America (140)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


moliere ,martin luther king, eminescu toti nascuti pe 15.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AcsorAburit spune:

Si io si io fac galerie
Sa vina repede ca noi il asteptam
Eu culcai pruncii si aici is sa astept un bebe grasunel si buclucas.


Andrada haha eu chiar nu mancai gheata, mi le puneam pe ochi ca mi se parea mai eficient . Auzi tu ti-era dor sa ne ciondanim . Multam de pumni. Io=s destinsa ca O-ul il pot prelungi la infinit. Job-urile sa fie.

Ruxij wow... 40k, da astea-s vremuri apuse. Acum te executa urgent la mult mai putin. Si adevarul e ca un "bastinas" care nu sta chinuit cu job-ul X sau Y fixat nu prea are asa motive sa ajunga la recorduri fara a fi bolnav.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Miere, acu-i musai sa te mai tii un pic. Bine c-am culcat copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Eu nu vreau sa te grabim miere, dar unele dintre noi trebuie sa se duca miine la serviciu.
Mie mi-au zis ca o sa fie peste 4 kile si a avut 3.500, restul am fost eu (creca nici apa n-a fost prea multa),
A
PS Acusor sigur ca mi-e dor sa ne zicem vreo doo, cum faceam cind eram noi mici. Du-te si in poienita o sa le bucuri pe fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

andradaai fost tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Eu stau cu laptopul pe picioare,..in pat,...si motai,...adica mi se cam inchid ochi.Si daca pe Miere o ia nasterea repede,....noua cine ne da vestile cele mari si bune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ursitoare mai suntem!!!

Mire, sa imi dai de veste daca tre sa vin sa tai cordonu, e plinu facut la masina!!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AcsorAburit spune:

Andrada ... bun asa... acusi dai cu serviciul...tu nu dormi decat 3-4 ore pe noapte asa ca noaptea abia a inceput.

Eu eram la bb1 cu apa plecata, cu occitocina luata si dupa ce mi-a trecut entuziasmul de a ma afla in spital, adormii. S-al meu pe langa si spre dimineata repede s-o grabit bb.. Stia ea ca acela avea sa-mi fie ultimul somn linistit si s-a dovedit copil iubitor si nu m-a privat de somnicul de frumusete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Lasati fata, sa ajungem pe 15:) Io am avut noroc ca nascui asa repede, nu mancai gheata si nu murii de foame.

Acusor, nici noi n-am avut motive Imi pierdui io jobul la un moment dat, barbatu' nu s-a incardat in bursa cand era singur la grad schoo si restu' fu pt. ca ne mobilaram si aranjaram tot deodata in casa, altii mai stau si cu camere goale sau cu mobila mai de capatat asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pumba


moliere ,martin luther king, eminescu toti nascuti pe 15.
PUMBA,l-ai uitat pe tata,....al meu,of course

Mergi la inceput