-am enerfat de la foame...si i-am sugerat finut si discret ce sa faca cu ea, daca ma agreseaza cu asa ispite la ora asta!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ioana Auzi la ea sa fie la mine acolo... las ca nu se ia... dar ai grija ca o mamica de pe DC a patit-o pt. ca mandra ei l-a rugat pe Mos Craciun, Mos Nicolae si pe Doamne Doamne... sa-i mai faca maimi o surioara... si i-a iesit


Asa... zi-le Roxano... mor de pofta pe langa tastatura... cine credeti voi ca-mi face mie pizza si cuib de viespi? Trimiteti o bucata si la mine Nu's gravida, dar chiar si asa tot nu-i frumos sa umblati cu ispitele pe aici


Sefaniya mai bine nu te-ai mai gandi... va puneti pe treaba si vedeti voi cum va fi la voi... din prima mai usor (daca nu ies doi odata ) ... si poate ai vostri or fi mai calmi, dar la noi n-au cu cine sa semene altfel


Bianca bravooooooooo


adelyna ma simt mai bine ca nu's singura care face asa Peste 10 ani am cu cine ma sfatui cum sa-i dregem


Andra am scris amandoua odata


si noapte buna



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Fetelor pe mine au inceput sa ma ia gandurile in legatura cu aniversarea celor 2 anisori. Ati inceput sa va ganditi la asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Deci, duamnelor plecate prin tari straine virtual si la figurat m-ati omorat cu cuiburiliiiiii. Si cum n-am cuptor normal, decat cu aer cald care nu coace decat sus, daca ma mai vede consoarta ca pun din nou mana pe faina sa rate...pardon, incerc ceva in cuptor, ma scoate cu faina cu tot in fata usii. Face totusi o concesie si imi da si o pilota, ca deh, sa nu se urce goangele pe mine.

Da' tot nu ma lasa inima sa nu incerc :D chit ca o sa tai rezultatul orizontal si o sa mancam numai partea de sus

Asa, si de Matei, de ce te plangi Ioana? Pai

tita tita tita
tita tita tita
tita tita tita

are si ritm, si rima, deci se cheama po-e-zi-eee. Ca sa nu mai zic de talentul actoricesc de la inecatul piticului. Beeeeeetooooooon

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:

Neata,

FELICITARI REIN!!!!!!! SA-TI TRAIASCA VOINICUL SI SA FIE SANATOS!!!!

Am postat si eu la Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009.Daca luni se vede samburelul probabil voi fi trecuta si in lista.M-a apucat asa o nostalgie.....Ma uit la ele cum scriu si-mi aduc aminte de noi...nu pridideam sa mai citesc de la o zi la alta.Ce emotii...cate griji....cate intrebari...Am ramas uimita cate mamici la al doilea copil sunt.

M-am programat luni iar la dr.Ce ma mira insa sunt : insomniile(la Ana dormeam de rupeam) ,pofta de muraturi(Cu Ana nu am avut niciun fel de pofte) O fi baiat?

Hopa ...s-a trezit Ana! Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

buna dimi

cafeau e gata, masina spala, copilu e sub pat! noua ascunzatoare a lu edy...



ioana....." vai vaaaaai ce pacat..." e super Mateice bine va completati unu pe altul ..tu cu vorbele Matei cu mimica ..si numai pe fotolilul lui trebuie sa stea cand zice poezii???

nu mai pot scrie ca trage edy de mine....e cam matzait azi la 10 mergem la Dr ca l-am sunat aseara ca afce febra zilnic in 2 ture ..odata la 17-17.30 si noaptea la 4.

revin daca ma lasa edy.


Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

l-am trimis pe edy sa se ascunda pana mai scriu eu putin...sa vedem cat tine pacaleala


stefania......am cautat pe net dar nu am gasit sa iti arat cum sunt acele siringi/seringi ...dar nu gasesc...vecina noastra are mai multe modele si mai multe forme dar dintre toate doar alea ii plac lu edy...e fascinat el cu impinge la capatul seringii si iasa plastelina in diferite forme pe partea cealalta....si culmea ca nu gasesc nici la noi in magazine decat alte modele si forme ..de care stiu sigur ca nu e incantat!


gata...ne ascundem putin si mai revin...

sa nu va zic ce trebuie sa ma milogesc la capatul patului sail fac sa iasa afara ( ca eu nu intru..mititica de mine ), sau sa il momesc cu ceva..

iooooiii da urla deja ..revin




Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

buna dimineata!

hai ca iau si eu o cafea de la laura. lauraaaa ... de ce ai bagat la spalat??? ca azi e sarbatoare!!! sf treime: gheorghe, vasile si ion. adica azi e ziua meaaa!!! muah muah!!!

multumim de aprecieri la adresa puiului de cioara. mie mi se pare haios, ca e al meu ... chiar dc nu face el prea multe!

absoluta am adus si noi intr-o discutie despre zilele copiilor. inca nu se fac mari planuri. insa, iti recomand pt discutii o persoana care deja a inceput "recrutarea" de modele de torturi: menuetooo!!! baga o consiliere icisa!

hai ... sariti la viespuit, ca afara ploua ... ploua ...

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Neata....vreau si eu o cafea de la duamna laura...

Deci m-ati innebunit de creier ce de bunatati faceti,acum knd sunt si eu la dieta,dar o sa fac cuiburi,de paste ca atunci termin dieta...si duamna biky tin sa te anunt ca pizza ta "nu arata bine deloc" o sa mor pe aci cu voi.....

joana din congo razvan zice la fel poeziileeeeee....habar nu are ce e aia!yo is si mai denaturata,cu toate ca vazui ca nu sunt pe lista duamnei kitty....

Loradin ai sa vezi k o sa fie bine!!!

Bianca felicitari ptr samburel!!!

domnu razvan e bine,imi freaca creierii toata ziua cu culorile albastru si verde...

hai v-am pupat harnicutelor!!!!




Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput