LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (172)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Tablourile cu pozele facute in Anglia? Astept poze, sunt curioasa!

Citat:
citat din mesajul lui aurel_cris
CREATA sunt super pozele,imi plac tablourile,am sa le fac si eu poze la ale mele,eu inca nu m-am hotarat unde sa le pun.


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Mie imi place alegerea de outfit. E foarte frumoasa!



Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

http://family.webshots.com/photo/2700429120035809717TKPlZf De aici incep cateva poze.


Ce masina ti-ai luat? Sa o stapanesti sanatoasa!

Citat:
citat din mesajul lui ancasoare

Cretz, care-s tablourile ca eu nu gasesc

Bad Dobby!

BB Stefan Cristian http://community.webshots.com/user/sflorina24
povestea nasterii: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115250



Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Buna dimineata,zuzulici.

Noi acum am facut ochisori, eu imi beau cafeluta iar Andrew spune o poveste, la el in patut. Sticluta cu laptic e gata pregatita, doar il asteptam pe piticot sa termine povestea.


Venim cu un nou filmulet, daca aveti placerea si timpul sa-l vedeti.
Il gasiti aici : http://s45.photobucket.com/albums/f61/honey79/?action=view¤t=LaughingBoy.flv

[Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



cretz hai ca m-ai zapacit .. eu credeam ca e rama obisnuita .. acum m-am prins cum e treaba. sunt super!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui honey79

Buna dimineata,zuzulici.

Noi acum am facut ochisori, eu imi beau cafeluta iar Andrew spune o poveste, la el in patut. Sticluta cu laptic e gata pregatita, doar il asteptam pe piticot sa termine povestea.


Venim cu un nou filmulet, daca aveti placerea si timpul sa-l vedeti.
Il gasiti aici : http://s45.photobucket.com/albums/f61/honey79/?action=view¤t=LaughingBoy.flv

[Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali




super dulce!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Super amuzant colajul!!! Pup un baietel vesel, de peste mari si tari!

Citat:
citat din mesajul lui honey79

Buna dimineata,zuzulici.

Noi acum am facut ochisori, eu imi beau cafeluta iar Andrew spune o poveste, la el in patut. Sticluta cu laptic e gata pregatita, doar il asteptam pe piticot sa termine povestea.


Venim cu un nou filmulet, daca aveti placerea si timpul sa-l vedeti.
Il gasiti aici : http://s45.photobucket.com/albums/f61/honey79/?action=view¤t=LaughingBoy.flv

[Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali




Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

La multi ani clopotei de 11 Ianuarie! David Alexandru, David Pufosul, Maria, Ioana si Mihnea sa fiti sanatosi si voiosi!

Am vazut montajul lui Razvi si poze de la petrecerea Evei si mi-au placut mult. Am descoperit niste bebelusi mari, sau copii mici? frumosi si luminosi! Ce sa mai, copilutii nostri deja sunt mari, nu stiu cum a trecut timpul, dar pe mine ma apuca nostalgiile si emotiile pe masura ce se apropie ziua lui Andrei. Si mai ca-mi vin niste lacrimi cand vad pozute de la petrecerile de 1 anisor care se scurg una dupa alta.

Ceska sa va mutati cu bine si sa fie un loc de bun augur unde sa fiti fericiti. Stiu ca e enervant sa faci totul singura si sotul sa faca numai ce-i place...o fi in vreo pasa...lasa-l, o sa treaca, gandeste-te ca te muti intr-un loc frumos si va fi bine pt. voi. Imi doresc sa ajung si eu in clipa in care sa va pun poze din noul apartament, dar mai avem de trecut inca multe obstacole...Doamne de le-am trece!

E a 4-a zi de cand stau in casa din cauza pacatoasei asteia de raceli, nu mai pot. Marc cu tati sunt in parc.


Roli mamica de Andrei(16 ianuarie 2008) si Marc(9 iunie 2006)

www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603790736786/" target="_blank">ANDREI
www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603794082565/" target="_blank">MARC
www.flickr.com/photos/14037522@N04/2472556291/in/set-72157604930822343/" target="_blank">VACANTELE NOASTRE IN 4
BAIETII MEI IUBITI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Acum incarc 2 filmulete din decembrie, cu Mariuca. Restul, ca le-am vazut acum pe toate, sunt foarte mari. De obicei sunt atenta sa nu depasesc 1 minut - 1 minut 20", dar cred ca m-a luat valul sarbatorilor pe sus!

Va dau link-ul cand se termina de uploadat.

Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miutza spune:

ceska, multumim pt urarile de la multi ani in avans. va doresc spor la treaba in noua casa si mai ales sa fie intr-un ceas bun si sa aveti parte de noroc in ea, intelegere, dragoste si armonie! vorbeste iar cu sotul tau si poate de data asta va intelege ca ti-e greu singura si cu Benji care are nevoie de toata atentia si cu casa care nu se curata singura... priveste mutatul in casa noua ca pe un nou inceput pt tine si sotul tau casa noua, inceput nou va fi bine!

creata, multumim pt aprecieri! cand Maya e cu mine, toti spun ca seamana cu mine. insa cum apare tati in peisaj isi dau seama ca de fapt e leita el. insa eu fiind tot blonda si cu ochii deshisi...se naste confuzia care ma flateaza de fapt seamana cu mine la gura si la zambet/ras si poate de aici se naste confuzia...oricum, are ceva ceva si de la mami

Elle, felicitari pt petrecerea atat de reusita! Bitzilina e o floricica superba! sa fie sanatoasa si sa aiba mereu cardurile pline si portofelul de asemeni ca frumoasa si cocheta sigur va fi pt ca deja este

Doniro, am vazut poza cu flacaul tau in costum de firma...costumul nu se vede prea bine insa flacaul da! e fff frumos si bine conturat asa incat pare mai mare decat e

Miutza , mami fericita de minune de fetitza scumpa si iubita Maya Ioana (25.01.2008)
www.flickr.com/photos/miutza/sets/72157601703522435/" target="_blank">Poze cu comoara noastra 0-6 luni
Maya 6-12 luni

Mergi la inceput