Nou stil de viatza (241)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Mai da ati scris nu gluma am material la cafeluta.

Sincer nu dau raport ca e dezastru nici eu nu stiu ce sa cred s-a stricat cantarul sau m-am stricat eu.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Gabrielama, am si eu cartea asta ope lista de citit.

Carina, eu abia am pus parchetul. As muri daca l-as strica din prima luna!
Stai la casa? ca in apartament pur si simplu nu stiu unde as putea sa o pun.


14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Anda, da, am vazut si tortul cu inghetata, caci ma uit in fiecare zi! Suuperb!!!

Ruxandra, felicitari!! esti super tare!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata!

Raport: 75

Mai fetelor, azi noapte l-am visat pe Mircea Badea (ala de la "In gura presei"). Cica era indragostit lulea de mine si io ma tot intrebam ce vede omu asta la mine cand el are acasa o iubita si frumoasa si subtirica Acu ce sa fac? Gabrielama si Carolinah, voi stiu ca lucrati aproape de Antena 1. Care dati o fuga sa-i ziceti omului ca-l astept dupa visu asta?

Apropo, Carolinah pe unde e?

Gabrielama, Puskin, in general iau file de peste, dar pastrav file n-am gasit!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Gata citit.

Lai bine ai venit la noi.

Carmen trebuie sa iti faci repede netul ca ne e dor de tine.

Tzuni nu stau cu bata in mana ca daca e sa vina ,vine oricum.Ce ai visat azinoapte ca eu am avut insomnie curata.

Ruxandra baga biciu pe mine ca nici eu singura nu stiu ce mi se intampla,ieri nu m-am tinut de meniu si tot asa.

Zuzi adevar ai grai ca eu am sa te ajung la kg.Si ai rezistenta de ai reusit sa stai 15 minute pe aparat.

Vik pe cine ai vizat ca eu sunt curioasa.

Azi nu fac nimic numai mustrari de constiinta ca pur si simplu nu stiu ce se intampla cu mine,plus ca problemele prin care trec isi spun cuvantul mult de tot.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Gabrielama, am si eu cartea asta ope lista de citit.

Carina, eu abia am pus parchetul. As muri daca l-as strica din prima luna!
Stai la casa? ca in apartament pur si simplu nu stiu unde as putea sa o pun.


14 febr - 9 ani

si :)

Cristina: da, stau la casa. EU o tin in living de un an cu toate ca intentionam sa o duc la demisol unde ar trebui sa fie sala de sport. Dar din comoditate si lipsa de timp sa amenajam tot, a ramas aici.
Gabi: eu nu am mai spus de noi postari, pentru ca nu mi se pare fair fata de fete. Cine vrea se poate uita oricand.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gabriela, multumesc. Din pacate, picioare ca ale tale n-am sa am niciodata .

Tzuni, vad ca ai facut party cu Vikinga in lipsa mea, s-a notat .

Gusta, sunt cu ochii (si) pe tine. Hai, putina vointa!

Carina, mersi . Fara consecventa asta n-as ajunge nicaieri. Sa stii ca si eu mi-am pus blogul la favorite si intru din cand in cand si ma minunez . Sper sa si incerc cate ceva.

Hopes, mai treci pe la noi. Capul sus, se poate si mai rau, intotdeauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Neata guralivelor, mamaaaa cat ati scris!
La noi ieri a nins toata ziua, spre bucuria copiilor, aseara i-am tras umpic cu sania si era ca in povesti de frumos!
dau si eu raportul cu rusine: 66 de kile! si vreau 63 ca in iunie merg la o nunta!
Carmen fa-ti netul ca mi dor de tine!
Gabi te-am admirat, o data , si inc-o data, si inc-o data, si mi-ai placut din cap pana in picioare!
Anda tare mi-au placut ce am vazut acolo la tine ! felicitarile mele! da, Marc mai are vacanta pana luni, desi cred ca e dor de gradi ca ma intreaba in fiecare zi cand merge! Inainte de vacanta mi-a zis intr-o seara pe nemteste dar cam asa suna in traducere:"mama, sunt amorezat de iulia, asa cum esti tu de tata"! eu i-am zis sa nu-i spuna ei, sa ramana secretul nostru, ca atunci fetele sunt mandre si fac pe nebunele!
Delia am facut si eu cu greu aseara 50 abdomene si ghici la cine m-am gandit! la tine! da, inca suntem tot asa, cu muci, dureri gat! spor la citit!
vik habar n-am cum ii zice pe romaneste la rotbarsch, am luat si eu aseara, ca de pangasius nu sunt asa incantata ca nu vine din ocean

vad ca ma indoapa barbatu-meu de ceai, imi face unul dupa altul...acu beau negru cu lamaie si zahar cristale!

happymum bine ai venit si spor la slabit!

va pupicesc, ma duc sa gatesc ceva ca apoi mergem afara la zapada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

delidana, multumesc. am reusit......am vazut acolo user si parola dar nu stiam daca sa le folosesc. acum am incercat cum ai zis si am reusit. multumesc inca o data.

in curand o sa ma alatur serios muncii impotriva caloriilor.
tre' sa imi cumpar un cantar ca nu am deocamdata. curand....
sunt sigura ca alaturi de voi o sa reusesc si eu sa mai dau jos din kg.

o zi super tare tutturor.



sa aveti o zi cu mult "bun bun"

viitoare , te DD

finutul radu andrei si finuta maria angela
www.youtube.com/watch?v=gILJFvjweHI" target="_blank">E.M.M.A. pentru ingerasii nostri
cand sa vie... ? repede sa vie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni
azi noapte l-am visat pe Mircea Badea


chiar?? imi aduc aminte la 18 ani de boboteaza, am visat un tip frumos necunoscut, l-am cunoscut pe sot dupa cativa ani, intr-o luna ne-am luat si abia dupa nunta mi-am dat seama ca el era in vis si pana si costumul (eram la o nunta!) si gesturile... tot am visat.

Dar tie iti place de el? Nu e mic de inaltime?

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput