America (140)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Scurt intermezzo:
Ca mi-adusei aminte, Lia, 300 pe luna marire e imens, ar veni vreo 10k pe an, ce salarii se invirt pe-acolo in centrul US, am impresia ca atsia pe coasta au ramas in urma. La noi ca sa obtii jumate de atit trebuie sa mergi tirindu-te de piciorul sefului juma de an.
A

Haide Miere! Haide Miere! (n-ar strica sa ajuti si tu putin Aidan, da cu tine vorbesc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Acule, mi-e si jena sa ma pling de picior, fata asta are contractii si eu imi plimb picioarele.
Aaa daca era durere de masea, vorbeam numa de mine in seara asta,
A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ohohoho...ACusor???

Lasati fata sa nasca pe 14 de ce sa imparta ziua cu alti faimosi??



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Stai ca nu mi-a dat nimic. Am scos eu 300 din burta, wishful thinking. Da' cum 300 pe luna sunt 10K pe an? Asa mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

delia- deci si tata

m-a apucat foamea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Citat:
citat din mesajul lui pumba
[

m-a apucat foamea.


tot mai bine ca mine...

pe mine m-a apucat pofta de bebelus (gata facut...sa nu se inteleaga altceva!!!)

Mire, nu te grabi, mai sunt 1 ora jumate din 14 ian, ai timp si de un cosmopolitan dupa ce iese bebe!!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Apropos de foame, ca tot stam aci in sala de asteptare, sa mai schimbam o vorba:)) Azi nu am avut timp sa mananc nimic pana la ora 5. Dimineata a tb sa dau cu lopata pe driveway si nu am avut timp sa imi fac masa de dimineata ca la 8.30 am am avut curs, la pranz am fost la un examen, dupa aia era prea frig si ningea si nu m-am mai dus sa mananc. Eh si la 5 cand am ajuns hamesita acasa, am spart frigiderul, s-a dus naibii dieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Ce cosmopolitan, ca nu te lasa alea. Am apucat sa zic ca vreau sa alaptez ca nu m-au lasat astia sa beau sampania adusa de sotu. S-a si intors sora sa fie sigura ca nu gust.

Sinzi, vezi cum faci cosmopolitanele nu se amesteca cu dorul de bebelush ca ne intilnim iar prin octombrie pe aici.
Las Lia ca nu se poate sa fii mincat toate caloriile la o masa,
A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hilde spune:



Transmisie in direct de la spital.
Ce tare esti, Miere!
Sa ai nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

Acsor- imi pare bine de cunostinta ,eu sunt pumba.

ruxji- e o zi speciala azi, gandeste pozitiv ai mancat in cinstea lui miere.

am mancat fresh ananas

ma intreaba copila de ce rad singura?

Mergi la inceput