Rugaciune ortodoxa pt. a dobandi prunci(27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

...aaaaaaa si inca ceva : o sa dormi in seara aasta ?

_

1+1=3 sau 4,de ce nu ?
Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaomaria spune:

Buna dimineata, fetelor
Pogonici, te asteptam cu sufletul la gura sa ne spui rezultatul!!!

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraAnisia spune:

Buna dimineata, dragutelor,

Felicitari din suflet noilor gravidute si lui nanei pt. gemeni .

Anadomnica, daca e sa ne luam dupa ellenii, te astept cu sufletul la gura sa ramai tu graviduta, ca sa urmez si eu

cristina caciantoni, ne lipsesti! sper ca esti bine sanatoasa

Cami_antonia, multumim mult tare pt rugaciunile tale si ale sotului si iti doresc nastere usoara si multi pupici

Livsy, pupici si tie si sanatate si noroc in tot ce iti doresti
Pogonici, tin pumnii si ma rog pt .

Va pup si asteptam vesti bune,

Mara


Cu Dumnezeu in gand


http://tt.lilypie.com/ekbqp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Anaomaria ce semnatura frumoasa ai !!!!!!!!

POGONICI esti culmea ! De ce nu ne spui nimic ???

_

1+1=3 sau 4,de ce nu ?
Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Neata, fetele!!
raluca30 - bine ai venit la noi! Te asteptam sa ne spui numele de botez ca sa te putem trece pe listuta de la inceputul topicului. Eu ma bucur pt. credinta ta care creste si ai sa vezi ca "masura" de azi va fi depasita maine cand incet, incet va creste si credinta. Cu rabdare si rugaciune .
AdinaMia - te primim cu draga inima pe listuta noastra. La fel te rog sa ne precizezi numele de botez. Iti dorim din toata inima sa te alaturi repede listi de burtici !!!
pogonici te asteptam cu vesti
MaraAnisia - se poate si invers - intra tu pe lista de si eu promit sa vin imediat, imediat!!! Sau ... cum am zis: ne tinem de manuta
Livsy - draguta, ce bine ca ai mai trecut pe la noi. Te mai asteptam si ... tu stii ca suntem alaturi de tine
Fetele, am inteles ca in asteptari este si georgia_c - in asteptarea frumosului test cu II
Hai ca eu scot majoretele pt. toate fetele in "focuri"
Mai vrem graviduteeeeeeeeeeeeeeee!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraAnisia spune:

Anadomnica, ne tinem de mana cu drag.

si eu sunt in asteptari, am mai facut o inseminare dar dupa cum ma simt cred ca nu am reusit nici de data asta.

va pup

Cu Dumnezeu in gand


http://tt.lilypie.com/ekbqp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Ia te uita cine tace si face?? Tickerul tau e corect Mara??? De ce nu faci un test?? Hai, sterge ochisorii si fii increzatoare - vreau sa te trec pe listuta de burtici!!!
Hai MARAAAAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraAnisia spune:

scuze de tacere, dar am ales sa ma "stresez" de una singura .

Mersi de galerie.

tickerul e corect dar lipseste curajul de a face un test. , si nici nu simt ca ar putea sa fie ceva. am pretentia ca imi cunosc organismul si as "simti" daca ar fii cineva acolo , dar nu m-as supara deloc daca m-as insela .

puuup si va tin la curent

Cu Dumnezeu in gand


http://tt.lilypie.com/ekbqp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Mara- eu zic ca va fi !!! Doamne ajuta!
Eu luna asta am reinceput un ciclu de stimulare a ovulatiei (cam fortat, intrucat mai am niste medicamente care-mi expira in aprilie si incepe postul pastelui si nu mai am cand sa le fac)... asa ca... daca e dupa calculelele mele ar trebui sa sari tu repede pe lista de maine, poimaine si sa te urmez si eu in 2-3 saptamani, ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caciantoni spune:

Doamne ajuta!

Dragutelor.... am revenit... iertare pt. disparitie, dar nu mi-a functionat internetul....

Mara - multumesc pt. mesaj... in legatura cu sanatatea mea, nu prea stiu ce sa zic... de la intai ianuarie am refuzat orice control medical.... am nevoie de o pauza de medici.... asa ca nu stiu daca sunt bine sau nu.... fizic ma simt bine...sper sa fie totul Ok... iti tin pumnii... sa ne dai o veste buna.... Doamne ajuta sa fie testul cu doua liniute....

felicitari noilor gravidute si bun venit fetelor noi!

si pt. ca am revenit..... sinaxarul de azi...

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/ianuarie/ianuarie29.htm

"Doamne intoarce-i la bunatate si la rugaciune pe toti vrajmasii mei." (Parintele Gherontie Puiu - Manstirea Caraiman)

Mergi la inceput