Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Absoluta, Tzuna va multumesc pentru sfaturi...mi-ati zis chestii la care nu m-as fi gandit.M-am mai lamurit si cu Roxi pe mess.Daca ma mai gandesc la ceva o sa va mai bat la cap.
Scuze de off topic



Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Pe mine Luca m-a cucerit aici

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Scurt ca altfel nu poci.Sunt mai obosita ca niciodata.
So..Veve e mai bine.Tusea inca persista deci suntem inca pe tratament(siropuri)Trag cu batista bebelusului..frate nu am vz muci care sa se tina atat de bine.Bietul copil sta dar pana la urma plange.Mi-e mila de ea dar ce sa ii fac.
In seara asta am lasat-o fara pampi.Am pus-o la olita nu facu nimic in schimb am udat doi pantaloniMai perseveram!
Am reusit sa depun si dosarul pentru recalcularea indemnizatiei.Annemultumesc pentru detalii.
Pup Teodora sa treaca muscatura.Parerea mea este ca acestei fetite acasa nu i se da atentie suficienta si face acest lucru tocmai pentru a capta asupra ei atentie.Asa cred..poate ma insel!!
Mihaela-succes cu scoala de soferi..da-i inainte ca e bine sa ai carnet..Azi am stat mai mult in mijloace de transport decat in sediul Directiei de Munca
Stefania ,Carl cum se mai simte?Laina voi cum va mai descurcati?
Pe restul va pupam dulce dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

Gaby78, toti antrenorii de acolo au cursuri facute si sunt super instruiti. Ei preiau copii de cand se nasc. Eu cred ca ei stiu ce metode sa foloseasca. Ii dadea mingile sa arunce cu ele, este distractia lui cea mai mare. Oricum, nu stiu daca ai fost si ai vazut, e greu sa iti explic. Iar tipa cu care face el este una dintre cele mai bune. Cand este ziua de bazin, este cea mai fericita zi pentru el. Eu cu Mihai am fost si la niste cursuri cateva saptamani sa vad daca ii place lui. Lui ii placea, dar mie nu. Asa ca nu am ramas. Daca mie mi se pare ceva in neregula, imediat imi iau copilul si plec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Iar ati scris de am de citit toata noaptea. Sa vad ce-mi mai amintesc.

In primul rand Mihaita - super inotator

Mihael@ - felicitari pentru prima ora de condus. Lasa, ca te inveti si cu frana (zic eu, care am condus ultima data cand am dat examenul

Carmen - impart cu toata lumea: o bucata eu si celalta o impartim la 3. Saru-mana de reteta, maine fac pizza, dar dupa aia trebe sa incerc si tarta asta.

Apropo de agitatia copiilor dupa-amiaza. Raul de vre-o saptamana are pe la ora 6 program de trantit pe jos. Adica efectiv se arunca (la inceput cadea rau in genunchi) si se uita la mine si zice: Raul a cazut. Dupa care se ridica si o ia de la capat. Acum a prins dexteritate - se sprijina in maini, nu mai da cu genunchii de gresie.

Laina - sanatate multa Antoniei, sa se faca bine-bine.

Citat:
citat din mesajul lui biky

Citat:
citat din mesajul lui ioanaradu

karra hai ca deja ma enervati rau!!! auzi la ei ... seara plimbari. aloooo! seara stai acasa, ii dai copilului sa mananca, il EDUCI, te joci cu el, ii faci program! e CLAR?? pana la urma tot trimit televiziunea peste voi!

aceasta postare este un pamflet. orice asemanare cu realitatea este pur intamplatoare




Iote de aia ne cetesc toti forumistii .... facem reality show gratis!



nu sunteti zdravene

Diana - super Alex, un real ajutor in bucatarie.

"mami_2007" - cum adica mai cumpatat? Cand e liniste, e prea liniste, cand se scrie, e prea mult. Of, greu de multumit mai esti

Doamna Karla - ce mare s-a facut Luca. De mult nu am mai vazut poze cu el. Si ce ochi negrii are...

Am zis ca scriu si despre noi, dar iar n-apuc. De cand am inceput colaborarea asta, imi pica ochii in gura de pe la 10 seara. Oare oi avea mai mult noroc maine?

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

mersi, fetele, pt incurajari, azi a fost ceva mai bine, zic eu ca o sa ma prind ce si cum pana la examen

rozi, pai treaba e pe jumatate facuta daca-mi iau permisul, pt ca n-am masina, asa ca mai dureaza pana culeg roadele

carmen, ce senzatie minunata, cand iti spune copilul ca te iubeste! e de necrezut, sunt asa mici si stiu si ei de iubire...stefi mi-a zis in seara asta, ininte de culcare, stateam nas in nas si ma tinea cu o mana de dupa gat si mi-a zis incet: mamiiii...ubest, sau ceva asa, eu am stiut ca asta vrea sa-mi spuna puiul mic

Ce frumos este Luca, eu nu l-am mai vazut pana acum, nu stiu cum mi-a scapat, sau a fost doamna Karla zgarcita rau cu pozele?!

gata, ca lesin de somn

Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Neatza!

Duamna Karla, eu mereu am avut senzatia ca Luca e fetita, are trasaturi finute si ochi margelati. Mi-a placut mult si mie poza asta. Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!

Deci treaba se impute Carmen cu "muscareata mica". Speram sa se rezolve situatia cat mai repede si mai bine posibil.

Mai, vremea asta ma deprima. Ploua si e intuneric de zici ca e seara. Si mai suntem si consemnati la domiciliu din cauza de berbec racit. Si, ca sa fie si mai bine, si azi sunt doar singura cu Praslea cel Voinic. No bugat m-am plans fara motiv.


Va doresc un vichend reusit!




Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

buna dimi

am citit mai mult pe diagonala cap. trecut...aveti un avant la scris..... e de bine..

e o amestecatura total;a in capul meu deci voi zice doar atat:

FELICITARI, sarcini usoare si bb-ei sanatosi!!!

Sanatate bolnaviorilor.

eu de luni vreau sa ma apuc de CURA si voi puneti aici poze( kitty) cu fel si fel de bunatati, vb de pizza si alte "sfori" in casa spanzuratului...??? tz tz tz nu e frumos.

edy cred ca a culesc ceva de la gradi...s-a trezit cu nasul cam "infundat" i se pare mie muci nu vad sa aiba, dar a tusit de vreo 2-3 ori si stranuta...deci cred ca ne paste ceva, stau cu ochii pe el sa vedem
e si bunica in vizita la noi( bunica mea), deci pana pe miercuri posibil sa nu mai intru, si sigur voi avea de citit inca un capitol nou...

MA DUC SA FAC CAFEAUA...sa aveti spor la scris

si va doresc un week-end fain.

va pup





Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Neatza viespii...bai dar scrieti nu gluma...bravo voua!!!

il vazui si eu pe luca tare mumos s-a facut,pacat ca are o mama zgarcita,care intra rar si nu prea ne arata poze!

si mihaita ce frumos inoata el...cred ca razvi ar sta acolo non stop...

razvi e la mama de aseara,k eu fusei la aerobic si l-am lasat si nu m-am mai dus dupa el,am stat cu sotul singurei acasa,in patuc...
acum tre sa fac mancare si daca e razvi plecat profit sa spal pe jos ca cu el nu am nici o sansa se baga tot in lighean,asa ca azi is harnicuta...

sanatate multa la bolnaviori!
va pup si va urez un weekend placut!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Roxana si eu am doi piticoti... nici nu-i mai masor... dar tot pe acolo... sunt un piiiic mai inalti decat biroul (80 cm) pt. ca se apleaca f. putin s nu dea cu capul, dar sub el se indreapta si nu stau cocosati



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput