Gasca de Constanta *(103)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Eva!!!! Felicitari Roxa si Mugur!!! Sa va traiasca printesa!!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Felicitari Roxana! Refacere rapida, laptic mult si bun, sa ajungeti repede acasa!
Bine ai venit pe lume Eva, sa fi sanatoasa, frumoasa si impreuna cu fratiorul tau sa aduceti numai bucurii parintilor!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

roxana felicitari!
sa vezi distractie pe voi.

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

felicitari Roxana!
LA MULTI ANI EVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

felicitari, roxana.sanatate multa tie si grasunicii de Eva.ce nume superb.asteptam poate si niste poze ceva?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata Constanta

O zi frumoasa va dorim si numai bine.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna seara!
Ce aglomerat a fost azi...afara (nu pe aici ), ca fost tare frumos. Sper ca si maine va fi la fel de placut si soare.
Noi avem fetele in deplasara la bunici, vom incerca maine sa stam in pat mai mult de ora 7, ca de dormit mai greu, puterea obisnuintei este prea mare si siguri ne vom trezi la ora 6 .

O seara linistita!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Roxana, felicitari, sunteti o familie frumoasa, va doresc numai bine!

Bun venit mamicilor! Povestiti-ne despre puii vostri ca sa va cunoastem...

Crixia, Liris am vazut pozele cu domnisoara si cavalerul, sunt foarte draguti. Sarcini usoare si bebelusi sanatosi.

Cineva ma intreba de maimute daca pot convietui cu pestii in acvariu- cu siguranta ar sfarsi prin a fi hrana pentru acestia Interesant e ca avem si un ceas cu o cupola si poti sa-ti plimbi maimutele daca vrei, bineinteles puse in apa.
Acum avem o dilema cu hamsterul pentru ca o sa plecam la munte si nu stim cui sa il lasam in grija...

Cami, si noi suntem "singuri acasa"
Pupici tuturor!

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bine ai venit pe lume EVA!!! Felicitari familiei implinite!

Alexia a avut ocazia ieri sa participe la un botez de fetita, de care a fost ff incantata, a urmarit slujba in biserica cu mare atentie. In acelasi timp se botezau si 2 baieti gemeni.

Speram sa fie si azi insorit si fara vant!

O duminica frumoasa sa avem!

Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & +8 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
La noi au fost toate bune pana a sunat mama pe la ora 6 ca face Teo febra mare, ne-am echipat si ne-am dus cu ea la urgenta, unde am dat de dr. Miu, care a consultat-o si ne-a dat Klacid si antitermice la 4 ore. La urgenta i-am luat temperatura, avea 39,2, dupa 4 ore de la paracetamol, i-a mai dai un antitermic si un diazepam pentru copii, special contra convulsiilor. I-am dat prima doza de antibiotic si acum doarme ... ca "o valiza".

Va dorim o duminica frumoasa!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput