Nu functioneaza forumul sau ce-i cu linistea asta apasata? Have I missed something?
La mine nimic foarte nou, studiez asiduu la noul loc de munca si iau gramezi de notite.
De raceli am cam scapat, suntem binisor.
Va dorim o seara superba!
Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim
Ca bine zici, asi 

vad si eu ceva acolo la semnatura. Woooow! Oare ce o fi? ![]()
Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim
e exact ce banuiti
ce ochi de vultur aveti ![]()
dragelor , revin
Aida ... 4+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"
IUBESC semnatura ta
!!!!











Doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun
.Felicitari
, sarcina usoara si un bebe sanatos , mancacios
si la termen.
Mami de Razvan si de Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Si pentru Aiduka haiduka, iote ASTA de la mine.
| Citat: |
| citat din mesajul lui aidaciolac e exact ce banuiti ce ochi de vultur aveti dragelor , revinAida ... 4+ Poze cu noi ![]() "Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" |
Felicitari!!!