Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Naty eu ii dau lui bebe exclusiv lapte praf. Azi a baut pt prima data ceiut 30 ml, dar apica nu i-am dat niciodata. Trebuie?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela fericita de Raphael Nicolas (23.10.2008)
RAPHAEL si ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Olivia tu mai esti pe aici? Ce face bebe David? Al meu e agitat de vreo 2 ore si acum e la mine in brate, papa al 5-lea bibe deja...azi este mai fomist...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela fericita de Raphael Nicolas (23.10.2008)
RAPHAEL si ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriellag spune:

Citat:
citat din mesajul lui naty35

Dragutzelor, s[uneti-mi si mie daca voi, cele care dati numai lapte praf la bebelusi, nu si san, daca le dati cumva sa bea si apa in afara de ceai si lapte si cam cata apa pe zi.....



Buna, naty35,

Eu ii dau exclusiv lapte praf, pediatra mi-a recomandat sa-i dau 2-3 lingurite de apa pe zi , insa....eu i-am dat doar de vreo 2 ori pana acum cu un biberon micut pentru medicamente...cateva gurite!!!!!


Gabriela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Isabela hainutele alea de pe blog sunt noi? Cu eticheta? Ca mi se par supe ieftine si dragute cred nu?

Fericita mamica de bebe Lorena Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Hera pe site-ul cu lucrusoarele, in dreptul fiecarei hainute are si descrierea facuta si acolo scrie daca sunt noi. Unele sunt noi, dar altele sunt purtate si scrie : stare excelenta sau foarte buna sau buna.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela fericita de Raphael Nicolas (23.10.2008)
RAPHAEL si ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Aaaaa m-am prins .Merci.

Fericita mamica de bebe Lorena Elena 07.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Da , Isa , singurica . Daca ma facea mama croitoreasa ma brodeam mai bine decat astia. Credeam ca nu mai am probleme ca se inchisese dar cum am zis un nod nu vroia si pace , asa ca ...out.
Sper sa nu ai gura aurita, Olivia. O iau pe campii din cand in cand cu 2, dar cu 3?Nu sunt si nici nu vreau sa fiu mama eroina.

Am fost la doc,facut vaccin infnrix hexa(252ron helpnet), are 5 kg si 57 cm.Multumite si mami si doc din punctul asta de vedere.Cu soldul doc zicea ca am vedenii dar dupa ce a mai intors-o pe toate partile a recunoscut ca parca si ea aude un trosnet asa ca m-a trimis la budimex

Flory mami de Brianna Theodora (7.11.2009) si Julia Alessandra (5.07.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Flowers hai ca am ras cu lacrimi la faza ca si tu te puteai brodi mai bine ...desi nu e nimic de ras ca dr astia nu-si fac treaba cum trebuie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela fericita de Raphael Nicolas (23.10.2008)
RAPHAEL si ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Eli, parca tu ziceai ca la pompa ta de la Avent s-a stricat dopuletul ala tip steluta. Dc asta e motivul pt care iti iei alta pompa, iti pot da eu o steluta.

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Gata , am corectat ,categoric nov 2008.

Flory mami de Brianna Theodora (7.11.2008) si Julia Alessandra (5.07.2002)

Mergi la inceput