mie imi mai place timea
36S+
sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora
Damiana eu stiu clar ca de la efort. Si tot imi zic sa o las mai moale da uite ca trebuie facute si...
Oricum gata, dupa sarbatori mai am o tura zdravana de curatenie si de spalat hainele bebelusului si gata. Ma linistesc.
Aaa apropo de nume Daiopri da ce s-a intamplat cu Tudor? Ca parca asa era stabilit?
cu
Fabian si
Dorian
AMR 9 saptamani
nu face nimeni capitol nou?
io una nu stiu cum , nu am nici cea mai vaga idee...dhhh
bb mic
POZE
36+
Eu stiu da nu stiu parola.
Irina ca tot te-am vazut pana nu uit te rog eu frumos...invata sa zici nu, mai ales la rude.
cu
Fabian si
Dorian
AMR 9 saptamani
Esti suftetista Irina si e bine sa fii asa...doar ca uite unii te ranesc tot pe tine. Si trebuie sa inveti sa te protejezi.
cu
Fabian si
Dorian
AMR 9 saptamani
si mie mi-a zis cristi sa il mai iau pe NU in brate din cand in cand. sunt multi care profita .
acum vorbeste Emil Boc despre legea mamelor.
36S+
sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora
cica minim 800 de lei noi si maxim 4000 de lei noi. eu zic ca nu e rau.
36S+
sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora
Fetelor,
SUNTEM ACASA!!! ![]()
Daca vreti sa ma ne vedeti uitati-va la Antena 1 (Observatorul de ora 19.00)...Hi-Hi..mi-au luat interviu in spital...![]()
Sa nu radeti ca eram emotionata...nici nu mai stiu ce am spus...
Sper sa reusesc sa intru mai pe seara si sa va povestesc cum a fost!
VA PUP!!!
S-a nascut PRINTESA SABINA-MARIA
Mami de printesa
