Gasca de Constanta *(103)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata Constanta!
Camelia insanatosire grabnica Teodorei





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://good-times.webshots.com/video/3059740430087737923bpSaCo
David romanash!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna Constanta

Sinzi pentru mamica de romanash si lui multi -ici.
Cami ce face Teo cum se mai simte?





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Gabi, Teo este maraita, are "bombonita" (bombonica =amigdale) la gat. Ca sa nu faca pusee de febra i-am dat la 4 ore antitermice, asa ca eu sunt zombie. Asta nu ar fi nik, dar am de invatat o multime fiindca maine am examen . Nu sper decat ca ea sa inceapa sa-si revina si sa-si faca repede efectul si sa ma trezeasca .
Sinzi romanashului care recita asa frumos din Eminescu! Ce mult a crescut ...! sa va traiasca si sa bucurati de el.

Era sa uit, cine mai vine la sau ceai?

Sa aveti o saptamana frumosa!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LeeAnn spune:

Buna dimineata, Constanta!
Stiu ca doar putine dintre voi ma mai tineti minte..., exclusiv din vina mea.
Oricum v-am citit de cate ori am avut timp si m-am bucurat pt voi, pt noile mamici, pt progresele puilor.
Acum ca sa fiu sincera pana la capat, nu as fi ajuns sa scriu daca nu as avea nevoie de ajutorul vostru.Trebuie neaparat sa o operez pe Alexia de polipi, e grav si nu mai putem astepta.Si fiindca stiu ca multe ati trecut prin asta, va rog sa imi spuneti si mie la cine i-ati oerat pe pici.Vrem neaparat la Bucuresti,
In principiu, as vrea sa ajung la Dr DAN GHEORGHE si nu am nici cea mai vaga idee cum sa o facem.
Va rog din suflet, ajutati-ma.
Multumesc mult de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ontica Camelia

Buna!
Gabi, Teo este maraita, are "bombonita" (bombonica =amigdale) la gat. Ca sa nu faca pusee de febra i-am dat la 4 ore antitermice, asa ca eu sunt zombie. Asta nu ar fi nik, dar am de invatat o multime fiindca maine am examen . Nu sper decat ca ea sa inceapa sa-si revina si sa-si faca repede efectul si sa ma trezeasca .
Sinzi romanashului care recita asa frumos din Eminescu! Ce mult a crescut ...! sa va traiasca si sa bucurati de el.

Era sa uit, cine mai vine la sau ceai?

Sa aveti o saptamana frumosa!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator




cami,multa sanatate teodorei,sa se faca repede bine,iar tie bafta la examen!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

BUna ziua, Constanta!!!!!!!!!!

,multi multi pentru ROxana si a ei fetita. Sa fie sanatoasa, un bebe bun de tot, si cumintica.

Adina il poti lasa la minedaca nu stati prea mult la munte. Unde mergeti in febroarie vrem si noi, cautam cazare aproape de o partie , daca o mai tine zapada pana atunci.

Am avut calculatorul stricat si cateva zile am facut o gramada de alte treburi, azi recuperez la calculator.

Pupici la toate si la toti copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Se vede ca sunt zombie, dupa cum am scris , deci: unde mergeti?
in febroarie vrem sa mergem si noi.
Multumesc anticipat pentru intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui LeeAnn

Buna dimineata, Constanta!
Stiu ca doar putine dintre voi ma mai tineti minte..., exclusiv din vina mea.
Oricum v-am citit de cate ori am avut timp si m-am bucurat pt voi, pt noile mamici, pt progresele puilor.
Acum ca sa fiu sincera pana la capat, nu as fi ajuns sa scriu daca nu as avea nevoie de ajutorul vostru.Trebuie neaparat sa o operez pe Alexia de polipi, e grav si nu mai putem astepta.Si fiindca stiu ca multe ati trecut prin asta, va rog sa imi spuneti si mie la cine i-ati oerat pe pici.Vrem neaparat la Bucuresti,
In principiu, as vrea sa ajung la Dr DAN GHEORGHE si nu am nici cea mai vaga idee cum sa o facem.
Va rog din suflet, ajutati-ma.
Multumesc mult de tot.

Liana, Ursuletul si Veveritzoiul din dotare

Buna! Noi am operat-o pe Alex in C-ta la dr. Laza, am fost multumita, totul a fost ok. Despre dr. Gheorghe de la Budimex, am vazut acum cateva luni ca se interesau parintii in niste subiecte. Incearca sa dai cautare si sigur veigasi ceva pe DC.

Mihaela multumesc pt sustinere. iti dai seama ce chef am de invatat daca trag cu okiul pe aici.


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LeeAnn spune:

Camelia, de dr Laza am auzit si bune si rele, asa ca nu ma risc.Oricum barbati-meu e chitit pe Bucuresti, nici nu vrea sa auda de Cta.
Am scris la sb cu dr Gheorghe si astept un raspuns...

Mergi la inceput