Gravidutze si mamici de Cluj - 107

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Co, adevarul e ca in liceu eram o eleva de 10. Acum sunt una de 9, cam asa. E greu,e foarte greu, in perioada asta dorm cate 5 ore pe noapte, simt ca imbatranesc mai mult decat e cazul...cateodata simt ca n-am destul timp si pentru mine(si nu doar mi se pare, chiar n-am)...etc... dar merita din plin.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Co,

Adriana, stiu emisiunea, ma uit la ea demult...ca sa am termen de comparatie cu mine si sa nu ma mai pling...hihi

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Co, Elenuta, Adriana, Anca, multumim de urari

De sarbatorit numai maine acasa la Aiud cu nasii si parintii. Abia astepta sa vedem ce alege de pe tava .

Adriana, si eu urmaresc emisiunea si imi place foarte tare. Subscriu la ce a zis si Co. In facultate ma stresam incontinuu cu cursuri si lucrari si examene si u acum tre sa faci fata si la o familie

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Adriana, ce m-am distrat cu supa de chimen...sincer la gradi era mincarea mea preferata...abia asteptam sa ne dea...papam cite trei farfurii.. si asa faceau toti copiii...poate si pt ca mama n-a facut niciodata...ei i se pare

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

LA MULTI ANISORI STEFANA SI FELICITAI MAMI SI TATI PT "OCHISORII ALBASTRI "


ADRIANA chiar asa tu mamico felicitari ca te descurci cu toate
si mie imi placea supa de chimin ,dar facuta de bunica mea ,oricum se intampla sa ne faca destul de rarutz
dar daca ceri sa nu i mai dea puiului supa pt ca nu i place ,nu fac nimic ?adica so schimbe cu altceva ?

ELENA fain bancul am uitat sa ti spun aseara

IOANA 13 sunt multe reduceri peste tot 50%-80% merita vazut ,detalii pe sambata

CO ,da sunt numere personalizate

am plecat sa mi fac o cafea



INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007 ('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Intrebare pt mamicile de baieti!

eu am o problema cu olita lui stefan...oricum il pun, face pishulica peste olitza, pe jos...am luat deja doua "obiecte" cu forma diferita...rezultatul e acelasi. voi cum faceti sa ramina "cocoselu'" unde trebe si sa nu faca de dinafara?

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca.b

Intrebare pt mamicile de baieti!

eu am o problema cu olita lui stefan...oricum il pun, face pishulica peste olitza, pe jos...am luat deja doua "obiecte" cu forma diferita...rezultatul e acelasi. voi cum faceti sa ramina "cocoselu'" unde trebe si sa nu faca de dinafara?

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii


SI noi am avut problema aia.Incearca sa il pui un pic mai in spate si un pic mai cracacit,iar putulica baga-o tu cu mana sa fie inauntru!

La multi ani Stefana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Salutare

Stefana LA MULTI ANI!!!

Anca, eu nu te pot ajuta cu olita, ca eu ii bag inauntru puta lui Andrei si el o scoate, ma bucur cand nu o intoarce spre el Si dupa ce face pipi daca il mai las sa stea sa faca si caca isi baga mana in olita pana la cot, cred ca-i place ca-i caldut
Alex, super cadou, nu ne zici si numarul? Si de restul nu te ingrijora ca sigur recuperezi sambata


Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://community.webshots.com/user/mamicidecluj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Mai, fetelor, acuma iertati-ma, probabil o fi buna supa aia, eu n-am mancat niciodata. Dar la pici le da cam de 2 ori pe saptamana si nu-mi imaginez decat ca e apa cu seminte in ea...

Si nu ma mai laudati atata ca nu-s mama eroina..ma descurc si eu cum pot

Si tot la capitolul recomandari, s-a deschis un magazin Leonardo foarte mare la Central (cred ca-i cel mai mare din Cluj). Au foarte multe modele iar preturile sunt reduse. Mi-am luat aseara o pereche de cizme de piele, reduse de la 300 la 134.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

hihihi
o sa-l pun mai in spate...incerc...desi grasanu' meu umple olitza. poate ca daca il cracanez un pic imi iese faza...iar putzuca degeaba i-o asez eu, ca dimineata e cu catargu' la inaintare si nu sta cum i-l aranjez eu

Nico, deci nu sintem singurii...

Citat:
citat din mesajul lui Andree27

Citat:
citat din mesajul lui anca.b

Intrebare pt mamicile de baieti!

eu am o problema cu olita lui stefan...oricum il pun, face pishulica peste olitza, pe jos...am luat deja doua "obiecte" cu forma diferita...rezultatul e acelasi. voi cum faceti sa ramina "cocoselu'" unde trebe si sa nu faca de dinafara?

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii


SI noi am avut problema aia.Incearca sa il pui un pic mai in spate si un pic mai cracacit,iar putulica baga-o tu cu mana sa fie inauntru!

La multi ani Stefana!!!!


Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput