Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

karra nu putem vedea pozele....


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Ba, acu se vad.....
Stai sa vad Roxi pe unde e link-ul ala.....

Iaca am gasit
http://allrecipes.com/Recipe/Best-Ever-Caramel-Apple-Crisp/Detail.aspx
doar ca eu nu fac si sosul de caramel, si zaharul il pun pe jumatate.

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

MA innebuniti cu cuiburile voastre...Tre sa gasesc un inlocuitor pentru galbenusul ala de ou....... A, cred ca merge incercat si cu scortisoara
Aici am mancat la Ikea, le zice cinnamon buns. Si pe deasupra le pune icing de zahar, sau cioco alba...

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

A, sa nu credeti ca mi-e pofta, inca nu am pofte... asa ca Roxi mai baga odata pozele alea sa vad si eu ce bunatati faci tu.

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

baaaaaaaaaaai, opriti-vaaa, ca va zic lu duamna sa va inchida.


Da ce cuiburiiii, da ce pizzaaaaa mi foame de mor.
Cu scortisoara, daaaaaaa io am facut, ca-mi place scortisoara muuult.


Doamnele spioance, videti ce mama buna s-o facut Karra?! face papa bun la Winnica; ati observat si ce activitati intelectuale are, da?! cred ca sunteti mandre de voi acu, muahahahahha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Careeeee s-a facut mama buna? Tu nu vezi ca nu spala cupiluu si ii da si prea mult dulce?
Karraaa la raport!

Si ui si Stefaniya, cu gandul la silicoane lasa cupilu sa se picteze ...tztztzzzz

Bianca, te-ai emotionat de samburic?

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

nu puteam sa nu ma scobor la pizza facuta de cumatra biky.
si eu care ziceam ca ma bag la somn. acu mi-e o foameeeee ...

ia uite si karra ... esti pe drumul cel bun!!

am si eu un copil de-a dreptul mirobolant de aratat poporului, il puteti vedea www.youtube.com/watch?v=lYGCpRPxfW4" target="_blank">aici. sa vedeti ce frumos coopereaza el cand invatam poezii. nemiscat sta si repeta cuvintel dupa cuvintel.

elyanna eu te admir pt cei 3 muschetari, ma distrez cand povestesti cate ceva, dar "persist" in ideea mea ficsa: sa fie la tine!!! ca eu nu ma mai bag!!! ca si la andra!!!

ma duc sa-mi savurez linistita portia de pizza!

noapte buna stup! in congo se stinge lumina si se culca elefantii!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Kitty, o da, la fel ca la prima sarcina. Doar ca la Amalia i-am auzit doar inima, de vazut am vazut-o la 22 sapt parca...

Asa, ca am gasit si substitut pentru ou...seminte de in. Eu de aste mai pun si in placinta cu mere. Sunt foarte bune petru ca au omega3. Asa ca in viitor am sa fac si eu cuiburi

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Coana mare razi de mine si de Eliana ha?!Ei las' ca nu se stie niciodata uite finutza mea a zis ca face si ea o fata dupa Sebi si iaca mi-a facut mie 2 feti frumosi de fini asa ca nu zi hop pana n-ai sarit parleazu

Bianca sa-ti traiasca samburelu si sa te bucuri de burtica ca maare minune ne-a fost dat noua femeilor sa facem!!

Auziti si lasati-o frate mai moale cu retetele ca-s la dieta si balesc pe tastatura salvandu-le cu gandul la perioada cand o sa ma pot si eu ghiftui ca sa fac la loc curu mare


Mai eu pe Maria nu vreau sa o discriminez dar iaca aveti o Marie mai mare printre voi aa ca va dati seama cum e,nebuna ca ma-sa,incapatanata,dulce ,alteori aspra,o Andra mai mica,luati-o cum vreti

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput