Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (31)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

cocutica nici in DR Taberei nu e apa calda si caldura, dar eu m-am obisnuit deja, aici se intampla des; am vazut la tv ca sunt probleme in mai multe cartiere

babytza am luat vitamine si am vazut ca totul e ok si ce mi-am zis, ia sa nu mai iau, am inceput sa iau din nou acum cand am vazut ca mai am 3 fire si aseara am bagat si fructe repede

andypentru Alexia sa treaca ochisorul, tinem pumnii sa treaca repede , sa o aduci pe Alexia la noi cuscra, sa il invete si pe Robert ceva trucuri ca el n-are treaba cu intoarceri si alte chestii, nu e interesat deloc sa stea pe burta, el vrea sa stea in fund, daca se prinde de mainile mele ala e, se trage pana ajunge in fund

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

BUna tuturor si un calduros LA MULTI ANI!!!! sa fiti fericite alaturii de copii frumosii pe care ii aveti si sa fiti santoase ca sa puteti sa-i cresteti mari!

revin si eu dupa o lunga perioada in care nu am reusit sa mai intru cu vechea mea problema care se pare ca nu se va rezolva asa curand cum ma asteptam. Va mai dura cateva luni pana voi putea face operatia de fistula si dupa iar cateva luni de pansat si recuprare, dar sper din suflet sa se rezolve anul acesta ca sa imi pot relua viata asa cum era ea inainte si sa ma bucur din toata fiinta mea de fetita mea scumpa.

Monica_dicut, ma bucur din suflet pt tine si iti doresc sa ai o sarcina usoara, fara probleme pana la capat si dupa

Legat de filmultetul de Craciun cu bebicii, cum poate fii descarcat ca sa-l am in calculator?

La multi anii!!!! tuturor sarbatoritilor de azi, sa cresteti mari, sanatosi si destepti ca frumosi sunteti oricum

Mami fericita de Irina Alexandra

Poze noi cu Irina

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Uram si noi la multe lunite sarbatoritilor de astazi:
Luca Noah
Miruna Anisia
David de Sanziana

Clau iti dorim multa sanatate, sa te bucuri de micuta ta

Dupa ce ca nu e apa calda, fimiu a facut fitze si mi-a lasat lapte in bibe, sa ma vezi mai tarziu ce spal eu la bibe cu apa rece

La Multi Ani Lucutta

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

bblushi nascuti intr-o zi de 8! Luca, Miruna, David
Lucutta!
laura, imi pare rau pt ochisorul alexiei:( las' ca nu ajungeti la chirurg, incercati toate variantele pina acolo. multa bafta cu tratamentul!
am fost si noi cu picii la dr, v-am zis ca suntem muciosi si ... una calda, una rece.
cipri e ok, nu-i dau nik, decit aspirat mucii, are 5400g la 2 luni si o sapt. alexa o tratam cu eferalgan si eurespal si...ceea ce credeam ca e o alergie este varicela desi vaccinata acum un an a facut o forma f usoara. sunt happy, putea sa fie mai rau.
bucurestencelor, ati suflat si spre pitesti? ninge si la noi

alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

Uram si noi la multe lunite sarbatoritilor de astazi:
Luca Noah
Miruna Anisia
David de Sanziana

Clau iti dorim multa sanatate, sa te bucuri de micuta ta

Dupa ce ca nu e apa calda, fimiu a facut fitze si mi-a lasat lapte in bibe, sa ma vezi mai tarziu ce spal eu la bibe cu apa rece

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH


Multumesc frumos

Mami fericita de Irina Alexandra

Poze noi cu Irina

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

S-a modificat cumva parola de pe webshots? cea cu id-ul bobocei2008

ca am vrut sa pun un filmulet cu Irina si imi spuen ca parola nu e buna

Mami fericita de Irina Alexandra

Poze noi cu Irina

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

legat de indemnizatie daca va intereseaza:

http://www.gandul.info/societatea/actele-necesare-pentru-obtinerea-noii-indemnizatii-pentru-cresterea-copilului.html?3932;3712920

Mami fericita de Irina Alexandra

Poze noi cu Irina

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

Andy Noi am avut ac. pb. cu un ochisor al Karinutzei.La sfatul medicului am urmat tratament in felul urmat:
10 zile pe luna -kanamicina de 2ori/zi si nu a trecut;
10 zile urmat luna - tobradex 2/zi de asemenea nu a trecut;
10 zile urmat luna - namicin (parca se cheama) 2/zi.A TRECUTTTT!!!!
Cica tre sa schimbi tot timpul.
Sper ca ti e de folos informatia.
POOP

Mami de Karina iubita mult mult






Nikolici....incerc si varianta asta..noi pana acum doar pe Netamicin am fost.

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

andypentru Alexia sa treaca ochisorul, tinem pumnii sa treaca repede , sa o aduci pe Alexia la noi cuscra, sa il invete si pe Robert ceva trucuri ca el n-are treaba cu intoarceri si alte chestii, nu e interesat deloc sa stea pe burta, el vrea sa stea in fund, daca se prinde de mainile mele ala e, se trage pana ajunge in fund

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH


Cuscra mamica si Robertino ,sper si eu sa scapam cat mai repede...venim si-l invatam pe Robertino diferite scheme...si Alexia vrea sa stea numa in fund

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Cantaretul familieiIulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete

Mergi la inceput