Mamici antistress de ianuarie-februarie 2009 (107)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns justme25 spune:

Alina, bine ati venit acasa!
Cum e bebelina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Buna ziua/seara la toata lumea!

Alina, bine ati venit acasa!

Si noi pe aici... in aceeasi "formatie", friiiig afara, placut in casa... ma odihnesc cat pot ca ... daca pana ieri as fi zis ca nu m-as mira sa nasc candva saptamana viitoare, acum zic ca as fi tare surprinsa daca bebe ar vrea sa intarzie. Dopu' e tot acolo, contractii/crampe si alte de-alea nu am (da' eu nu am de-astea nici la ciclu asa ca...)... just a feeling cum ca nu mai e mult si bebe care s-a mutat jos de tot, dupa cum simt eu.

Daca deschide cineva capitol nou... poate-mi actualizeaza DPN-ul (03/01)... chit ca in curand nu o sa mai conteze

Cum stati cu pregatirile pentru noaptea dintre ani? Aveti oarece planuri?



Dark Bendis


39+ cu "Huckleberry" Baby

AMR 5 ZILE!!!!!

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

daca aveti rabdarica ...

o sa fac eu capitol nou!

Alinuk, Teo si minunea mica
nasterea - una dintre minunile lumii
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4b43ab1fe6e90f0fd2caa0" target="_blank">fericire, implinire..un an de Teo!
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2ad52edce530b33f65f3b1&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">spicuiri de botez
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

bine ai venit acasa,alina! ai devenit si vedeta!

36S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 4 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Citat:
citat din mesajul lui IRINA.C

Aalina stiu sunt o bleaga...io cu nu, nu sunt prea prietena.BLEAGA!

bb mic

POZE
36+




Nu cred ca esti bleaga, nu mai zice asa, cred ca ai un suflet mare, dar ar trebui sa inveti sa spui NU.
Asa eram si eu acum cativa ani, pana sa-l cunosc pe Radu, el m-a schimbat foarte mult!
Important este sa incepi cu cineva...

Poze ..
http://bd.lilypie.com/W4rsp3.png

32+ Matei
Doamne ajuta-ne sa ne creasca mari si sanatosi bb-ii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IanFeb09 spune:

va invit

aici, la cap 108!



felicitari Alina!

sa-ti traiascan bblusul!

Mergi la inceput