Pestisori... pestisori... (29)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

La mine Scardsale a dat rezultate!
So... o tine doar cine poate
Luni: mananci un ou fiert tare si faci vreo 4 ore.
Marti: un morcov, poate doi si faci dinapoi.
Miercuri: doar un pic din toate si faci intreaga noapte.
Joi: fierbi carne de puisi faci pe dunga patului.
Vineri: iti prostesti barbatul si faci numai cu altu`.
Sambata: colac cu nuci si facicu cine apuci.
Duminica: manci gratar si dai fuga la cantar, daca vezi ca-i cura buna o urmezi macar o luna.


trebuie sa o incerc si eu de saptamana viitoare, la naiba cu scardsale

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze



...fata draga tu esti mortala


Vorba DENISEI,cat slabesti sa stiu daca merita incercata,ca e cam grea

Da,si eu vreau cura de slabire,dar tocmai am mai copt azi niste gagosele,chox-uri,sa-mi fac profiterol...asa ca s-a dus si azi cura mea


LA MULTI ANI IONELELOR si IONEILOR!

toata gasca,fug sa mai fac ceva,pe maine,sper sa pot intra





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Ah,ca uitai,MARAMI iubita mea,eu nu prea stiu sa fac prezenta...fetele multe au disparut de la pestisori...habar nu am de ce...unele chiar au disparut si de pe DC...singurele persoane care mie imi vin in cap si de care imi e dor,vechi si de demult,ar fi MARUTA(cu papusa ei dulce), EMILY(alta canadianca pestisor),CHARLIE(care a fost o prezenta mai actuala dar scumpa,apoi a disparut)..si ar mai fi fete care sincer...eu nu stiu de ce nu mai intra la pestisori...desii eu le mai zaresc pe alte subiecte...no,acum ia fa tu prezenta daca vrei





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

NEATZA!

CAFEA , ca poate aveti nevoie dupa cura de slabire ca deh , a fost o noapte intreaga

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

http://www.youtube.com/watch?v=UHK0gFw1lq8


asta ascult eu de azi dimineata , imi place mult , am auzit-o acum 2 seri, e un cover dupa o melodie greceasca , cantata de Bambi

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumim pentru cafea

Ma chinui sa invat si nu imi iese
Mai am si de lucru o groaza, evident... toate urgente
Ar trebui sa fac si putin curatenie in dimineata asta


Sunt suparata ca matza noastra (a mamei defapt... de cand m-am mutat aici... ca aici am al motan, puiul ei) are tumori... dupa ce a operat-o odata si i-a scos o tumoare... in cateva saptamani a inceput sa fie tot mai rau si acum are peste tot... nu mai isi misca un ppicior, coada... si cel mai mult si mai mult sunt suparata ca mama toata ziua plange ... ca-i e mila de ea... Eu am bocit ca a vrut soata sa-mi dea motanul, inainte sa se nasca gemenii... asa ca o inteleg... Acum e inca ok, nu o doare nimic... face un tratament dar nu se stie daca o sa aiba rezultate
Daca si pisicile fac cancer (animalele in general) ... nu ma mai convinge nimeni ca vaccinurile ar fi cauza... n-a fost vaccinata niciodata... veterinarul zice ca pastilele cu hormoni au fost devina...

Trebuia sa spun cuiva ce am pe suflet... ca daca-i zic soatei, se rade de noi Cica n-avem ce face... numa matza n-o jeleam... ce stie el



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

LA MULTZI ANI SI UN AN 2009 cu bucurii,si tot ce va doriti pe linga!

M-a distrat cura,as aplica-o dar cate kg dai jos,sa stiu dc merita.
Daniela-ceva vesti cu

Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Zambeste, si maine e o zi!




Nu stiu, vezi tu dupa o saptamana


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR

Ah,ca uitai,MARAMI iubita mea,eu nu prea stiu sa fac prezenta...fetele multe au disparut de la pestisori...habar nu am de ce...unele chiar au disparut si de pe DC...singurele persoane care mie imi vin in cap si de care imi e dor,vechi si de demult,ar fi MARUTA(cu papusa ei dulce), EMILY(alta canadianca pestisor),CHARLIE(care a fost o prezenta mai actuala dar scumpa,apoi a disparut)..si ar mai fi fete care sincer...eu nu stiu de ce nu mai intra la pestisori...desii eu le mai zaresc pe alte subiecte...no,acum ia fa tu prezenta daca vrei





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100



lasa ca trebuie sa apara si ele, doar nu se lasa strigate de doua ori ori, am dat cu PM-ul dupa ele, acu stiu si ele si ati aflat si voi. Asteptam raportul, eu am luat capitolele de la nr 1 sa vad in ce ordine au disparut si DE CE? Iooooi, ma mai gandesc, daca nu le-am convins ma mai gandesc eu la ceva


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

La multi ani sirene frumoase,harnice si destepte! Fie ca anul care tocmai a inceput sa fie de 2009 ori mai bun ca cel ce tocmai trecu!

Marami de pm! Credeam ca a adormit de tot subiectul ... cand intru eu si dau active... nu ii pe val... si nu am cautat sincera sa fiu motivul ...

Ce sa va spun despre noi ... suntem la Buzau la mami ... inca.. ieri am sarbatorit ionii meu dragi... Sebi si soata... a fost petrecere mare cu 7 copii si adulti incape atat... a fost o zi maraton in care am facut toata pregatirea... budinca, tortul, salata, puiul sanhai, cartofii, friptura, aperitivele am fost in priza toata ziua! Plus manzii mici care trebuiau bagati si ei in seama cu laptic ceiuc schimbati pupati... noroc ca am fost mai multe mandre la bucatarie ca altfel
A iesit superb .. copii s-au distrat de minune... s-au jucat asa frumos... au ras de ne-au intinerit cu 10 ani cu rasul lor!

Gemenii cresc frumos! Sunt sanatosi si pe zice trece ii vad si mai frumosi! Sebi e un copil cuminte si ascultator!

Duminica pe 4 ianuarie a nascut si cumnata mea! Sunt matusica a unui baietel de 4100 g, 53 de cm pe nume Alexandru Gabriel!

Nush ce sa va mai zic... is intrata pe scurt acum ... abia i-am linistit pe baieti!

pupi!

Nally si Sebastian (14.04.2004) - Petru Alexandru & Pavel Cristian (19.09.2008)


Poze cu Sebi!
Poze Gemeni



* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nally , ce ma bucur ca ai mai dat si tu un semn de viata !

Sar*mana Marami ca le-ai tras de maneca .





Nally sa iti traiasca flacai , si sa fie sanatosi ....ce draguti......toata admiratia pt. mamicile de gemeni , care se descurca , oare sa imi doresc si eu 2 deodata ......ca sa scap .....


si te mai asteptam pe la noi!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

http://www.youtube.com/watch?v=UHK0gFw1lq8


asta ascult eu de azi dimineata , imi place mult , am auzit-o acum 2 seri, e un cover dupa o melodie greceasca , cantata de Bambi

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


Eu cum o ascult? Trebuie sa instalez nush` ce imi zicelasa ca ajung acasa si o ascult.
Hmmmm....ziceai ca iti e somn? Ti-e somn rau? Dormi pe tine? Esti deprimata? Hmmmmm


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput