Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

http://good-times.webshots.com/album/569278164teEeTr
Sper sa se vada, merci fetele!

fbruma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Acum se vad.......http://good-times.webshots.com/album/569278164teEeTr

30

fbruma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adee

Simina ce mai faci ? Cum stai cu munca... Te asteptam cu vesti bune, adica cu 2 liniute pe test

mababei, multumimmm si burtica ta ii f frumoasa si mare



30+Ariana

poze

ADEE sunt suparata. Nu am doua liniute luna asta , am urati. Poate luna viitoare n-or mai veni!!!
Eu mai arunc cate un ochi p'aici sa vad subiectele dezbatute, da n-am mai scris ca n-aveam ce!!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Florinela, foarte frumoase desenele! O sa-i placa mult lui bebe! Sunt facute dupa sablon?

mihaela

29+
www.flickr.com/photos/gravidutza/sets/72157612387867673/detail" target="_blank">pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

In rest ce sa zic , am emotii pt voi cand ma gandesc ca nu mai este mult si scoatem agitatele!! ABIA ASTEPT
Imi place sa ma uit la pozele voastre sa va cunosc, si pot spune ca sunteti frumoase toate. Referitor la poze..Plici ai i casa foarte frumoasa ; AYLAsuperbe camerele fetitelor , pacat ca nu te-am vazut si pe tine!!; JOANNA desi mi te-ai lipit la sufletel si vb mai mult, nu te cunosc (sa faci bine sa pui o poza macar pe mess) , cine mai era??...isi spune cineva aici DOP., cred ca MONVAS, SCUZE DC AM GRESIT, oricum cea care se autodenumeste DOP....esti o graviduta ff frumoasa (spun asta pt ca m-am uitat la poze dupa ce te-ai plans de kg)
Maya ma bucur ca esti mai bine, o sa fie bine pana la capat ,doar putina rabdare si incredere in DD
DODO PUI Ce-ti face baiatul? Mai faceti recuperare?
MARIAKCam scumpa la vedere , sau n-am fost eu atenta??Cum te simti??
Aveam mai multe idei si nume in cap , da am uitat!!
Mai revin.
Chiar dc nu mentionez numele (ca sunteti f multe si nu as reusi) sa stiti ca-mi sunteti dragi toate si-mi face mare placere sa intru sa va citesc.
Va pe toate

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mababei

Florinela, foarte frumoase desenele! O sa-i placa mult lui bebe! Sunt facute dupa sablon?

mihaela

29+
www.flickr.com/photos/gravidutza/sets/72157612387867673/detail" target="_blank">pozici noi


Nu nu-s facute dupa sablon...undele din imaginatie(ciupercuta, fluturii, florile),altele dupa imagini din carticele de povesti.

fbruma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Florinela BRAVO pt coltisorul lui bebe. Esti foarte talentata. Felicitari. Sinteti tare haiosi tu si tati.

Gina 27+
Eu vreau Thomas
Tati vrea Cristian
Va fi oare Thomas Kristian??

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

Simina - imi pare tare rau ca nu a fost sa fie luna asta
iti doresc sa fie pt ultima data in urmatoarele 9luni cand vezi roshuiti tzin pumnii

29+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Florinela, felicitari! Esti foarte talentata! Eu sunt anti-talent, nici dupa sablon nu as reusi!

mihaela

29+
www.flickr.com/photos/gravidutza/sets/72157612387867673/detail" target="_blank">pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Fetelor ce fel de salteluta ati luat pt patutul lui bebe?

Gina 27+
Eu vreau Thomas
Tati vrea Cristian
Va fi oare Thomas Kristian??

Poze

AMR

Mergi la inceput