Mamici antistress de ianuarie-februarie 2009 (107)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

mie imi mai place timea

36S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Damiana eu stiu clar ca de la efort. Si tot imi zic sa o las mai moale da uite ca trebuie facute si...
Oricum gata, dupa sarbatori mai am o tura zdravana de curatenie si de spalat hainele bebelusului si gata. Ma linistesc.

Aaa apropo de nume Daiopri da ce s-a intamplat cu Tudor? Ca parca asa era stabilit?

cu Fabian si Dorian
AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

nu face nimeni capitol nou?io una nu stiu cum , nu am nici cea mai vaga idee...dhhh

bb mic

POZE
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Eu stiu da nu stiu parola.
Irina ca tot te-am vazut pana nu uit te rog eu frumos...invata sa zici nu, mai ales la rude.

cu Fabian si Dorian
AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Aalina stiu sunt o bleaga...io cu nu, nu sunt prea prietena.BLEAGA!

bb mic

POZE
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Esti suftetista Irina si e bine sa fii asa...doar ca uite unii te ranesc tot pe tine. Si trebuie sa inveti sa te protejezi.

cu Fabian si Dorian
AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Aalinamultumesc

bb mic

POZE
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

si mie mi-a zis cristi sa il mai iau pe NU in brate din cand in cand. sunt multi care profita .
acum vorbeste Emil Boc despre legea mamelor.

36S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

cica minim 800 de lei noi si maxim 4000 de lei noi. eu zic ca nu e rau.

36S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Fetelor,

SUNTEM ACASA!!!
Daca vreti sa ma ne vedeti uitati-va la Antena 1 (Observatorul de ora 19.00)...Hi-Hi..mi-au luat interviu in spital...
Sa nu radeti ca eram emotionata...nici nu mai stiu ce am spus...

Sper sa reusesc sa intru mai pe seara si sa va povestesc cum a fost!

VA PUP!!!




S-a nascut PRINTESA SABINA-MARIA

Mami de printesa

Mergi la inceput