Puiuti de Randunici 2008!! (183)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Claudia -tin pumnii sa nu mai planga Bogdanel dimineata!
si actorul lui Miha! Daca ramaneai in SUA poate te si mutai la Holywood!

Clau - tin pumnii si voua sa fe bine noaptea asta fara san!

Nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul! imediat incepem cu aniversarile puilor de 1 an!!!

Zoze - confirm ca sunt reduceri la Fox, inca dinainte de 1 ianuarie au inceput. Deja mi-am cheltuit averea pe-acolo, ca iau in dublu exemplar! si-s si nebuna rau cand intru in magazin.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Cristina, uite aici reteta
http://www.bucataras.ro/terina-de-ficat-cu-sos-de-afine/



Bravo Clau!! Doamne, cata rabdare poti sa ai!! cu alaptatul...pfiu...eu ziceam gata de n'spe ori pana acum! Bravo Clau!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am vazut Muffa scump care e pe picior de plecare, mai are putin si pleaca si el la plimbare.

Am vazut si Lucca frumos ca mami lui, seamana leit amandoi!

Si am tot uitat sa zic de pui de Cami, ce dulce e el acolo in pat la mami.

Si bineinteles pe tero mica de Liana care o sa mearga la gradi cu Rebecoasa sa infrunte baietii!

Cristina, Bubu, multumesc de sustinere, Doamne ajuta mai zic o data!

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica si Gurita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Tuchi am prins ideea : tu cand erai copil te uitai prea mult la televizor, de acolo ti se trage
Clau FELICITARI! Uite ca incet incet se da pe brazda si berbeaca mica
CristinaG dar cu ce ocazie pe la Toplita?
Acum sa va spun ...CREDEAM ca n-am teme, dar n-a fost asa...am avut de invatat CREZUL in seara aceasta Doamne ajuta!
Sa va mai spun si de Vladutz cate ceva...nu face bravo dar bate doua jucarii una de alta, nu da semne ca ar intelege cine-i mama, cine-i tata...nu rspunde la provocari...nu zice silabe dar tipa si bolboroseste in legea lui, a inceput si el sa faca pensa cu degetelele, cam atat...mai nimic nou in ultima vreme...sau nimic spectaculos, ma rog! Zice MAM cand e necajit ...dar atat, nu MA-MA-MA...MAM!


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Clau acum m-am uitat la pozele de la semnatura ta! ce copii frumosi poti sa ai!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Bey Mimo - nici Vladut al meu nu zicea mai nimic la varsta Vladutului tau, amu insa asa-i mai turuie gura!!! Iar cu Toplita...mi-i dor de iernile din copilarie si sper sa ajung sa le re-traiesc in Toplita si mai sper sa reusesc sa sarbatoresc ce-a de-a 19-a aniversare acolo

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Citesc acum din cartea data in link-ul de la Tuchi "Totul se intampla inainte de 6 ani". Excelenta!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Incredibil! Ma paste un premiu! ce se da acum? tot sutiene?

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Nu vreti sa stiti cat mananc . Si mai devreme nu stiu ce a avut sash ca m-a tinut langa el cam juma de ora pana a adormit si eu deja tremuram de foame.

Iar scriu din amintiri, asa ca me scuzati daca omit pe cineva!

Giani (si cine mi-a mai ura de Craciunel cu cuvantul sau cu gandul) sarumana de urare!

Monix, ce economie, ca a cedat Omu nervos si mi-a mai facut rost de 2 electrocasnice pe care le dorem demult, doar-doar m-o vedea si pe mine multumita! O vreme chiar o sa merg pe burta si voi manca de sub talpi! De pierderea de 4 mil nu cred ca ii zic
Apropos de "bravo".. tu ai incercat sa il inveti? ca eu acum mai putin de o luna, am inceput sa ii arat schema, si de Craciun mi-a facut singur o demonstratie de bravo, de era sa cad jos! acum a mai invatat sa faca pa si sa arate ochii bagand degetul in ei :))

Am vazut poze minunate de la vecinele mele

Luny, Mufy e mai ceva ca micii Kung-fu care repeta acelasi lucru de 1000 de ori, pana le iese corect. Parca era hopa-mitica! :))

Nicoleta, se pare ca si mie imi place fara CM
Ca sa nu mai zic ca tocmai imi comandasem mooncup pt urmatorul cm care n-a mai venit, si de Craciun mi-a mai adus si sorela niste tampoane naturiste f misto, cu bumbac. Am pus naftalina pe ele...

Miha, oh ce ochi!

Clau bravaaa! la mai multe!

Cristina, cand exact este a 19-a aniversare?

Azi noapte dormeam eu linistita, si pe la 4 bazaie sash. asa se trezeste el odata pe noapte sa bea apa si apoi doarme pana la 8. Sa vedeti ce m-am panicat, ce stangace, ca eu de la 6 luni nu mai am treba noaptea cu el, merge Omu sa il adape . dar acum eram singura acasa. Si cand sa ma intorc la culcare, el cu bazaitu. Now what?? uitasem sa ii bag suza!

Olgusaaaa gadi gadi gadi

Gudinde, cica daca sari coarda te incalzesti Sper sa vina repede gazele.

Gata, e timpul sa ram prin bucatarie. Poate zaresc si sectoristul pe geam sa il rog sa imi scoata gunoiul.
pup

sovi & delfinasul sasha 17Apr'08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

a nascut finuta mea, un baietel de 2.600, sunt bine amandoi.

rezumat: i s-a rupt apa la 5 dimineata, a mers la spital pe la 10 (ca s-au trezit ca le mai trebuie una alta de dus la spital, timp in care ea a asteptat acasa), i-au injectat ceva (nu stiu ce), perfuzat-o, pe la 4 au inceput durerile si a nascut pe la 10,30, fara medicul ce a urmarit-o, care si-a bagat picioarele...la spinare, si la terminarea programului a plecat acasa. a nascut cu o doc ce era de garda.

important e ca sunt amandoi bine, sanatosi, si a scapat, ca peste noapte era mai greu de dus travaliul.

asa ca ia poftiti...





cu toata ora tarzie, pe cuvant ca nu ingrasa!


Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 8 luni a venit Mos Craciun
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput