Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (8)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Eli, unde-i cucu mey, ca l-am cautat de mi-au iesit ochii....Am vazut zambaretul. Asa rade si BB a mea, ca de n-ar avea urechile ar rade de jur imrejur.

Flory mami de Brianna Theodora (7.11.2008) si Julia Alessandra (5.07.2002)

http://community.webshots.com/user/flowers1978

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

otilia vazut pe ana nazdravana genata si frumoasa sa bage baietii un suspin dupa ea offf offf ...cat priveste vaccinul nu stiu sa iti raspund
flowers am vazut pozicile cu fetitele tale incantatoare cea mare e leit tu iar cea mica doarme asa frumos la mami frumuseti ce sunteti

Eliza mamica de inger Ionut Pavel
si de
Dimitrie Gabriel 12.11.2008
*****************************************************
Sine amicitia vitam esse nullam - Fara prietenie nu exista viata ! - Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

gabriellag vazut poze cu david suparare mare in poza de la spital parca il si aud uuuuaaaa si ce mirat e in ultima poza
spiridushule vrem sa vedem montajul nu ne mai tine pe jar facem si galerie hai spiridushulee

Eliza mamica de inger Ionut Pavel
si de
Dimitrie Gabriel 12.11.2008
*****************************************************
Sine amicitia vitam esse nullam - Fara prietenie nu exista viata ! - Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

criss vazut pozica cu printesa zambind cred ca e inebunit tati de dragul ei
anca da ai dreptate, nu sune prea bine sa fie totul bine bafta

Eliza mamica de inger Ionut Pavel
si de
Dimitrie Gabriel 12.11.2008
*****************************************************
Sine amicitia vitam esse nullam - Fara prietenie nu exista viata ! - Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Eli ce ranjit mic si mumos ai! Are paturica rosie, la fel ca al meu!

ginye Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

flowers nu inteleg de ce nu a incarcat cateva poze webshoot-ul dubios incarc acuma iara poate va merge acum

loren@ nu ma mai joc vleau si eu ca tine imi iau jucalelele si plec asa nu sa mai poate

Eliza mamica de inger Ionut Pavel
si de
Dimitrie Gabriel 12.11.2008
*****************************************************
Sine amicitia vitam esse nullam - Fara prietenie nu exista viata ! - Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ihotu72 spune:

Buna fetelor.Sunt un membru nou si am mai postat 2 mesaje in care puneam 2 intrebari si nu am primit raspuns.Asa ca va rog sa-mi spuneti si mie ce sa fac cu cojitele de pe capul lui bb si care vaccin e mai bun pt 2 luni?Cel gratuit sau cel cu plata?Am un bebe de 2 luni Alex si o fata de 10 ani Anca.
Astia suntem noi.
http://s707.photobucket.com/albums/ww78/ihotu72/?action=view¤t=Picture067.jpg

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

cucu meu
http://community.webshots.com/album/569426450mGhmkN?start=12
ginye si tu un ochios frumos zi asa cu paturicile hihi

Eliza mamica de inger Ionut Pavel
si de
Dimitrie Gabriel 12.11.2008
*****************************************************
Sine amicitia vitam esse nullam - Fara prietenie nu exista viata ! - Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Citat:
citat din mesajul lui bertha
Sunt f bucuroasa pt ca am observat ca si Ioanei au inceput sa i se intoarca...daca ii raman si ochii albastri, va calcam pe urme.

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana


Va tinem si ne tinem pumnii. Pana acum se pare ca si Elisa va avea gene luni, tot ma uit in poze si le compar lungimea cu ale Anei la aceeasi varsta. Elisa deja le are intoarse si s-au mai innegrit, ochii inca albastri, viitorul una bine .
Alra, nu stiu soro ce metabolism au cele din Africa. Dar la mine-i testata treaba, nu mananc nu produc. Cu Ana am avut si perioade cu probleme, alergaturi, ea avea mai mult de 8 luni atunci si in functie de stresul meu ea papa mai mult sau mai putin lapte praf. Ii dadeam la masa de seara titi si dupa aceea lapte praf, daca avusesem o zi calma, stat acasa si papat atunci nu mai era nevoie de completare.
Si al meu sot a observat smecheria, de aceea ma streseaza sa mananc si nu zice nimic de kilograme, inca .
Spiridus, nu cred ca imi dau astia sticlutele cu vaccin, de aceea intreb unde s-ar gasi si vaccinurile dar si sa i le faca in picioruse.

Chiar asa, vaccinurile se transporta/se tin la frigider, nu?

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Babyzaapi, tin pumnii sa dea roade tratamentul.
Am rezolvat cu invitatiile....va vine sa credeti ca le fac tocmai la Sibiu si sunt gata azi?
Le ridica o prietena si mi le trimite prin Dacos...de maine le putem da.
Fetelor, v-am spus ca luni mi-a venit ciclu...luni si marti putin maroniu, miercuri rosu mai mult si ieri hemoragie in toata regula, patat chiloti, burtiera, pantaloni si pat si azi noapte la fel...si acum curge la fel...CE SA FAC?Niciodata n-am fost asa, niciodata nu ma patam cu tampon.

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008


Mergi la inceput