*** Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 **(90)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

kay Imi pare rau ca s-a confirmat problema cu auzul Soniei. Sunt sigura ca veti trece si peste acest hop.
Am vazut ca va mai trebuie 50 000 de euro pentru interventie, nu vrei sa reluam bazarul in beneficiul Soniei?

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Mica, Ckristina, Kid, multumesc muuult pentru parola. recunosc ca nu am intrat pe mailul comun de cand am nascut.

va pup

Diana mamica de Alin si Toni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Salut

A fost cineva testat in sarcina sau la nastere(copilul)de fibroza cistica
?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Carstea, acum aud de boala asta, sau ce o fi. Cum de intrebi?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Carstea, nu cred, dar nici nu stiu ce este.

Kay, imi pare tare rau pentru problema descoperita, o sa treceti cu bine si peste incercarea asta.

Maine merg la control, poate aflu ce am in burta. Afara e zapada mare, Andreea ii innebunita, se arunca pe burta, fuge si sare. Sper sa o poata imbraca maine taica-sau sa o scoata ca ar fi pacat. A spus si ea prima rima de la poezia cu piticul, atata m-am pus sa o spun si se apuca de plans daca ma opream si la un moment dat s-a apucat sa spuna ea ultimul cuvant. A inceput sa spuna si cate 2 cuvinte, intreaba 'unbe-i hipotamul', 'usu doame' si cu o zi inainte tocmai ziceam ca nu leaga cuvintele.



Betty 15+, mamica fericita de Andreea (13.05.2007)
Poze Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Betty ce fetita vorbareata! Ce poezie cu piticul recitati? Unde mergi la dr? In Cluj? Daca da, vezi ca este in Gherla un magazin cu incaltaminte de la Melania, f ieftini, intre 30-80 ron, mai multe modele de fetite, normal. E pe strada principala, pe partea cu primaria, inainte de ea, cum vii din Bistrita, linga un bancomat BCR.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Ioana, e poezia aia cu 'Un pitic atat de mic/Facea baie-ntr-un ibric/De sapun s-a-mpiedicat/Si piticul s-a-nnecat/Vai,vai ce pacat ca piticul s-a-nnecat!'.I-o spuneam de mica. Sigur ii vine randul si lui P cu vorbitul ca ii apuca brusc cand nu te astepti.
Eu merg la Butnaru Alin de la Gine1. Sa vad daca apuc sa intru la papuci, merci de pont, ca vreau sa trec sa vad un teren de pe Valea Chintaului, mai bine zis sa vad cum e prin zona ca nu am fost niciodata, am programare la 11:30 si mai intentionez sa dau o tura si prin Polus.

Mai vroiam sa intreb ceva.Ii curg lacrimi dintr-un ochisor cand iesim afara, oare ce sa fie? Dar numai primul sfert de ora sa zicem, si gata. Si nu ii plac deloc papusile, a primit azi una si s-a apucat de plans, nu canta, nu nimic, pur si simplu, nici nu le atinge. Mi frica ca poate se sperie si de bebe cand il aduc acasa.



Betty 15+, mamica fericita de Andreea (13.05.2007)
Poze Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Am mai pus cateva poze din America aici si cateva poze noi cu Maya aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Betty am auzit de dr Butnaru, dar atit cit sa stiu ca e dr. SA ai vesti bune miine! Nu stiu unde vine VAlea Chintaului; acolo va faceti casuta? Poate aveti noroc cu criza asta si scad preturile la constructii.


Mica ce fata de papusa clasica, de aia cum aveam noi, normale, nu silfide ca acum, are Maya! Si ce garderoba bogata! Ii place sa probeze hainute? Eu abia il imbrac pe P, sa vad cam cum ii stau achizitiile noi; deh, baietii

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Buna,
Am intrat sa va zicem si noi La Multi Ani pe 2009.
Noi am fost in vacanta in Romania (3 saptamani). De cand ne-am intors nu reusim sa ne reglam cu somnul...dormim ziua iar noaptea "mirunam"
Nu am apucat sa citesc din urma...promit sa nu se mai intample.
V-am pupat!

Mergi la inceput