LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (172)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancasoare spune:

Vad ca e liniste, eu astept sa se trezeasca Mitzone, doarme de aproape 2 h, sa-i dau papa si sa iesim un pic afara ca sa dormim bine la noapte.
De maine ma intorc in campul muncii, pe de-o parte ma bucur dar sunt si un pic trista pt ca n-o sa mai fiu cu puiul meu toata ziua hai ca dau apa la soricei. Macar ramane in siguranta cu mama si plec linistita, caci bona serioasa n-am gasit si oricum o preferam pe mama. Anul trecut eram viteaza si ziceam ca eu ma descurc fara bunici, habar n-aveam dar nah, omu' cat traieste invata

Am uitat sa ma laud cu masina mea cea noua, de care sunt foarte incantata si pe care nu o dau decat sotului ocazional, ca sa o spele si sa puna motorina ca are un fix cu OMV si cum pe langa noi nu e nici un OMV, il trimit pe el. Si as mai imprumuta-o in familie.

Hai c-am delirat singura pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

ELLENUTA ma bucur ca v-ati distrat asa frumos,am vazut pozicile,Eva este tare frumoasa,cum se uita ea la tava si nu stia ce sa aleaga.
RAMONA am vazut slidul,este tare frumos,ca si Razvi
MIUTZA ai o scupete de fetita acolo,frumoase pozici
CREATA sunt super pozele,imi plac tablourile,am sa le fac si eu poze la ale mele,eu inca nu m-am hotarat unde sa le pun.
DONIRO frumos fecior mai ai tu acolo
Am mai vazut pozici dar sa trezit Bianca si nu mai pot scrie acum ca plecam la piata.
Distractie placuta astazi la cei care au petreceriiiiiii

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca


Primul 18.11.08 Al doilea 5.12.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Ce frumoasa petrecere a avut Bitzilina noastra minunata.
A fost o domnisoara tare trendy, vesela, activa si poznasha ca de obicei. A facut cea mai tare alegere si ii doresc sa urmeze drumul ales de pe acum (card si fard....io as interpreta bogata si cocheta).
Mami Elle a fost si ea tare frumoasa si radia de fericire. Ehe....imi aduc aminte ce ne mai rugam sa vina Bitzica odata pe lume, ca s'a alasat asteptata cel mai mult dintre toti clopotzeii.
La asa aparitie, normal ca mai trebuia si asteptare.
fetelor si sa fitzi sanatoase, frumoase si bucuroase ca si acum, toata viatza!

Vazut Victorash frumusel si elegant foc, mami Doniro vrem mai multe poze de la party. By the way si Dariuca a fost cocheta foc. Un pt voi toti.

Fetelor, in cat timp vine o comanda de la LaRedout.ro?
Nu am timp sa ajung la Buc la vre'o shoppinguiala de ziua Pipetului, si de pe aici nu stiu ce sa ii iau, nu am multe optiuni. Am un mag cu aine frumoase si de calitate, dar nu gasesc acolo decat blugi, pantalonasi, treninguri...rochitze si alte nebunii nu.

Ce ziceti de alegerea asta?
http://www.laredoute.ro/Mamici_&_bebelusi/Hainute_pentru_fetite_0_4_ani/la_redoute_creation_rochie_si_colanti_pentru_fetite-1099.html
As lua'o pt 12 feb, dar daca o comand luni, cand ajunge? Sa nu ramana Pip in 'fundu' gol' tocmai la party.

Shose si Pipetzica (12.02.2008)

Poze
Sunt mare
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasoare spune:

Cretz, care-s tablourile ca eu nu gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancasoare

Chiar vroiam sa te intreb daca restaurantul este acela, de pe 13 Sept in apropiere de Marriot dar nu-mi mai amintea numele. Intr-adevar f buna mancarea, noi am fost acolo in noiembrie 2007 cand eram gravi si am mancat de nu ma mai puteam ridica

Bad Dobby!

BB Stefan Cristian http://community.webshots.com/user/sflorina24
povestea nasterii: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115250



cel care e ff aproape de marriot este hanul veseliei. asta e un pic mai departe, se intra pe straduta unde e rest, de pe bd panduri.

vorbim de acelasi restaurant, sau nu - hanul voievozilor?

da, a iesit super tortul! multumesc de idee!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui creata2008

Sunt facute in studio, pe canvas. In ikea, din cate stiu eu, nu iti fac cu ce ai tu. Plus ca sunt scoase la calitate maxima, pe un printer din ala mare, de vreo 3 metri lungime.

Nu stiu unde baga atat lapte, de aseara am trecut pe 4 masuri milumil 3 si 5 masuri junior. S-a mai trezit o singura data, la 5, apoi la 10 i-am dat iaurt, la 12 spaghete facute de mine... Cred ca e la un prag de crestere, ca mananca foarte mult!

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



cretz ce super idee cu tablourile alea .. am vazut si eu la ikea, poate iau si pun si eu pe perete. iar mariuca .. o frumusete mica si creata! am citit cat lapte papa mariuca .. unde baga frate atata? eu inca ii dau milupa 2 si papa cam 300 seara si abia dimineata se mai trezeste ptr laptic pe la 6-7 ..


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona


nuu .. io ma refeream la rama! ca ma vazut rama din aceea in ikea si o sa cumpar sa pun pozute in ea ..

ma bucur ca nu s-a mai trezit mariuca de 3 ori ptr papa, inseamna ca nu se mai satura cu lapticul.

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasoare spune:

Hanul Voievozilor, asta e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



shose multumim! am inteles ca astia de pe lr.ro nu sunt asa seriosi .. dureaza si 2 luni sa trimita comanda ..

cristina

florina ce masinuta ai? si acum cand ma gandesc la papa de aseara .. .. mai ales ca mi-e foame ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Le-am vazut pe toate!!!!

Eva e o adevarata domnisoara de-acum!! O frumoasa si o eleganta! Iar tortul a iesit foarte bine!

Gasca mare, veselie multa! Astept si pozele facute de profesionist!

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



dupa cum am promis .. poze de la turta AICI

astea sunt facut cu aparatul nostru. trebuie sa recuperez si de la ceilalti .. in plus, prietena mea cea mai buna a venit cu fratele ei care are o firma de productie si are aparate profi, el e profesionist .. si mi-a facut niste poze ... abia astept sa mi le dea caci trebuie sa le prelucreze .. oricum, au iesit super .. din ce am vazut eu pe aparat!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

M-ai bulversat total, care rama???

Tablourile cu noi? La ele te referi?

Pai sunt facute asa: au o rama de lemn, pe spate, iar poza este scoasa pe canvas si "rulata" pe rama, astfel incat rama nu se vede deloc. E cea mai noua smecherie! Ce vezi tu e de fapt parte din poza, nu stiu cum sa-ti explic mai bine.


Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

Citat:
citat din mesajul lui creata2008

Sunt facute in studio, pe canvas. In ikea, din cate stiu eu, nu iti fac cu ce ai tu. Plus ca sunt scoase la calitate maxima, pe un printer din ala mare, de vreo 3 metri lungime.

Nu stiu unde baga atat lapte, de aseara am trecut pe 4 masuri milumil 3 si 5 masuri junior. S-a mai trezit o singura data, la 5, apoi la 10 i-am dat iaurt, la 12 spaghete facute de mine... Cred ca e la un prag de crestere, ca mananca foarte mult!

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



cretz ce super idee cu tablourile alea .. am vazut si eu la ikea, poate iau si pun si eu pe perete. iar mariuca .. o frumusete mica si creata! am citit cat lapte papa mariuca .. unde baga frate atata? eu inca ii dau milupa 2 si papa cam 300 seara si abia dimineata se mai trezeste ptr laptic pe la 6-7 ..


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona


nuu .. io ma refeream la rama! ca ma vazut rama din aceea in ikea si o sa cumpar sa pun pozute in ea ..

ma bucur ca nu s-a mai trezit mariuca de 3 ori ptr papa, inseamna ca nu se mai satura cu lapticul.

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun


Creata 1 cu Creata 2
NOU!! Poze in studio
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput